Несу пургу• 25 декабря 2022
Делікатне, некоректне питання щодо сексу
Я не знаю як це все розписати. Але, дівчатка, питання до вас, оскільки я сама дівчинка, чи погоджуєтесь ви спати з хлопцем якщо він хоче вас в обід, під вечір(коли ви не помились, і в вас там встиг з´явитись запах за день), як не як піся потіє, ходимо в туалет, попа потіє і має запах. От ми з хлопцем хочемо, плануємо перший секс. В нього вже були дівчата, він у мене перший . Плануємо в нього вдома. Мені до нього їхати 2 години десь, він в місті живе, я під містом) от помиюсь я, поки до нього доїду, поки ми погуляємо, налаштуємось на це, в мене там все спотіє, і буде запах з пісі, з попи, не смійтесь, але так воно і є. Кажуть, що коли дівчина стає раком , а хлопець ззаді то він чує запах , який виділяється з булок
jannjann77• 25 декабря 2022
Зайдіть спочатку до ванни, а потім ставайте раком. Ой, займайтесь сексом.
Попадалочка• 25 декабря 2022
Автор, бывает страсть такая,что ни на какие запахи внимания не обращаешь. Ну а для вас есть выход- просто зайдите в душ перед сексом, это не долго.
Улучшанский-Ухудшанский• 25 декабря 2022
А те, що він не буде вимитий вас не турбує? Якщо оральний секс, то не дуже буде приємно, в першу чергу вам)
jannjann77• 25 декабря 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Та иоже він взагалі тіко по суботам миється.
ТигрЛьвович• 25 декабря 2022
Мене це розсмішило))) сонечко,коли хочеться сексу- труси самі злітають і потім не пам‘ятаєш,як все почалося))) ну зрозуміло, що якщо ви не хворієте,то за 2 години після душу неприємний запах не з‘явиться.Ну ,хіба що,після покакать треба помитись обов‘язково)
Попадалочка• 25 декабря 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Проблема сонечка саме в тому, що сексу вона не хоче, але хоче догодити хлопцю...
Настенные трусы.• 25 декабря 2022
У меня за пару часов ничего там не заванивается. Если вас беспокоят неприятные запахи может стоит микрофлору у врача проверить. Влажные салфетки и проблем не вижу. но впрочем, если я мылась с утра а секс вечерм и я чувсвую что мне нужен душ, я так и говорю ртом, дорогой я зайду в душ. ему кстати тоже пипку ополоснуть не мешает, если собрались оральным сексом заниматься. зайти в душ перед сексом у взрослых людей нормальная практика.
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 25 декабря 2022
Салфетки для интимной гигиены и ежедневеые прокладки вам в помощь. Ещё можно вместе в душ сходить или самой освежиться в ванной за 5 минут
Та легко!• 25 декабря 2022
Підете в туалет у хлопця і зайдете в ванну освіжитися. Якщо не какали,то достатньо вологою серветкою змоченою теплою водою гарно протертись. Якщо купалися 4-6годин назад. Якщо какали- треба таки підмитись якісно з милом. Бо якщо пристрасть і хлопчина може раптово пірнути ззаду язиком в пісю,то носика може вимазати в фондю,шоколадне
Так точно!• 25 декабря 2022
Авторе, тричі подумайте чи воно вам аж так треба, я серьозно. Ви не за те переживаєте. З боку це так виглядає ніби вас використовують. А їхати дві години до хлопця на автобусі збираєтеся, чи він хоч вас машиною забере?
МинерАлочка• 25 декабря 2022
Щоденні прокладки, вологі салфетки. Беріть з запахом квітів і буде ваша чічка як квітка
75В• 25 декабря 2022
Ответ дляMs. Доброта
Вот этотпроблемы, им все равно абы получить то что хотят
Не всем мужчинам все равно. Некоторые еще и комментируют твои выделения
Из Виа-гры• 25 декабря 2022
Первый раз и уже раком собираетесь? И почему вы так заваниваетесь за 2 часа? Ужас.
КвартираЧья• 25 декабря 2022
Спочатку навчіться називати органи статеві своїми іменами, а далі займайтеся сексом, ранувато вам:)
Сиамская сороконожка• 25 декабря 2022
Коли хочеш, про таке не думаєш. Скільки вам років? Може пошукати іншого, з яким мозок відключається?
75В• 25 декабря 2022
Ответ дляКвартираЧья
Мой бывший муж в 24 года, к тому времени сменив уже немало женщин, называл женский и мужской половые органы завуалированно. Что уж говорить о девушке, у которой еще не было мужчин
75В• 25 декабря 2022
Ответ дляШаловливая Пиранья
А может у него Ковид и он запахи не чувствует ))))
Не у всех при ковиде пропадает обоняние. У меня, например, оно не пропадало
Чукча Мукча• 25 декабря 2022
Ответ для75В
а как он их называл?)
и потом, эвфемизмы бывают как из высокого стиля, так и из сниженной лексики. можно сделать нормальный выбор. еще есть научные названия.
а у автора вдруг пися и булки. капец.
Шаловливая Пиранья• 25 декабря 2022
Ответ для75В
это был сарказм...
Дружная семейка• 25 декабря 2022
Ответ дляЧупокабра
Ого, перший раз і зразу раком?
и что??мою знакомую позвал ковалер на свидание ,а у нее шмонька не брита не голена,так она купила станок и за киоском брила мохнатую.
Несу пургу
• 25 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
На автобусі