Девочки подскажите,работают ли магазины в Киеве,на сайте указан график работы но не один номер телефона не отвечает.Хочу купить сертификат,поздравить подружку.Но незнаю стоит ли покупать.
Mirdarinka• 26 декабря 2022
Погоджусь з дівчатами, та додам, що на сертифікат знижки не діють. Тобто будуть наприклад парфуми по знижці за 2500 замість 4000, але по сертифікату можна придбати тільки за повну вартість. Можете взяти сертифікат в ароматеці, в них гарний вибір)