Непогодка• 26 декабря 2022
Хочу поделиться
некому рассказать, сын маленький (пока что непонимает что да как)
До нового года 5 дней, денег нет ребёнку на подарок, на стол нечего нет😳😕
Праздничного настроения вообще нет(((
А вы как будете праздновать?
Праздничного настроения вообще нет(((
А вы как будете праздновать?
Престидижитатор• 26 декабря 2022
Настрою теж нема,але відпустку дали на недільку за півтора року,то хоч висплюся.Діти дорослі давно нічого не купую і н.р не святкую.
Дерево береза• 26 декабря 2022
в мене такаж ситуація. і повірте, це не кінець світу. в мене буде як звичайний вечір. ляжу спати як завжди і зранку прокинусь вже в новому році. минулого року також не зустрічала новий рік. живемо вдвох з сином + паружка