Зажуженная Жужжа• 25 декабря 2022

Люди в яких все "краще" ніж у тебе.

Яки їм відповідати? От купила собі, наприклад, парфуми. І тут іде Валя. Чим так від тебе пахне, питає. Кажу. А вона одразу ж: я купила собі в єйвоні ( оріфлеймі, переході підземному, тощо) кращі і дешевші. І пофік, що в тебе оригінал за дурні гроші. В неї єйвон кращий за твою Францію. І все в неї краще. Крем за 30 грн, чоловік електрик, п´ятеро дітей кращі за одного твого. Ну ви зрозуміли. І так хочеться відповісти матом. В мене навіть якщо щось краще, то я намагаюся не коментувати, не знецінювати людей і Боже збав не сперечатися за смаки. Але мене просто такі умовні Валі дістали. Як відповідати таким Валям?
Vitalinka1987• 25 декабря 2022
я намагаюся зараз виключити із свого кола спілкування подібних людей, з якими мені некомфортно спілкуватися

КонхфЭдкаТузик• 25 декабря 2022
Тролити) кажу куди ж мені до тебе, я ще не доробила до переходу)
Мисс Кэти• 25 декабря 2022
И меня достали. Не то чтобы массово, но иногда офигеваешь от простоты душевной некоторых, такой бред генерировать. Именно что без особого понимания, просто абы сказать
автор Зажуженная Жужжа • 25 декабря 2022
Ответ дляVitalinka1987
Ну я і не спілкуюся близько. Так, зустрілися на вулиці. Чи колега така є на роботі. Ну не можна витримати. Я дуже чемна, то люди користуються.
Примарочка• 25 декабря 2022
Не будьте залежними від думки оточуючих, припиніть чекати від людей схвалення. Йдіть своєю дорогою твердо і впевнено.
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Эт вернячОк• 25 декабря 2022
Скажите, Валюха, несчастная ты баба, все время что-то пытаешься мне доказать, но каждый раз мимо кассы: и эйвон тот не будет лучше родригеса, как ты не внушай, и Вася твой бизнесменом не станет и до твоих детей нет мне никакого дела. Хватит из кожи вон лезть и деньжата мои считать, ты просто не нюхала ничего другого.
Vitalinka1987• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
інколи треба відповісти нечемно, а можна і чемно, але так, щоб більше не лізли. У мене є знайома (не близька), зустрілися з нею на вулиці випадково, так вона мене ось так прямо запитала яка у мене зарплата. Люди різні є. Але я більше за все не люблю і мене дратує, коли запитуюсь щось про гроші, яка зарплата, за скільки щось купила і тд
Somik• 25 декабря 2022
Я не общаюсь с такими. В смысле , что таких вообще нет в моем окружении

parele• 25 декабря 2022
У меня в окружении нет таких валь))
Рожки-да-ножки• 25 декабря 2022
По-моему, проблема в Вас, не в Вале Ну Вале лучше то, что она имеет, а Вам - Ваше, почему должно быть иначе? Или Валя яро убеждает покупать то же, что и она? Сомневаюсь. Как-то Вы болезненно реагируете.
Воздух в банке• 25 декабря 2022
Говорю им что очень рада за низ и что завидую им белой завистью ! А по факту, с такими козами и козлами не общаюсь и вам этого желаю, они просто токсичные люди.
РойЛеля• 25 декабря 2022
Дитячий сад
Там_все_размывчато• 25 декабря 2022
Никогда не встречала таких людей, может, интуитивно их избегаю. Но я в принципе стараюсь не общаться с людьми, с которыми мне это делать неприятно, и уж точно не рассказываю им про духи, мужа, детей и тд
Алина-1240• 25 декабря 2022
Иногда смотрю на таких ’валь’и понимаю,что где то зерно истины в их словах есть
буреЛОМКА• 25 декабря 2022
Я бы на такое даже не обратила внимание. Каждому свое лучше
Закидай меня камнями• 25 декабря 2022
В мене тато такий, тому в мене на подібних людей імунітет.
Але в нього ’краще’ не тільки дешевше купити, а ще й все старе полагодити. Для чого нову штучну ялинку купила, в нас є набагато кращі старі ялинки часів мого дитинства. Мені вже 36, ялинки не радянські, привозили з закордону, але маленькі, потріпані часом і з зламаними пластиковими підставками.
КараПузовна• 25 декабря 2022
Мені було б геть все рівно. Навряд чи я сприйму це, як обезцінювання, тому що не вважаю це за таке. Ну розповість мені умовна Валя, що вона радіє своїм парфумам, хіба від цього мої стануть для мене гіршими? Я не шукпю підтекст в словах, сприймаю як бажання поділитись, а Валя не може ділитись поїздкою на Балі, то ж і я разом з нею порадію її парфумам з переходу.
Муркамурковна• 25 декабря 2022
кажіть
Валя, я тобі завідую... але ж не можна, бо я зглазлива і чорнорота.....

Дайте подумать• 25 декабря 2022
Що ж це вас так задіває? Ну сказала, та й сказала. Ви ж знаєте, що у вас краще, нащо ще щось казати?
Pelmeshek• 25 декабря 2022
Была у меня такая приятельница.
Мне жалко ее было, я то видела, что она экономит на самом деле, крутится. Сынок у нее заболел ещё потом, то пусть выхваляется, если ей от того легче. Короче не задевала меня ’моя Валя’, жаль ее было, кивала и угукала ей в ответ.
интайм_не_предлагать• 25 декабря 2022
Є таке у знайомої, але я ніяк не можу збагнути що це- наче не заздрість, наче не глупа вона, але оці подколи інших людей? Чому вона так робить?
Ответ дляПримарочка
Я не чекаю чхвалення. Але і знецінення теж не хочу.
Неваляшкина• 25 декабря 2022
У меня уже нет таких людей. Но когда были, они вызывали во мне не нервозность, а жалость. Это ж нужно так хотеть быть не хуже, чем другие (иметь зависимость от чужого мнения), иметь низкую самооценку и быть настолько глупой, чтоб так себя вести. Только пожалеть могу таких, им даже ничего колкого говорить не хотелось, а только жалостный взгляд послать
Показушница• 25 декабря 2022
А навіщо відповідати? Ну сказала, то і сказала. Кожному своє.
Ви дурні гроші заробити змогли, не реагувати на дурню не змогли.
Ответ дляparele
У меня в окружении нет таких валь))
І на роботі? Бо оточення ми обираємо собі самі, а от робота то генератор випадкових людей.
Ответ дляРожки-да-ножки
В мені? Тобто я нікому не розказую що в мене краще, більше і довше, але проблема в мені... Цікаво.
Опля Картопля• 25 декабря 2022
В мене така була на роботі. Спитала як провели ДР дитини - я кажу що замовили кафе для друзів, дитячий центр, аніматора. А вона - що то все фігня, от вийти в ліс і постукати палками по деревах от це розвага для дитини на ДР.
Я трохи зніяковіла, а потім - у всіх розваги на різний бюджет і смак. Рада що стукання по деревах несе вам стільки радості. Для моїх то не розвага, то звичайна прогулянка на кожен день.
Таким Валям треба говорити - ти неймовірна, фігею твоїй здібності радіти духам єйвон.
Ответ дляАлина-1240
Що саме? Що Валя піднімає самооцінку правдами і неправдами?
Ответ длябуреЛОМКА
Звичайно. Але ж не всі розказують про це, еге ж?