Под пытками• 23 декабря 2022

Як спекти сирник закордоном

Дівчата порадьте я знаю ви можете все.
Сиру тут немає.
Хочу зробити сир сама. І потім спекти. Думаєте вийде? Навчіть мене. Дякую.
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2022
Удалено администрацией...
В шоколаде• 23 декабря 2022
А молоко, крестьянское, домашнее есть?
В шоколаде• 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
Да.
Невидимка• 23 декабря 2022
Молоко, закваску купить (пастеризованное не скиснет как надо для творога). Потом это все прогреть надо, потом откинуть творог.
Посмотрите на ютюб, там наверняка все есть детально и пошагово.
Шальная коклетка• 23 декабря 2022
В каждой стране, от Испании, Франции,
Турции, Румынии до Таиланда и Малайзии нахожу и находила подобие творога или йогурт, чтоб его быстро сделать.
Где вы? В чатах украинцев в этих странах много лайфхаков на эту тему
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляШальная коклетка
В каждой стране, от Испании, Франции,
Америка
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
Не думайте що тут мід. Треба робити рабом щоб отримати копійку.
Велика заплата по мірках України і великий розхід.
Бронетапок• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Америка
Farmer Cheese є, наприклад, в магазинах Market Basket. Він дуже схожий на наш пакетований сир. Я з нього роблю сирнички.
Якщо не знайдете, робіть з Філадельфії чізкейк.
Гомосноб• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Удалено администрацией...
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляБронетапок
Я хочу саме сирник львівський.
Куплю молоко щоб зробити сир .
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляГомосноб
Удалено администрацией...
А ви прийшли поязвити? Чого? Їдьте за кордон і будете мати.
Я здивована озлобленості в простих темах.
Гомосноб• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Удалено администрацией...
Аноним Секретарь• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Америка
Я делаю так:
Галлон молока, нагреваю до 40 градусов, добавляю сметану в расчете 1 столовая ложка на 1 литр молока (отливаю пол кружки от общего объема и размешиваю отдельно, потом вливаю в общую кастрюлю, так лучше размешивается) и оставляю на сутки, должен образоваться как комок, после чего ставлю эту кастрюлю в духовку на 100 градусов на час, потом выключаю и ещё пару часов стоит в духовке. Потом откидываю на ткань, подвешиваю и творог стекает, обычно за ночь стекает. Молоко беру 2 % или то что больше 3% .
Получается чуть больше 1 кг.
Бронетапок• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Я хочу саме сирник львівський.
Куплю молоко щоб зробити сир .
Ну от всі українці тут використовують farmer cheese, коли хочуть спекти сирник.
Якщо вам не підходить, дійсно - робіть самі.
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляГомосноб
Удалено администрацией...
Я запитала про сирник. І мені почали відповідати не по темі , а з докором.
Чесно... я написала що тут не мід. І хто хоче хай їде. Ви вже пишете, що вам дома добре. То супер.
Хоч перечитайте що мені написали щоб суть зрозуміти
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Я делаю так:
Получается чуть больше 1 кг.
Дякую вам
Аноним Секретарь• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Дякую вам
Будь ласка, хай все вийде)
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляБронетапок
Можна фото його?
Невидимка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Можна фото його?
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляНевидимка
фото
Дякую
Гомосноб• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Мед а не мід . Смачних сирників та будьте трошки добрішої.
Курочка-наседка• 23 декабря 2022
Ответ дляГомосноб
це ви будьте добрішою! Ви накинулися на автора! Де, кому і як жити не ваше діло. Було запитання про сир, до чого тут ваші злі та заздрісні коментарі? По темі: автор я теж роблю сама сир, бо мені всі сири тут солені.
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Удалено администрацией...
Научительница• 23 декабря 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Я делаю так:
Получается чуть больше 1 кг.
Галон це скільки у літрах?
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2022
Ответ дляГомосноб
Удалено администрацией...
БлинчикБезСметанки• 23 декабря 2022
Ответ дляГомосноб
Удалено администрацией...
Але ви в своїй квартирі. Хто заважає вам поїхати
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Удалено администрацией...
Невидимка• 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
Человек просто-напросто, как сделать творог. А оказался виноват во всем на свете.
Не гоните, реально.
Гомосноб• 23 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Удалено администрацией...
Нерадистка Кэт• 23 декабря 2022
Автор, зробіть чізкейк і не морочте голову, буде ще смачніше. Потрібно 4 упаковки крем сиру, якщо треба недорогий, то в алді, він десь по $1.5 за уп. Вам немає чим зайнятись в США і ви будете робити сир? Ну чесне слово... А потім за гречкою будете сумувати і за оселедцем?.. Моя вам порада, не страждайте фігнею, не робіть культу з їжі і не драматизуйте. І буде вам мід.