Зажуженная Жужжа• 25 декабря 2022

Люди в яких все "краще" ніж у тебе.

Яки їм відповідати? От купила собі, наприклад, парфуми. І тут іде Валя. Чим так від тебе пахне, питає. Кажу. А вона одразу ж: я купила собі в єйвоні ( оріфлеймі, переході підземному, тощо) кращі і дешевші. І пофік, що в тебе оригінал за дурні гроші. В неї єйвон кращий за твою Францію. І все в неї краще. Крем за 30 грн, чоловік електрик, п´ятеро дітей кращі за одного твого. Ну ви зрозуміли. І так хочеться відповісти матом. В мене навіть якщо щось краще, то я намагаюся не коментувати, не знецінювати людей і Боже збав не сперечатися за смаки. Але мене просто такі умовні Валі дістали. Як відповідати таким Валям?
автор Зажуженная Жужжа • 25 декабря 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Тут питання чому їй це вдається і чому вас це зачіпає.
Підозрюю, що ви просто вихована людина і не можете відповісти Валі в її стилі.
Але чому вас це так зачіпає? Не сприймайте це як знецінення, я б сприйняла її як не далеку і пожаліла, що вона нічого кращого за ейвон в житті не бачила.
При цьому в мене спосіб життя ’як у Валі’ - я користуюся оріфлеймом та ів роше, але мені на думку б не прийшло когось переконувати, що вони кращі дорогих парфумів.
Я десь написала що я валю переконувала? Дива...

Ответ дляНеваляшкина
Давно стоят духи и не помнит названия? Ну, очень глупая отмазка)
Тут вже була пропозиція сказати що я в переході купила щоб не образити валю.
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ще раз. Валя у мене спитала а не я у Валі. Ви теж до людей з питаннями так чепляєтесь і коли вони вам відповідають про мальдіви ви ображаєтесь?
Не,я интроверт.Мне абсолютно не интересны другие,но они иногда пытаются что то рассказал себе или выспрашивать
Ответ дляПлекаю думи
Не помню что схватила на полке)Всегда можно перевести разговор и не акцентировать внимание при желании
То може нехай Валя не питає? Чого я маю підлаштовуватися під валю. Вона ж під мене не піжлаштовується?
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Валя вас считает своей хорошей знакомой и не в курсе как вы к ней относитесь
Завтра не пью• 25 декабря 2022
В мене немає таких
Закидай меня камнями• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так і я ніде не писала, що ви Валю переконуєте.
Я в останньому реченні про себе писала, що користуюся оріфлеймом ’як Валя’ і не додумалася б казати комусь, що мій оріфлейм кращий, ніж чиїсь справжні і дорогі парфуми.
Красота неземная• 25 декабря 2022
Це заздрість і намагання хоч для себе оправдатись, що в неї краще. Посміхніться, і скажіть, що так звичайно, краще і яка ж вона молодець) я так роблю, бо я в собі впевнена і знаю, що в мене краще, а в неї просто немає грошей.
Красота неземная• 25 декабря 2022
Вам вирішувати, як себе поводити. Адже ви розумієте, що якщо на ті духи, що вона в переході купила сказати - фу, а що то так тхне? То вона і не скаже про духи.

СкиниУскачи!• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну я і не спілкуюся близько. Так, зустрілися на вулиці. Чи колега така є на роботі. Ну не можна витримати. Я дуже чемна, то люди користуються.
Я не розумію чого Вас це так задіває? Ну вважає вона, що в неї краще, ну нехай тішиться людина. Чи Вам конче потрібно визнання інших людей, що таки усе краще у Вас?
Ответ дляПлекаю думи
І я для Валі знайома за чий рахунок можна підняти самооцінку.
КараПузовна• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Людина відверто знецінює вас і піднімає свою планку за ваш рахунок. Ви теж так робите?
Чим вона мене знецінює? Тим, що вважає свої парфуми кращими? Я не орієнтусь на вподобання інших людей, не купую бренд, парфуми, авто для інших людей, все це я роблю виключно для себе, тому мене не бомбить, що комусь парфум з переходу кращий.
КараПузовна• 25 декабря 2022
Ответ дляЧу Ча
Ви знецінюєте почуття автора
Ответ дляКараПузовна
Тобто ви теж розповідаєте що у вас все краще, так? Для вас це нормально і того вас не бомбить. Я зрозуміла.
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Она делает это на автомате,поэтому не отчитались и пошли дальше.Не вы сами пишете что не против похвастаться чтоб Вале нос утереть
lybov83• 25 декабря 2022
Никак. Вежливо улыбнуться и пойти дальше. И выкинуть этот бессмысленный треп из головы
КараПузовна• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ви шуткуєье, да? Людина спитала я на автоматі відповіла. А тер виходить що треба було не відповідати. Або сказати що в переході купили, щоб не ранити почуттів Валі. Ой дівчата
Тоді не зрозуміло, що Вас так ранило. Ви таки вважаєте Валині парфуми кращими?))
Ответ дляСкиниУскачи!
Я собі не дозволяю розповідати людям, що в мене парфуми кращі. Все. Для багатьої, я бачу то норма і треба Валю жаліти за її нескромність. Бо то реально нескромність розповідати а моє краще.
Неваляшкина• 25 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
Ага, именно поэтому Валя с таким усердием убеждает автора, что именно у Вали все лучше. И духи, и дети, и семья)
Ну что вы пишете, смешно

Ответ дляПлекаю думи
Я пишу що маю бажання, але не роблю такого. Вона робить на автоматі. Так. Вона постійно так робить. Я в цій ситуації навіть нічого не відповіла їй. Не знайшла що віповісти.
СкиниУскачи!• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Це Ви, а Валя інша, і ще купа людей не такі як Ви. Умовна Валя не хоче ані жалю, ані похвали, ані заздрості. Вона просто відповіла, що в неї ейвон кращий, і пішла собі далі щаслива. А Ви роздмухуєте проблему
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляНеваляшкина
Ну что вы пишете, смешно
Зная у Вали все хорошо с самооценкой ,раз считает что у нее все хорошее)
интайм_не_предлагать• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Проблема, ще вважаю в тому, що така особа мало того що вам скаже своє фе, а і іншим піде розказувать, що у вас гірше, і люди не знаючи вас і вправду вірять часто таким.
Ответ дляКараПузовна
Ні я вважаю, що тут знайшлося багато прихильників валі. Тому для багатьох то є норма. Можливо і мені самій так треба. Перебити валю і розказати що ейвон фігня. Наступного разу Валя подумає розказати їй що в неї щось краще чи ні. А як не дійде то я зроблю контрольний. Про Мальдіви, на яких я не була. Але тут сказали що була, значить, була.
Яся222• 25 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
Скорее наоборот, когда у человека все хорошо с самооценкой, то он никому ничего не доказывает.
Куратор дебошей• 25 декабря 2022
Даже не знаю, что бы ответила, если для нее духи айвой лучше французских, то только потому что первые она может себе позволить. Тут даже и сказать особо нечего
VAKULKA• 25 декабря 2022
Вообще себе не представляю,что про мои духи у меня что то распрашивали.
Автор,это у вас к себе должны быть вопросы
Ответ дляСкиниУскачи!
Я просто не знаю що такій валі відповідати. Наступного разу мабуть почну перша, що в мене все краще, а у валі ні. І піду щаслива далі. А Валя хай ловить когнитивний дисонанс.
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Не сумніваюся.
Неваляшкина• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Это не нескромность, а глубокие комплексы. Быть не хуже, чем другие. А если ты сама знаешь, что хуже, то нужно быстро обесценить то, что имеют другие.
Т.е человек не может подняться до желаемого уровня собеседника, поэтому пытается опустить его до своего. Давний прием и не только среди знакомых, но и среди семейных пар
Если бы меня пытались втянуть в игру ’а вот у меня лучше’, я бы ответила ’Каждому свое. Для меня лучше мое’ Если бы человек не унимался, уже тогда бы начала откровенно стебать ее по теме, что Запорожец ни при каких раскладах не может быть лучше Мерседеса. Но делать это нужно тонко, умеючи. Чтоб навсегда отбить желание у собеседника сравнивать и обесценивать.
Например ’Да, Валь, когда я была бедной студенткой, для меня Эйвон тоже были классными и пределом мечтаний’.