КаРаКаТиЦа• 26 декабря 2022
ФОП відкриття
Якщо планую вести діяльність з січня, коли подати заявку на реєстрацію, зараз чи в січні? ФОП відкриють одразу чи з першого числа наступного місяця?
tanyayacuk• 26 декабря 2022
на якійсистемі оподаткування плануєте здійснювати діяльність? якщо на спрощеній - яка група?
Пи Пи Пилюля• 26 декабря 2022
Я відкривала в останній день місяця, щоб з 1-го числа перейти на спрощену систему. 2 група
КаРаКаТиЦа
• 26 декабря 2022
Ответ дляtanyayacuk
Спрощена, 2 група
tanyayacuk• 26 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Спрощена, 2 група
тоді реєстреєтесь в грудні, подаєте заяву на спрощену систему відразу реєстратору або в дії, і з 01.01.2023 року - Ви на спрощеній системі
КаРаКаТиЦа
• 26 декабря 2022
Ответ дляtanyayacuk
Дякую!
Alexandra0311• 26 декабря 2022
Нашли де питати ?!. якщо зареєструватись в грудні, то вам прийдеться платити податки за грудень повністю..якщо не принципово розпочати працювати з першого дня січня, то реєструйтесь в січні в заяві одразу поставити відмітку платник єдиного податку 2 група..і все.. займе реєстрація пару днів і ще пару днів розрахунковий рахунок якщо онлайн
Юлия Крамарева• 26 декабря 2022
Ответ дляAlexandra0311
Платником 2 групи можна стати з наступного місяця після реєстрації фоп.То платником 3 групи можна стати в місяці реєстрації.Принаймні так було в 2022 році.Може що змінилось зараз?
Дарьюшка555• 26 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дякую!
Автор, звертайтесь, супроводжуємо ФОП, реєструємо
Повний спектрі бух.послуг під ключ
Краще вже зараз на другу групу реєструватись
Пишіть, допоможу!
Повний спектрі бух.послуг під ключ
Пишіть, допоможу!
Пи Пи Пилюля• 26 декабря 2022
Ответ дляAlexandra0311
2 група може не сплачувати податки в умовах воєнного стану!?
Дарьюшка555• 26 декабря 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так, Але потрібно подати правильно річну звітність, звертайтесь якщо потрібна допомога
Lovesunray• 21 января 2023
Ответ дляДарьюшка555
Повний спектрі бух.послуг під ключ
Пишіть, допоможу!
Повний спектрі бух.послуг під ключ
Пишіть, допоможу!
Напишіть будь ласка в приватні, яка вартість Ваших послуг, дякую!