мадамГрицацуева• Изменено 25 декабря 2022

Місяць бігала на побачення різні.

Місяць бігала на різні побачення.
Висновок - чоловіки достойні є. Просто треба щоб тобі чоловік сподобався, а це не просто . Є реально що хотять дітей..загсу...
70% жонатих чоловіків.
Зі слів чоловіків, які приходили на побачення, 50% на сз одружених жінок. Які шукають коханців.
Чоловіки, яких цікавлять серйозні стосунки, є.
1. Перший... ходили в кіно, в кафе, вихований..начитаний. не сподобався просто зовнішньо. Ну не моє. На 2 побаченні заговорив про секс. Мене зразу відбрило. Секс для мене може бути лише з близькою людиною, яку я добре взнала. І явно не так швидко.
2. Прийшов з квітами. Пішли в ресторанчик. Звонить..пише. хотів на вихідних зустрітися, але..я запропонувала в центрі, а він хотів недалеко від мого місця проживання. Ні. Чоловіки, з якими я зустрічаюся, не мають знати ні де я живу, ні працюю.безпечніше. відмовила , сказала що треба їхати до куми. Каже - а можна я з тобою? Я тебе бачила 1 раз в житті. Звичайно, ні.
3. 48 років. Має дачу.квартиру величезну( з розмов).гарно заробляє. Але трохи нудний. І хоче дітей і загсу. Я дітей вже не хочу.мені це не треба. Почав вмовляти...моаляв..це для душі. Вибісило. Яка душа.я не хочу пелюшок.садків..лікарняних. в мене є дитина підліток і мені цього досить. А йому треба загс і дітей. Гарний зовнішньо. Але втекла бо з дітьми задовбав( сам має двоє від попереднього шлюбу).
4. Банківський працівник. Цікавий. Але якийсь пофігіст. Погуляти - так. Жити - ні.
5. Повар в італ.ресторані. якийсь загадто жіночний. Має 3 кімн квартиру в Києві. Гарно готує. Хочу загсу.
6. Якийсь рекламщик. Ходили в кафе, вів себе чемно.просто нічого не зацікавило в ньому. Хоче родину. І теж штампу.
7. Логіст. Веселий. Не скупий. Має окреме житло..трохи балабол. Любить поговорити.
8. Робить ремонти. Майстер на всі руки. Знімає квартиру. Красивий. Охайний.чемний. хоче дітей.
Були й внші..але то таке..

В принципі усі чоловіки , з якими зустрічалася, мають окреме житло. Всі платили в кафе за мене.
Якщо дуже хотіти- то можна знайти.
Мені поки ніхто не сподобався так, щоб я захотіла з ним лягти в ліжко. Чужі для мене.

Зробила для себе висновок, що знайти людину можна..бо багато живе без любові. Аби був..я так не можу.. на інтим так швидко я не погоджуюсь..для мене це дуже сокровенне. Або я закохуюсь. Або так як є.

Усі кияни. Мені 41.
Булку Дай• 25 декабря 2022
вы молодец
нормальные вам все попадались
пусть повезет в поисках
Правильно_Валерчик• 25 декабря 2022
Кухаря обирайте :)
Платье Длинное бальное• 25 декабря 2022
автор, какой сайт?
Дежурный по кухне• 25 декабря 2022
Схоже на рекламу сайту)))) успіхів вам в пошуках)
автор мадамГрицацуева • 25 декабря 2022
Ответ дляБулку Дай
вы молодец
нормальные вам все попадались
пусть повезет в поисках
Так... зі мною в місті ніхто не знайомиться. Думала щось зі мною не так. Почала ходити на побачення. Сподобалася всім. Лише з одним ми розбіглися через 30 хв. Всі кличуть нг зустрічати..ну звісно..хочуть сексу..тому для самооцінки варто ходити. Спаьи- не обов´язково
Морская свинка• 25 декабря 2022
Те, которые детей сразу хотят, это не норм
Я тоже бегу от таких
Ищу со взрослыми своими уже детьми
А это непросто..
Мне 40. Тоже есть огромный опыт свиданий
автор мадамГрицацуева • 25 декабря 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Сайт не скажу.щоб не було реклами.
Нафаня Маня• 25 декабря 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Кухаря обирайте :)
і я так подумала, чоловік зі сковорідкою - це сексі-шмексі))
Цыбулька• 25 декабря 2022
Юрій, остановісь.
автор мадамГрицацуева • 25 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Я тоже бегу от таких
Ищу со взрослыми своими уже детьми
А это непросто..
Ооо))подруга))мне кажется детей хотят те..кто боится остаться один. Сразу обсалить детьми и сиди
Цветочница• 25 декабря 2022
Автор, по стилю видно, что вы нормальная и хорошая, всех описали вежливо и тактично. А то были тут такие, которые, если не подошёл, то козел. Неудивительно, что вас нормальные попались, подобное к подобному. Удачи вам в поиске, главное, что вы знаете, что хотите.
Мона Лиза• 25 декабря 2022
Мне нравится ваш подход)) удачи)
А что за сайт?
автор мадамГрицацуева • 25 декабря 2022
Ответ дляЦыбулька
Юрій, остановісь.
Ви зі своїм Юрієм вже задовбали. Це не юра. Ліпите його на кожному кроці.
Цыбулька• 25 декабря 2022
Ответ длямадамГрицацуева
А як він довбе...
Морская свинка• 25 декабря 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Да, сразу сделать зависимой и уязвимой. Даже если дети есть у него, и это не про одиночество его, а про власть. Комплексы короче
автор мадамГрицацуева • 25 декабря 2022
Ответ дляЦветочница
Спасибо)) они все нормальные. Просто им нпдо найти СВОЮ женщину
Солнечный день• 25 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
В мене інший досвід... Все в ньому було добре, окрім сексу. Якби в нього добре було з потенцією то ціни б йому не було.
автор мадамГрицацуева • 25 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
+++++!!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 декабря 2022
зачем идти на свидание с теми, кого не хочешь уже фото и общению?
автор мадамГрицацуева • 25 декабря 2022
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А как по фото можно узнать??? Общение в инете это фигня. Человека надо видеть.движения и т.д.
Штора с кисточкой• 25 декабря 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Сайт не скажу.щоб не було реклами.
Скажите хотя бы закодированно.
Некоторым нужно знать.
И за Вашу тему спасибо.
автор мадамГрицацуева • 25 декабря 2022
Ответ дляШтора с кисточкой
Скажите хотя бы закодированно.
Некоторым нужно знать.
И за Вашу тему спасибо.
На букву К)))
Платье Длинное бальное• 25 декабря 2022
Ответ длямадамГрицацуева
На букву К)))
блин, вообще не пойму, сильно зашифровали.
Штора с кисточкой• 25 декабря 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Точно.
Не угадаем:))
автор мадамГрицацуева • 25 декабря 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Сайт поцелуй меня.переведите
Платье Длинное бальное• 25 декабря 2022
я знаю баду и тиндер вроде. все никак не дойду
Платье Длинное бальное• 25 декабря 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Сайт поцелуй меня.переведите
в конце с буквой а или без? а то две версии таких сайт для знакомств відает
ЯниЯ• 25 декабря 2022
Ответ длямадамГрицацуева
100% а еще вешают свои фото, но 20 лет назад. И приходит такой женатый пузань у меня наоборот опыт не очень - много очень неадекватов. И дело не в материальном, это отсеивается уже в процессе переписки, но куча ньюансов вылазит уже при встречах. Ну и да, своего человека найти на сайтах знакомств - это как выиграть в лотерею
Штора с кисточкой• 25 декабря 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Сайт поцелуй меня.переведите
Спасибо.
Догадались.
Почти 100 человек считают Вашу тему.
Очень интересен Ваш опыт и всё очень тактично.
Боюсь признаться• 25 декабря 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Кухаря обирайте :)
Я теж за нього!