Стильная штучка• Изменено 25 декабря 2022
Вы знали что через поштомат можна отправить посылку?
Нова почта, оказывается можно не стоять в очереди, а отправлять через поштомат и так дешевле.
ДеньгиНеСдаю• 25 декабря 2022
Ага. А если они ее потеряют, доказать, что вы положили посылку, вине конверт с ьумалуой, будет проблемно. После двухотпоавок, которые потеряли, нафиг нафиг, лучше постоять в очереди
Техпаспорт на медузу• 25 декабря 2022
Да. Уже отправляю. Очень удобно главное чтобы была свободная ячейка
Заместитель автора• 25 декабря 2022
😂😂😂😂😂
Ну конечно.
Странно, что спустя столько лет, вы об этом узнали только сегодня
Ну конечно.
Как нефиг делать• 25 декабря 2022
А ви знали що на віділенні ТОЖЕ можна без черги відправляти!!!
Железобетон• 25 декабря 2022
Доставка довше, якщо відправляти з поштомату. Одну посилку через глюк чотири дні не забирали. Тому якщо надійно і швидко, то через термінал самообслуговування у відділенні
Цветочница• 25 декабря 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Будь ласка, розскажіть,як?!
Как нефиг делать• 25 декабря 2022
Ответ дляЦветочница
Будь ласка, розскажіть,як?!
Оформляєте і пакуєте вдома
На віділені підходити до стола з компом і самі відправляєте (погугліть і там розкажуть в деталях, бо писанини вагон)
Щедрик• 25 декабря 2022
Я тільки недавно дізналась,що якщо коробка не влазить, то можна більшу комірку відкрити ,так радувалась 🤣
Купипупсичек• 25 декабря 2022
Ответ дляЦветочница
Будь ласка, розскажіть,як?!
Через мобільний додаток створюєте накладну. У відділенні підходите до столика самообслуговування. Там скануєте свій номер накладної, друкуєте і кладете у спеціальний контейнер. Там інтуїтивно все зрозуміло )
Напевно ви бачили людей, які самі там щось роблять. Ось це воно і є ))