smedvedem• 26 декабря 2022

Кросівки Braska

Підкажіть будь-ласка, у кого були кросівки/кеди цієї фірми. Купила в Інтертопі, в магазині поміряла - наче нормально. Вдома відчула, що наче підскакує пятка в одному з кросівок, виявилось що устілка з піни чи чогось схожого, не приклеєна до основи, тому и ворушиться. Мені здається? Звикну? Чи краще повернути? Ціна питання 1500 грн, нат. шкіра.
На фото видно устілку. Фото не моє.
ЗаведУющая• 26 декабря 2022
А приклеить стельку не вариант?

автор smedvedem • 26 декабря 2022
Ответ дляЗаведУющая
А приклеить стельку не вариант?
Варіант. Але чи варто воно того?
Мамаша в бигудях• 26 декабря 2022
Купляла сину кросівки цієї фірми, то вони вчилися в злам за пару місяців. Більше не розглядаю цю фірму взагалі.
Icekream• 26 декабря 2022
Braska говно бренд)Китай от интертопа
повезет-не повезет,как и со всем китайским
Icekream• 26 декабря 2022
верните или приклейте
сколько работала в Интертопе и потом-нет ни одной пары от Браска у меня)
Таракашечка• 26 декабря 2022
У меня были Браска ботиночки на флисе, носила и осенью и зимой и весной холодной. Потом такие же купила и еще сейчас вот ношу. Довольна качеством.