Бронетапок• 24 декабря 2022
Видаленя вісімки
Цього тижня в середу видаляли зуб мудрості,видалили без проблем, але ранка після зуба не хотіла заживати і з неї текла кров.На другий день лунку від зуба зашили, і кров перестала текти. Сьогодні субота і знову почала текти кров, я так роумію один зі швів вночі розійшовся. Попасти до стоматолога не варіант,вихідний,можливо в когось була подібна ситуація.Що Ви робили?
Скорая помощь• 24 декабря 2022
Минулого тижня теж видаляли. Я 2-3 дні ромашкою полоскала, щоб не попадала їжа. Не хвилюйтесь. Все заживе
вкрации• 24 декабря 2022
А ви полоскали? Мені лікар казав не полоскати, щоб згусток крові там застиг. Вже не пам´ятаю скільки днів.
Бронетапок
• 24 декабря 2022
Ответ длявкрации
Я не полоскала, рана зашита від зуба.
Алина-1240• 24 декабря 2022
Ничего.чистить зубы как обычно,можно ополаскивать рот хлоргексидином или ополаскивателем для полости рта
Бронетапок
• 24 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Ну так напрягає кров яка сочиться зі шва.
Алина-1240• 24 декабря 2022
Ответ дляБронетапок
Так она с неделю сочиться может
Бронетапок
• 24 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Так она с неделю сочиться может
То Ви рахуєте що це норма коли тиждень безперервно іде кров.
Алина-1240• 24 декабря 2022
Ответ дляБронетапок
Она же не течет ручьем.подкравливает.можете транексамовую кислоту выпить для самоуспокоения
Мания-Величия• 24 декабря 2022
А вам специальную полоскалку не выписали,чтоб ванночку для рану делать?и что значит зашили только на второй день,вы бесплатно делали?
Бронетапок
• 24 декабря 2022
Ответ дляМания-Величия
Про полоскання нічого не казали, зразу не зашили тому що не було потреби, на другий день шили тільки через те що кров не зупинялась.(не всім же зашивають,якщо зуб не проблемний).Бесплатно не робили.
СМСница• 24 декабря 2022
Ответ дляБронетапок
Мені видаляли складну вісімку, не зашивали. Але кровило максимум 2 дні, ще 2 рази приходила на огляд (лікар знайомий). Складний зуб і лікар попереджав, що на 5ий день може почати боліти, справді болів.
Мені здається, що кров - не норма, можливо спробуйте в стоматологічну клініку до чергового лікаря потрапити.
Ще мені виписували ванночки для зуба, а потім полоскати до 2ох тижднів- фурациліном, шавлією. Для іншого зуба - хлоргексадином.
Мания-Величия• 24 декабря 2022
Ответ дляБронетапок
Сгусток ставят и зашивают,никаких кровотечений