Дайте подумать• 22 декабря 2022
Англійська мова, хелп мі пліз
Добрі люди, допоможіть будь ласка перефразувати речення на другому фото. На першому - завдання
Дайте подумать
• 22 декабря 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Поаністю речення змінити ?
Так. Там прчинається: In their relationship to the promlem they _________
Ниф_ниф• 22 декабря 2022
там вроде бы вставить нужную форму глагола,чтобы получился тот же смысл,насколько я поняла.Могу ошибаться.Чисто конструктивно надо Think
Дайте подумать
• 22 декабря 2022
Ответ дляНиф_ниф
Я знаю, що think. Втім, треба ще кілька слів додати, щоб правильно передався сенс верхнього речення
Ниф_ниф• 22 декабря 2022
Ответ дляДайте подумать
ничего больше добавлять не надо,там же написано -использовать только слова написанные жирным шрифтом
Наверняка• 22 декабря 2022
they think they are considered as neither powerless nor alone - вони думають, що їх вважають не безсилими і не одинокими
Дайте подумать
• 24 декабря 2022
Ответ дляНаверняка
Дякую. Так і написала, сама додумала і вийшло правильно)