Як ракетоносії рф-ії потрапляють у середземне море? І для обстрілу вони потім заходять же у чорне? Не з середземного ж вони стріляють?
Чому тоді їм дають зайти в чорне море?
boringmovie• 25 декабря 2022
та стоять вони там вже довго. і будуть стояти, бо турція не пускає. стреляти через європу не будуть. заспокойтеся.
Kot_v_meshke• 25 декабря 2022
Их Турция не пускает в Чёрное море, они могли из Владивостока прийти, теперь болтаются в Средиземном море. Стрелять оттуда не будут. Инфо дают просто информационно. Об этих кораблях, пока они там, не стоит беспокоиться.