Пищалка• 22 декабря 2022

Що подарувати чоловіку військовому на новий рік?

В нього в принципі є все - труси, носки, рукавиці, одяг, фонарі, павербанки і все-все, що можна уявити з потрібного зараз. Непотрібні речі типу статуетки, чашки, вази, брєлочки, пахучки чи подушки в машину і т.п. - не любить і не розуміє (як і я). Краватки-костюми не носить. Людина не бідує і нагальних потреб не має.

В мене крім якогось сеансу класного массажу нічого на ум приходить. Екстриму йому вистачає на роботі.

Може в когось є ідеї? Що даруєте своїм чоловікам?
РыжаяЛиса• 22 декабря 2022
Я электробритву присматриваю, но он у меня не военный. Массаж, кстати, классная идея

ЯНаПэПэ• 22 декабря 2022
Мій теж на війні. Купила духи. Чекають на нього вдома разом зі мною 🙂
Фантазерша• 22 декабря 2022
Якщо в машині нема підвгріву сидінь, можна подарувати какладки теплі електричні на сидіння. Ще варіанти: нову термобілизну, брелок з особистим гравіюванням до ключів або такий набір палива для зігріву :
Жабры жабы• 22 декабря 2022
Якщо він приїде і таке є у місті Вашому, то тайський масаж - справді крута штука, хоч і недешево.
автор Пищалка • 22 декабря 2022
Ответ дляЖабры жабы
от я на тайскій і думаю його відправити, нехай його пожмакають гарно. Реально більше приємних ідей ніяких.
Из Хацапетовки• 22 декабря 2022
Хто він Вам?)
автор Пищалка • 22 декабря 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Хто він Вам?)
чоловік) не просто хлопець. Хотілось би чи гарні враження, чи щось корисне.
Не служанка• 22 декабря 2022
Подаруйте йому себе в гарному дорогому номері отелю ,з шампанським і романтикою
Можно продумати до деталей
Запам´ятається
Кошечка-муркошечка• 22 декабря 2022
Мій чоловік любить читати, на новий рік планую подарувати йому, якусь дуже цікаву книгу.

Автопортрет нурофена• 22 декабря 2022
може якусь прикольну патріотичну нашивку?
Vona-7d6b• 22 декабря 2022
Якщо є кошки, і в нього буде вихідний, то якісь яскраві враження подарувати, щоб люди трохи відволіклася від цього жахіття
автор Пищалка • 22 декабря 2022
Ответ дляVona-7d6b
Дякую) так і зроблю.

Подарую тайський масаж для зразу двох, сходимо відпочинемо і відволічемося))) вирішила
Елена....39• 22 декабря 2022
Знакомая купила своему жилетку,что греет от повербанка,так как мерзнет на посту.
Vona-7d6b• 22 декабря 2022
Ответ дляПищалка
Дякую) так і зроблю.

О, класс=) хороша ідея