ракетами за\\\\\башим свинособак и все будет Украина!
Mira29-c3c3• 25 декабря 2022
Ответ дляhrushyk
Я й притримуюсь
І ви не ганьбіться
Нащо бити себе п‘яткою в грудь з криками «все повернемо»
От повернемо тоді й поговоримо
І ви не ганьбіться
От повернемо тоді й поговоримо
А ще мені цікаво хто повертати буде?
Mira29-c3c3• 25 декабря 2022
Ответ дляhrushyk
Думаю,відповідь Ви й самі знаєте
Хотілося б почути від окремих дописувачів.
Mira29-c3c3• 25 декабря 2022
Ответ дляblonsa
мовчіть.ну хто вам не дає.у нас вільна країна
Вільна країна кажете? А коменти то видалили .
Vlada-Maria• 25 декабря 2022
Ответ дляkarpenko73
Бедная наша земля, вся в этой гнили
Это ж сколько времени убирать прийдеться
А скільки звірини потруїться цими відходами(((( уже мовчу про те, що ця ядовита гниль піде в підшкірні води....
Vlada-Maria• 25 декабря 2022
Ответ дляКаллипсо
На самом деле это очень вредно, трупный яд. Говорю, как медик. Поэтому тут я не понимаю вашего коммента. Их лучше убрать, об этом все писали
+1, а пригріє сонце.... так і до епідемій недалеко
Vlada-Maria• 25 декабря 2022
Ответ дляRemensa
Головне,щоб не повернутись в 1991
во-во, враховуючи, що синок ФСБшника все мавпує з рашки
Vlada-Maria• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Поверхневі води, наче так кажуть
де поверхневі, де підшкірні, обидва терміни у вжитку у спеціалістів
Businka_05• 25 декабря 2022
Ответ дляblonsa
матрешкам неприятно смотреть на поля ,всеянные дохлыми лаптями.бидося прям.а фоточки то с дрона.а увеличить-так видно мордашки сгнили.и там на каждый квадратный метр в три ряда русишшвайнов))идите забирайте-хоть похороните нормально с гармонью
Удалено администрацией...
Businka_05• 25 декабря 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Так выглядит демократия! ))) Это во времена диктатора Яныка можно было писать абсолютно все. В открытую обсуждать любые вопросы, дискутировать, спорить. А вот за ЛЮБЫЕ оскорбления собеседников банили. С 2014 началась демократия...