Я не такая• 24 декабря 2022
Манікюр. Проблема з майстром чи моїми нігтями?
Можливо тут є майстри нігтьової справи?
Почала ходити на манікюр. Вже через 8 днів помітила що матеріал відшаровується від пластини. Додаю фото, нігтям тут 12 днів
Переробляти пішла до того ж майстра, про проблему розказала. Наступне покриття було вже якесь інше ( не розбираюсь в цьому)
Змінили форму і матеріал мабуть
І ось, пройшло 8 днів, знову бачу внизу починають відшаровуватись
Цікавить, це особливість нігтів? Чи не підходить матеріал чи майстер?
Змінили форму і матеріал мабуть
КаваЗМолоком• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не такая
Я по рекомендації пішла, знайома носить нормально
Спробуйте іншого майстра
Можливо вам не підходять матеріали.
Або можливо вам не підходить база,треба робити гелеві покриття з випилюванням
Можливо вам не підходять матеріали.
Ноу коммент• 24 декабря 2022
Край ногтя не запаян. Наша мастер выехала и мы с подругой пошли к другому мастеру, ногти облазили очень быстро, потом уже поняли, что она не делала край как положено.
Бабульция• 24 декабря 2022
Ответ дляIQ 80
С майстрі, вона не проробила «запаяла» край
з нормальними засобами зараз його не запаюють.
IQ 80• 24 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Вона його хоч верхнім прозорим повинна була прикрити
Моя улюблена страшко• 24 декабря 2022
Ответ дляIQ 80
Не повинна зараз інша адгезія матеріалів
Бабульция• 24 декабря 2022
Ответ дляIQ 80
мені після усіх засобів пилкою спилюють все зайве та нігті місяць тримають лак без сколів взагалі
IQ 80• 24 декабря 2022
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну як ви профі, то скажіть автору причину
В мене ніколи краєчки не відходять
Муркамурковна• 24 декабря 2022
Вам не підходить база , ще свої може дуже дуже тоненькі, гормональний збій, не повністю зняли прошле покриття...
Я не такая
• 24 декабря 2022
Ну справді, поясніть в чому справа, хто шарить. Спочатку майстер казала що нігті такі що при відростанні закручуються всередину. Так, 1 такий в мене є, і він відійшов найперший. А от чому інші
Муркамурковна• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не такая
Нігті тоненькі? Чим вам їх укріплюють? Після укріплення випилюють свій ніготь?
Одяг та сумки• 24 декабря 2022
смените мастера я по полтора месяца хожу все ок! плачу правда немало. Но полтора месяца и ни капелюшечки не отходит. не умеет она. я троих сменила пока нашла идеал
Я не такая
• 24 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Вроді нормальні, незнаю. Мабуть цей раз укріпила, але я не впевнена. Вона роботу не проговорювала
Ні, не випилювала знизу нічого
Единорог помог• 24 декабря 2022
Автор, сфоткайте ще всю руку зверху, не тільки торці.
Перше, зараз край нігтя не запаюють. Навпаки підпилюють, щоб видалити натьоки з-під низу, через які і відбуваються відслойки. Максимум, що можна після цього, це пройтись майже сухим пензликом з топом по торцю.
Далі, чисто з припущень, бо по фото не зрозуміло. У вас просто кольорова база, скоріш за все. Ви не бачили, майстер робила підложку з прозорої бази тонким шаром? Скоріш за все ні, не бачу. У вас волога шкіра (жодної завусениці, шкіра аж блищить) і еластичні нігті. На таких нігтях проста камуфляжна база в один шар стояти ніколи не буде. Треба, по перше, ретельна підготовка, добре забафити поверхню і максимально знежирити, висушити. Камуфляжна база дуже м´яка і не тримає еластичний ніготь, тому і відслойки зразу з вільного краю.
Доречі, ще панацеєю для таких нігтів може бути випилювання власного нігтя з-під низу. Хоча б трохи. Немає чому згинатись - немає відслойок.
По темі - майстер або ще не дуже досвідчена і не може одразу відрізнити, які руки перед нею і що з ними робити. Ну або ще можуть бути питання з гормонами, щитовидною. Ви не вагітні? Робили не в місячні?
Майстер.
Муркамурковна• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не такая
Ні, не випилювала знизу нічого
Міняйте майстра, бо 1 раз може бути... Перший раз баче руки, пробує, дивиться, але якщо повторюється значіть шось з технологією не то
Бо я коли сама робила у майстрів то розуміла, шо треба давати 2 шанс, якшо бачиш шо є надія, а зараз, коли трохи побачила це все вживу то 1 раз таки може бути, але от 2 раз....
Змінюйте
Мишка-шалунишка• 24 декабря 2022
Дело не в спайке, а в плохом контакте материала с ногтем.
Обезжирила плохо, вот и облазит.
Пысы вечно забываю запечатывать этот край, но носятся и по два месяца с любым материалом-главное подготовка своего ногтя, остальное все мелочи.
Обезжирила плохо, вот и облазит.
Я не такая
• 24 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Майстер.
Дуже дякую!
Попереднє фото з першого разу. Сходила вдруге до того ж майстра, на сьогодні пройшло 8 днів. Сьогоднішні фото додаю.
З ваших пояснень минулого разу розумію була кольорова база.
Цього разу вже була прозора підложка. Але є відшарування і скол все одно
Я захотіла іншу форму, бачу вона гірше носиться мабуть.
З гормонами все ок, а от критичні були якраз в ці дні що була записана
Я не такая
• 24 декабря 2022
Ответ дляХудМудЖен
Ви в Києві? Якщо не далеко від м Святошин то мені б як майбутньому топ майстру, да да да і так буде. і тд))) було б цікаво вам зробити манікюр, Безкоштовно! Якщо що, пишіть і домовимось
Такою особливою себе відчула🤣🤣
Дякую, але нажаль я далеко від вас)
Физрукая• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не такая
Это мастер. У меня так же было, пока к другому не пошла.
Тумба-юмба• 24 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Не запаянный край ногтя
Сейчас уже не запаивают давно,можно просто укрепление сделать и носить месяц легко.
Единорог помог• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не такая
Дуже дякую!
Шкіра волога. Це найважливіша ваша особливість. Саме під неї треба підлаштовуватися.
1. На вологій пластині ніколи не триматиметься база в один шар. Тут треба робити підложку з кислотної прозорої бази. В ідеалі це файбер база з тоненькими волокнами. Вона одночасно і достатньо еластична, щоб балансувати на еластичних нігтях, і, в той же час, слугує таким собі корсетом, щоб не давати згинатись нігтю надмірно.
2. Середній шар може бути будь-яким, але не найм´якшим, бо не втримає і, одночасно, не найжорсткішим. Бо в такому випадку верх стоятиме нерухомо, а власний ніготь всеодно еластичний і хоче зігнутись.
3. Якщо використовуєте м´якішу базу, то один її шар не втримає. Тобто, ви не зможете довготривало носити просто шар камуфляжної бази. Зверху повинен бути колір, він теж допоможе тримати корсет.
4. Якщо використовуєте твердішу базу, або гель/акрил, то обов´язково випилювати з-під низу вільний край власного нігтя. Він у вас підкручується вниз, а тверде покриття за ним не йде, отже зразу відслойка.
5. На ваших нігтях квадрат - це нетривалий варіант. Знову ж, через кутки, які хочуть підігнутись в низ. Якщо хочете квадрат - однозначно випилювати. З овалом можна спробувати погратись.
6. Я не можу стверджувати однозначно, але під час місячних в абсолютної більшості виникають проблеми з носкою. Особливо в перші дні. Підвищений рівень естрогену, шкіра стає ще більш вологою.
7. Можна ще, доречі спробувати укріплення акриловою пудрою. Перший шар бази втерли, на другий засипали пудру, третім запечатали. Торець підпилюється всеодно.
8. Ну і найголовніше - це підготовка. Гарно забафити, щоб підняти лусочки, обов´язкове знежирене я і дегідратація. І кислотний праймер, він теж підсушує.
Ну і треба знайти майстра, який не лупить на поток аби було. Ви трошки помучитесь, але коли знайдете свій рецепт, то жодних проблем не буде.
Можете просто питати у майстрів, чи працюють з вологою шкірою.
Единорог помог• 24 декабря 2022
Доречі, у вас дуже гарна форма нігтів. З них можна лялечку робити)
Ще можлива така штука, що треба певний період звикання. Якщо я правильно зрозуміла, що ви тільки почали робити. Ніготь трохи напитається всякої ’хімії’ і підлаштується.
Я не такая
• 24 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Так, тільки почала. Дууууже вам дякую за консультацію!
Дам дівчинці ще третій шанс у інший день циклу, змінимо форму ( хоча квадрат в саме 💓)
Буду вже розпитувати і розглядати всі процеси
Як ні, то шукатиму іншого майстра