Санта Барбара• 26 декабря 2022
Чи можна викупити все купе?
Їхатиму одна з двома дітьми, чи можна викупити на одну дитину два місця? Я знаю, що можна викупити все купе, та не розумію на кого четвертий квиток брати - на когось вигаданого чи на своїх можна? І як проводники на це реагують? Не підселять когось? Хто мав такий досвід - поділіться, будь ласка.
Надежда наш компас• 26 декабря 2022
Можно. Просто в билете на свое одно имя лишнее место. Им все равно на кого продавать. И на оплаченное вами место никого подселять не будут.
Печенюшка• 26 декабря 2022
Ні. Можете купити пільговий на дитину, а інші місця за повну вартість
Санта Барбара
• 26 декабря 2022
У мене двоє дітей і я, то четверте місце на себе брати, на дітей не можна?
Печенюшка• 26 декабря 2022
Ответ дляСанта Барбара
На дітей точно не можна, тільки на себе
Луноликая Вика• 26 декабря 2022
Ответ дляСанта Барбара
Детский нельзя, на себя можете
Черепаха Тортила• 26 декабря 2022
Якраз завтра їду з двома дітьми, викупила 4 місця. Четверте оформила як на дорослого. Влітку олна їхала в купе з маленькою собакою. Викупала всі чотири місця.
Маурита• 26 декабря 2022
Ответ дляСанта Барбара
На себя берите.
УжеВотДа• 26 декабря 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Ні, на дитину не можна. Тільки на дорослого.
Козачка• 26 декабря 2022
Тільки на себе. Не на вигадане ім´я, а на того, хто реально їхатиме і зможе пред´явити документ. Інакше мають право підселити когось (типу пасажир не з´явився).
Я так їздила з дітьми, викупала купе, два квитки на мене, одне місце без білизни і напоїв.