Кто в Польше планируете в скором времени ехать домой? или будете ждать конца войны?
WorldIsOurHome• 24 декабря 2022
До конца войны не собираюсь уезжать. После войны - уже точно решила, что поедем домой, если ничего не изменится.
Ответ дляЙцфыяч
Так, є робота, повертаюсь бо вдома чоловік, я і діти дуже скучили, скоро 5 місяців як ми тут, до лютого буде півроку. Це дуже довго, вирішили що повернемось а як буде потреба, новий наступ як подекують то знову виїдемо, хоча б так.
Як я вас розумію.Я в штатах 4 місяці була цього року у родичів, повернулись додому восени бо скучили за домом та чоловіком.
Мені там дуже сподобалося але тоска така була що ми там самі не повною родиною (((
Ответ дляalinka0908
Не сподобалося? В якому штаті були?
Дуже сподобалось.
Країна зі своїми складностями, але якщо ти з парою, то жити можна.
В мене чоловік в ТРО і старший син вдома, то ми з молодшими дуже вже хочемо до них. Я відчуваю що їм потрібна наша підтримка.
Але я не виключаю що колись сюди приїду ще, але вже у повному складі. Хоча і мій рідний Львів я теж обожнюю і вважаю найкрасивішим в світі ❤️ Більше лякає економіка України.
Ответ дляGvenna
А можна у вас поцікавитись, на вашу думку, яка сума грошей є достатньою для переїзду до США? Квитки, їжа, проживання, поки не знайдеш роботу, то мабуть значні витрати будуть?
10 тисяч доларів це мінімум. Це якась машина на ходу до 5 тис, бо без неї ніяк. Плюс оренда на пару міс.
І це мінімум. Бо квартири можна в бідніших штатах знайти до 1000 дол, але наприклад там де я, то 2-кімнатні апартаменти в місяць 1500 і вище. А ще ж треба щоб було на їду.
Якщо ви по U4U, то можна оформити соціалку, але якщо людина привезла гроші, то не знаю чи погодять. В нас була гарна сума - 1150 кешу на мене і 2 дітей + 750 чисто на їжу. Але за ті гроші ні машину не купиш, ні квартиру не знімеш. То ми весь час були прив’язані до наших спонсорів (родичів), бо банально нема як з’їздити хліба купити.
Я ще вирішила і їх не напрягати, бо люди у віці. Мої діти хворіють (недавно був грип), а в спонсора діабет, він у групі ризику. Не дай Бог мої діти його чимось заразять, ми ще й винні у наслідках будем))
Ответ дляGvenna
Зрозуміла, дякую.
Я за кордон з-за війни ще не виїздила, переїхала в межах країни. Але стала вчити англійську. З´явився потяг. Подобаються англомовні країни. Розумію, що дорогі і у мене там нема нікого. Крім колишнього чоловіка, він зараз працює в Англії, але як спонсор не годиться. Та й в Україні є ті і те, що тримає.
Гарного дня!
чи ночі))
Гарного дня!
чи ночі))
Дякую!!😍
pragaElena• 25 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Це в Україні класно жити а отримувати американську зарплату. А в Америці хоч ти айті хоч ні, жити дуже дорого
Жити дорого в Америці, але якщо двоє людей отримує зарплату по 80-100 тис доларів на рік , то жити і відкладати гроші можна. Я думаю в айті вони отримують не менше 80 000. Навіть якщо є діти, то відкласти також можна.
Ответ дляpragaElena
Ну хз, я не айті, в мене взагалі мізерна зарплата тут. Але чогось же вони повертаються.