Зажуженная Жужжа• 25 декабря 2022
Люди в яких все "краще" ніж у тебе.
Яки їм відповідати? От купила собі, наприклад, парфуми. І тут іде Валя. Чим так від тебе пахне, питає. Кажу. А вона одразу ж: я купила собі в єйвоні ( оріфлеймі, переході підземному, тощо) кращі і дешевші. І пофік, що в тебе оригінал за дурні гроші. В неї єйвон кращий за твою Францію. І все в неї краще. Крем за 30 грн, чоловік електрик, п´ятеро дітей кращі за одного твого. Ну ви зрозуміли. І так хочеться відповісти матом. В мене навіть якщо щось краще, то я намагаюся не коментувати, не знецінювати людей і Боже збав не сперечатися за смаки. Але мене просто такі умовні Валі дістали. Як відповідати таким Валям?
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляДайте подумать
Що ж це вас так задіває? Ну сказала, та й сказала. Ви ж знаєте, що у вас краще, нащо ще щось казати?
Я не женуся за тим краще. Але і ось таке відверте твоя Шанель гівно, мій ейвое кращий не розумію.
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну я і не спілкуюся близько. Так, зустрілися на вулиці. Чи колега така є на роботі. Ну не можна витримати. Я дуже чемна, то люди користуються.
А зачем правду говорите
Ой не помню ,давно стоят духи.Вы ж знаете что она беднее вас
Телефон Рубика• 25 декабря 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
По-моему, проблема в Вас, не в Вале
Ну Вале лучше то, что она имеет, а Вам - Ваше, почему должно быть иначе? Или Валя яро убеждает покупать то же, что и она? Сомневаюсь. Как-то Вы болезненно реагируете.
Тоже не поняла проблемы. И на что автор среагировала. Ну считает Валя, что Эйвон ее самый лучший, и что? Как это зацепило автора?
Помеха справа• 25 декабря 2022
Навіщо їм взагалі щось відповідати. Мені на таке всеодно. Людині так легше, а мені без різниці.
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляКараПузовна
Мені було б геть все рівно. Навряд чи я сприйму це, як обезцінювання, тому що не вважаю це за таке. Ну розповість мені умовна Валя, що вона радіє своїм парфумам, хіба від цього мої стануть для мене гіршими? Я не шукпю підтекст в словах, сприймаю як бажання поділитись, а Валя не може ділитись поїздкою на Балі, то ж і я разом з нею порадію її парфумам з переходу.
Людина відверто знецінює вас і піднімає свою планку за ваш рахунок. Ви теж так робите?
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Є таке у знайомої, але я ніяк не можу збагнути що це- наче не заздрість, наче не глупа вона, але оці подколи інших людей? Чому вона так робить?
Самооцінку піднімає. Вона не може підняти її за рахунок начальника на роботі, а от за спокійну людину, яка нафік не відправить - запросто.
Чу Ча• 25 декабря 2022
Радять не спілкуватись з такими, згодна. Але ж бувають ситуації, що не можна цьому запобігти. Наприклад у нас така сусідка була в селі, а село як дача, тобто потребує догляду сусідів і їхньої допомоги, тут не посваришся. То ж така сусідка, що аж трясеться і заходиться, як доводить, що її діти, онуки всі кращі, кмітливіші, круто влаштовані, а ви києвляне лохи ітд. Причому сама приходить і оце все несе з порогу. Спочатку аж тіпало мене, потім стала просто як з дитиною переключати її на інші протилежні теми, задавати неочікувані питання
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Не было воплей восторга от ее Килиана
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
А зачем правду говорите
Людина спитала, я відповіла. То треба було сказати що в я в переході купила? Щоб що?
Чу Ча• 25 декабря 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Ви знецінюєте почуття автора
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Мене зачепило що людина собі дозволяє за мій рахунок підняти самооцінку. Я ж за її рахунок не піднімаю, хоча теж хочеться іноді
Хвастануть чимось.
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Если вы не близкие подруги зачем отчитываться зная реакцию.Не помню,спешу и пошли дальше.А Вы от нее ждали какой реакции?
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляparele
Вообще нигде. А даже если и есть, вряд ли они отважатся высказать своё экспертное мнение)
Во. Оце воно. А. Чемна і вихована. То мені можна. Ось що мене зачепило. Бо в мене і на роботі пару валь є.
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
Не было воплей восторга от ее Килиана
О, ще одна Валя прийшла.
Телефон Рубика• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Хвастануть чимось.
Яким чином? Ви Валі зробили комплімент, щоб почути ’Та Ейвон, фуфло повне, але ж нема грошей на такі шикарні парфуми як у тебе?’ Не почули і образились?
Очевидно ж, що Валя купила ті парфуми, аромат яких їй подобається найбільше. Що вона і озвучила
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я очень вежливая и спокойная. Но никому не позволяю переходить мои границы) Для этого не нужно иметь чёрный рот и бицепсы. Достаточно просто внутренней воли.
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
О, ще одна Валя прийшла.
Конечно мир вертится вокруг вас)давайте фото полки с ароматами чтоб наверняка вас тут оценили
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
Ви шуткуєье, да? Людина спитала я на автоматі відповіла. А тер виходить що треба було не відповідати. Або сказати що в переході купили, щоб не ранити почуттів Валі. Ой дівчата
Белочкой зови• 25 декабря 2022
Особисто мене ніяк не зачепив би подібний коментар, така Валя просто посмішила б. Але точно би не викликала бажання щось відповідати і тим більше доводити.
Очевидно, у середовищі авторки заведено мірятися брендами, грошима, чоловіками, дітьми і т.п. Звідси і ситуації.
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Смените круг общения и будут у вас общие темы.А не пытаться с валей обсудить свои мальдивы ,пока она у свекрови картошку копала
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Ви читали що я писала? Валя запитала що це за аромат. Я відповіла. У відповідь почула що ейвон рулить. Причому у тієї Валі завжди і в усьому так. В неї все краще. І мені про це одразу говорять. Я не питала які на Валі парфуми.
Закидай меня камнями• 25 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Тут питання чому їй це вдається і чому вас це зачіпає.
Підозрюю, що ви просто вихована людина і не можете відповісти Валі в її стилі.
Але чому вас це так зачіпає? Не сприймайте це як знецінення, я б сприйняла її як не далеку і пожаліла, що вона нічого кращого за ейвон в житті не бачила.
При цьому в мене спосіб життя ’як у Валі’ - я користуюся оріфлеймом та ів роше, але мені на думку б не прийшло когось переконувати, що вони кращі дорогих парфумів.
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляparele
Знаєте, я дуже маю високий рівень емпатії. Завжди всіх розумію, вислуховую, співчуваю. І люди чогось розцінюють це як слабкість чи що.
Неваляшкина• 25 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
А зачем правду говорите
Давно стоят духи и не помнит названия? Ну, очень глупая отмазка)
Зажуженная Жужжа
• 25 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
Ще раз. Валя у мене спитала а не я у Валі. Ви теж до людей з питаннями так чепляєтесь і коли вони вам відповідають про мальдіви ви ображаєтесь?
Плекаю думи• 25 декабря 2022
Ответ дляНеваляшкина
Не помню что схватила на полке)Всегда можно перевести разговор и не акцентировать внимание при желании
Вся такая растыкая• 25 декабря 2022
Ответ дляparele
У меня в окружении нет таких валь))
та все в курсе о вашем белом пальто, могли бы в миллиардный раз не напоминать. та ы и вообще праздники, вы ж такая семейная и такие у вас дети, че делаете тут с такой самой святой семьей?