Запыхалась• 27 декабря 2022

Хто навчається у українській онлайн школі за кордоном? Зайдіть

Коли вимикають світло,чи є проблеми з доступом до платформи?Думаю перевести дитину,але ж якщо раптом довгий час не буде світла?Буду вдячна за відповіді.
мистерЛяпсус• 27 декабря 2022
Доступ есть.
Ответ на 2й вопрос никто не даст. Живем сегодняшним днем.
Неуловимый Джо• 27 декабря 2022
Мои учатся самостоятельно, местную школу нельзя не посещать. Из того, что вижу в укр.толком уроков нет
Да Щас же• 27 декабря 2022
Проблем з доступом не було, продовжили терміни написання контрольних.
Менее Более• 27 декабря 2022
Наскільки я знаю, наша школа не залежить від стуації, все завжди працює. Один день було десь годину простою - але там якісь роботи проводили і все. Ми дітей вивезли з подружкою, тому вчаться нормально, як і було.
Стекловыжималка• 27 декабря 2022
Все за розкладом,лише пару раз заміну ставили( коли у вчителя світла не було).
аленькийцветик• 03 января 2023
есть доступ к материалам в любое время. Было несколько переносов занятий, а так все по расписанию, так как большая часть учителей находится за границей