бифидобактерияЖоржик• 2 часа назад
Ринопластика
Дівчатка, привіт. З дитинства маю комплекси через ніс - він у мене картоплиною. Вже кілька років думаю на рахунок ринопластики, але ніяк не можу наважитись. Читала багато негативних відгуків, що можуть бути ускладнення і потрібно буде робити операцію повторно. Ви б зробили на моєму місці?
Чупокабра• 2 часа назад
Ні, ви дуже красива. Навіщо вам бути клоном. Це ваша індивідуальність
Советчица Года• 2 часа назад
Повірте, кожен дивиться тільки на своє відображення. Всім так пофіг.
бифидобактерияЖоржик
• 2 часа назад
Ответ дляСоветчица Года
Та я знаю. Але постійно комплексую через це(
Советчица Года• 2 часа назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Навіщо?
Гага Газу• 2 часа назад
Эстетически просится кончик изящнее
Но живут с любыми носами ,дело такое
бифидобактерияЖоржик
• 2 часа назад
Ответ дляГага Газу
Эстетически просится кончик изящнее
Но живут с любыми носами ,дело такое
Так, саме кінчик в мене завеликий
Тут надолго• 2 часа назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Якщо постійно комплексуєте - робіть на здоровʼя. Тільки у гарного хірурга, моя знайома на Вас дуже схожа, робила у Полтаві, потім переробляла , бо почалися проблеми. Тому, просто досить відповідально треба зробити свій вибір, не тільки по ціні.
На мій смак - ви гарна, я б нічого не змінювала .
Як_наготую...• 2 часа назад
Вы красивая, это факт, но нос бы я изменила. Нашла хорошего врача, по отзывам. Сейчас это все реально.
Як_наготую...• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
Если есть деньги - делайте. Но губы тоже надо под сдуть
С губами все хорошо
бифидобактерияЖоржик
• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
Я губи не робила
Дую на вітер• 2 часа назад
Ответ дляТут надолго
Проблеми почнуться у кожного хірурга. У всіх моїх знайомих після рино проблеми косметичні чи фізичні.
Гигиенишвили• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
Зачем их ’под сдуть’? Это натуральные губы
Всех в сад• 2 часа назад
Ответ дляГигиенишвили
Ну да, трамплин сверху так и кричит о натуральности
Дую на вітер• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
Підіть промийте очі.
Ноунэйм• 2 часа назад
Автор, вы с таким носиком милая. С тонким - вы утратите это очарование, скорее всего. И станете более «восточной».
Гигиенишвили• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
Это Лук Купидона называется
Тут надолго• 2 часа назад
Ответ дляДую на вітер
Косметичних проблем ніколи не бачила, а от у неї були саме фізичні. У двох інших моїх подруг все добре 10 + років
бифидобактерияЖоржик
• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую, в пошуках саме)
Як_наготую...• 2 часа назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Дякую, в пошуках саме)
Тем более вы этого хотите и будете чувствовать себя комфортнее и увереннее
бифидобактерияЖоржик
• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Так, давно про це мрію)
Чупокабра• 2 часа назад
Ответ дляТут надолго
Зробила надто тонко ноздрі? У моєї знайомої теж те саме було
Тут надолго• 2 часа назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Дякую, в пошуках саме)
Краще обирати того, хто спеціалізується саме на ринопластиці. Я блефаро робила у одного хірурга, а от підтяжку планую вже у іншого .
Ідеально , знайти реальні відгуки і результат