Конфиденциальность• 25 декабря 2022
Помилка в прізвищі в проїздному квитку
Дівчата, замовила онлайн квиток на потяг з Польщі до України та написала прізвище з помилкою, замість латинської y написала i.
Цей квиток не примуть? Будуть проблеми? Хто знає, що робити?
ЛюбимаЯНЬ• 25 декабря 2022
приймуть, можно допускать 1 ошибку если это не меняет полностью имя или фамилию или пол
Конфиденциальность
• 25 декабря 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Дякую за відповідь!
ЛюбимаЯНЬ• 25 декабря 2022
Відповідно до чинних правил «Укрзалізниці», допускається до трьох помилок в написанні імені та прізвища пасажира. Помилки не повинні впливати на звучання.
Дізнайтеся більше на сайті: