Модница 80х• 22 декабря 2022

Коломия для родини із Харківської обл на пмж

Дічата, підкажіть як буде відношення людей в містечку, чи далеко місто від гір. Як природа, рибалка, гриби? Розглядаю на постійне проживання.
Може підкажіть ще містечка в Карпатах
ЧукИГеки• 23 декабря 2022
Не можу в Приват, пишу тут: 2 роки назад ми користувалися для пошуку Амрія , Траст Коломия, Компас, Ріо не рекомендую, завищені ціни, ну ОЛХ,є ще групи у Фейсбуці

А поговорить?• 23 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мені так подобаєтся, як місцеві називають місто Івано-Франківськ Фраником, якось так мило це звучить :)
менi Станiслав...
ЭмчЭндЭм• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукИГеки
Я з Коломиї, якщо щось цікавить питайте, про відношення не переймайтесь, все буде добре. Річка тече Прут, ми купаємось літом, недалеко улюблені Шешори, ліс, гриби і озера для риболовлі є поруч. Містечко ніби тихе, медицина на нормальному рівні, до Франика годинку авто
Підкажіть, будь ласка, а як з роботою в ось таких невеличких містах?
автор Модница 80х • 24 декабря 2022
Ответ дляЧукИГеки
Так, є декілька місцевих агенств, напишу вам в приват, є і негативна сторона, бо сама стикнулась з нюансами
Я вам буду дуже вдячна якщо ви мені напишете, як мені відкритись. Щось не можу написати не як анонім, може хто підкаже як це зробити.
автор Модница 80х • 24 декабря 2022
Ответ дляЧукИГеки
Дуже вам вдячна! Напишу їх, Ріо це єдине що знаходила в гугл. Дякую!
ЧукИГеки• 24 декабря 2022
Ответ дляМодница 80х
Ви відкриті :)
ЧукИГеки• 24 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Робота завжди є, але великих підприємств не має, переважно торгівля, малі виробництва