Мій не такий• 26 декабря 2022

Якщо у вас немає нічого. От взагалі.

Ні знайомств, ні роботи, ні сторінок в соц мережах.
Але гроші заробляти треба. У вас 0 знань і навичок
Тільки знання англійської мови на рівні C1. Ваші дії?
автор Мій не такий • 26 декабря 2022
Ответ дляСлоник-тоник
автор, будете смеяться.. я сейчас пока тарологом .50 евро консультация и запись на Кипре
В жизни -аналитик
А чого мені сміятись? Молодець .
Багато консультацій?

СноваЗдорова• 26 декабря 2022
Автор, есть преподавание англ.онлайн, с вашим сертификатом прокатит и без опыта. Поищите, шоклы английского, я когда то с инглиш дом сотрудничала. Есть skyeng, видела рекламу.
Оплата правда невысокая за урок, но можно за счет кол-ва уроков выкрутиться, можно набить базу клиентов, получить опыт.
Самое реальное с такими данными преподавать английский.
Налитое яблочко• 26 декабря 2022
Ответ дляБожья коровка
Берут. Точно знаю. Оплата в дол.
Можете подсказать, какие? У меня тоже английский С1, может, даже С2 уже.
автор Мій не такий • 26 декабря 2022
Ответ дляКоварная Зая
Сорян, а что Вы делали до 30 лет?
Працювала офіціанткою , прибирала
Щоб прогодувати себе і дитину.
МастерЮля• 26 декабря 2022
Переклади брати
Налитое яблочко• 26 декабря 2022
Ответ дляМамзелькин
Зі знанням англійської можна спробувати репетиторство - далеко не завжди для цього потрібні пед.освіта і пед.стаж. Та і зараз багато компаній хочуть знання мови, а іншому готові вчити. Автор, Ви ж раніше десь працювали)
Репетитор без педагогического образования это нечто. Далеко не все могут и умеют передать знания. Сама сталкивалась с такими случаями.
Царевна в уггах• 26 декабря 2022
Авторе,
Помічником керівника зі знанням англійської. На місці зорієнтуєтесь. Тут головне мати приємний характер та кмітливість. Дуже цінують неконфліктних людей. Про Ірландію нікому не кажіть що прибирали. Кажіть, менеджером залу в пабі або щось таке загадкове.

Деловитая• 26 декабря 2022
Ответ дляКоварная Зая
Чем классно? Ну, серьезно, знание одного языка, без профнавыков, это ни о чем.
Тем, что английский на хорошем уровне за месяц не выучишь, а работу без навыков можно найти, многие организации предлагают обучение - переводы, языковые школы, менеджер по продажам, по работе с клиентами, туризм, международные колл-центры, агенства по международному трудоустройству, логистические фирмы, таможенные брокеры, агенства по бронированию билетов и т.п.
Главное, что бы человек толковый был и обучаемый.
Эт вернячОк• 26 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
Так, порадниця є. Соц мережі були - видалила.
Вчила в школах, з репетиторами і самостійно. Це не є най най вищий рівень.

Реально більше нічо не знаю (

Мені 29.
автор, ваша проблема не у відсутності знать, а у вашому світоглядному мисленні.
Питання мало б стояти не ’де працювати, якщо я нічого не знаю’, а ’що я маю ще вивчити, щоб працювати там, де я хочу’.
Мамзелькин• 26 декабря 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Ну смотрите, преподаватели в университетах тоже не имеют пед.образования. Это тоже нечто? Я лично изучала английский с репетитором, которая по образованию переводчик, а не учитель. Выучила на ура. А вот с теми, у кого пед.образование - тяжко было. И у меня таких примеров достаточно. Умение дать и передать знания зависят не от образования, а от умений человека.
Зупка_цем• 26 декабря 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Спікінг клаби в онлайн школах. Без педосвіти нормально можна обійтись
автор Мій не такий • 26 декабря 2022
Ответ дляДеловитая
Я ніколи не конфліктую. Я завжди слухаю і роблять так як мені скажуть. Вчитись і готова завжди так само і буду слухати і виконувати так, як скажуть.
Слоник-тоник• 26 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
А чого мені сміятись? Молодець .
Багато консультацій?
...тут модно .. я сама в шоке. причем настолько, что мне удивительно
Сейчас девочка крутит мне рекламу..
И еще меня хозяйка салона красоты пиарит...
советчица просто ромашечка с кипрскими дамами
п.с. русню не беру.
автор Мій не такий • 26 декабря 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Можливо і так. Просто обставини не ті зараз у мене, щоб думати а що я зотіла б..
Ушла и Пришла• 26 декабря 2022
Я з таким набором працюю логістом. Теж переживала, що крім англійської, яку викладала 15 років, нічого не знаю.
автор Мій не такий • 26 декабря 2022
Ответ дляСлоник-тоник
Сейчас девочка крутит мне рекламу..
п.с. русню не беру.
Беріть русню. Беріть з них по 150$ і кажіть все най най гірше якісь кошти на ЗСУ 😂
Деловитая• 26 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
я трохи про інше - я про вміння швидко орієнтуватися, схоплювати на льоту, не боятися задавати питання, вміти шукати потрібну інформацію
Царевна в уггах• 26 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Не раджу. Багато гемору. Онлайн це набагато важче ніж здається. Гроші малі нестабільні. Швидке вигоряння в викладанні. Різні особистості підвертаюттся, що навіть бачити їх гидко. Навіть досвідчені іноді в відчаї. Викладання - це призвання перш за все.
лаМпочка• 26 декабря 2022
С таким уровнем языка отправляйте резюме абсолютно везде, даже если вам кажется, что ну нет сюда меня не возьмут. У вас отличный Козырь, просто рассылайте резюме и ждите.

Бабка в тапках• 26 декабря 2022
Будь-які курси і Ви агонь) Як мінімум, можна подати оголошення про репетиторство з англійської, зараз багатьом актуально за кордоном. Я серед таких теж)
Эт вернячОк• 26 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
це перше, про що ви мали б подумати, а потім знайти найбільш наближений і реальний варіант до цього.
Може хтось мріє стати стилістом, або дизайнером одягу, але реально зараз можливий лише варіант продавця-консультанта, тоді варто обрати хоча б вакансію продавця в якомусь бутіку.

А інша дівчина мріє про власну кондитерську, тоді почати можна з кухаря або офіціанта в тій же кондитерській.

А хтось мріє про те, щоб стати адвокатом, але наразі реальна тільки вакансія перекладання папірців у приймальній нотаріуса.

А тепер уявіть, що цих людей поміняли б місцями.
Майбутнього юриста у кухарі, дизайнера у приймальню і тд)
Мания-Величия• 26 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
Коледж тільки. Молодший спеціаліст .
Ну але то я взагалі не рахую .
Є в мене одногрупник, насилу закінчив університет, але добре знав анг мову, зараз він ведучий інженер в міжнародні компанії, тільки за знання мови, бо інженер він не дуже)
Слоник-тоник• 26 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
выворачивает .. пока не справилась
limama• 26 декабря 2022
у вас столько преимуществ, что вы унываете??! возраст, инглиш охрененный! да с таким уровнем инглиша - проджектом в иноcтранную компанию,IT-рекрутером, HR, бизнес-аналитиком, тестировщиком, кодером - было бы желание освоить сферу. На все перечисленные должности есть тонна бесплатной инфы в ютуб, курсы слиты на трекерах.
Царевна в уггах• 26 декабря 2022
Ответ дляМамзелькин
В магістратурі всі обовязково вивчають основи педагогіки та методику викладання своїх предметів в вишах або навіть в школах. Викладачі звісно, що підготовлені.
Ушла и Пришла• 26 декабря 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Чому? У Skyeng нормально працюють навіть студенти і старшокласники з хорошим знанням мови. Там дають повністю розроблені уроки, для початку прекрасно, нічого винаходити при відсутності досвіду не потрібно. Можна набити руку для майбутнього самостійного репетиторства. А ’особистості’ трапляються у будь-якій галузі.
бЭйбА• 26 декабря 2022
та ви шо. Що, народились заново і ніяких навичок за все життя не здобули? починайте з розпівки в переходах.
бЭйбА• 26 декабря 2022
п.с. на англ мові
Деловитая• 26 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
Так, це право. Але це коледж .
Це не має значення ви могли вже давно працювати або помічником, або молодшим спеціалістом, здобувати практичний досвід, а паралельно вчитися на бакалавра чи магістра.
Царевна в уггах• 26 декабря 2022
Ответ дляУшла и Пришла
А ви б хотіли, щоб з вашою дитиною займався старшокласник за штампованим чужим планом уроку?