ТебеОноНадось• 22 декабря 2022
Помогите сделать мои брови красивыми
Есть брови не видавшие бровиста никогда. Можно ли их сделать красивыми? Может есть какие щёточки пудры что там надо чтобы красоту навести? Фото ниже будет
Смурфетта• 22 декабря 2022
Це ж добре. У вас не сині і не червоні брови. Натуральність зараз в моді. Є спеціальна пудра для брів, а є хна, яка місяць тримається. Сходіть в салон щоб вам гарну форму зробили, а далі підтримуйте.
ТебеОноНадось
• 22 декабря 2022
Ответ дляСмурфетта
я если честно не люблю походы в салон. Могу заказать что-то на мейкапе или купить в магазине... Дома у меня тени Анастасия лежат не пользованные(( но не знаю, сейчас фото смотрю - брови как то наверх чешут. Это воск наверное нужен?
Регионщица• 22 декабря 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Або гель фіксатор
Не впевнена, що такі брови зачесати вгору і буде гарно
ТебеОноНадось
• 22 декабря 2022
ЯблокоРаздора• 22 декабря 2022
Нормальні брови, форма є, а там де пробіли заповнити олівцем, тушю для вій чи ще чимось іншим, зайве вищипати .
Ответ дляТебеОноНадось
туш для бровей мейбелин, заменит и гель и карандаш
Люблю_смаколики• 22 декабря 2022
У вас хороша форма. Але я б сходила й пофарбувала у бровіста. Буде гарна лінія. Самі олівцем ви цього не зробите нормально без досвіду, раз досі не робили
Мишка-шалунишка• 22 декабря 2022
Я користуюсь Lancome Sourcils Styler. Гелева туш для брів з ефектом стайлінга. Можна, за бажанням, подовжити (у мене коротенькі, нічого вкладати) і тримає добре, і колір гарний коричневий. Не люблю затушовані тінями чи олівцем - як пятно суцільним кольором.