Конфиденциальность• 27 декабря 2022
Як відпустити все і реально стати пофігісткою?
Мене всі близькі вважають дивною. Я боюсь корона вірусу, боюсь мікробів,кліщів, кладовищ. Мию руки після упаковок з магазину, протираю телефон вологими серветками свій і чоловіка щодня. Купаюсь і купаю дитину після поліклініки, весь одяг з нас кидаю прати. Забороняю дитині торкатись до чистих речей або до лиця брудними руками з вулиці або з поліклініки. Син часто не слухає, бо він малий і мене цим виводить. А чоловік мене просто ненавидить за це все. Мені самій дуже важко, тому що я приходжу з роботи розбираю кульки, мию підлоги, мию телефони. Я роблю гору роботи перед тим як прийму душ і просто сяду на диван. Я не можу перестати це робити просто так. Я намагаюсь менше мити руки, але я про це пам’ятаю і мене це злить. Але я мушу цього позбутися і точно без психолога. Інакше я затюкаю дитину до неможливого і точно розведусь з чоловіком. Хочеться змін з нового року, до нього ще кілька днів. Підкажіть як мені різко зупинити цей клубок. Пити серйозні заспокійливі чи щось почитати чи пораду
Головная• 27 декабря 2022
Я вспомнила своего знакомого, он после того как ему ручку на пластиковом окне мастер поменял, дом кварцевал
Булькаю• 27 декабря 2022
Ответ дляГоловная
😂
Булькаю• 27 декабря 2022
Почему нездоров отношение только у поликлинике относится? Лифт, магазин - микробов еще больше.
Конфиденциальность
• 27 декабря 2022
Ответ дляГоловная
Мені це все зовсім не смішно. Я розумію що майстер який рухав всі дверні ручки, брав гроші за роботу, має брудні руки і треба помити за ним. Тому і прошу поради, щоб це припинити
Конфиденциальность
• 27 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
Почему?
Головная• 27 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
ну ладно бы ручку спиртом протер, но нет весь дом кварцевал
Конфиденциальность
• 27 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
Вы сами не понимаете?
Завжди вважала, що в поліклініці найбільше мікробів
Конфиденциальность
• 27 декабря 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
ОКР? вам к психиатру
Хочу розібратись сама.
Головная• 27 декабря 2022
Автор, при полной стерильности иммунитет не тренируется, и болеют еще больше. Я сама чистюля и аккуратистка, но в меру
Булькаю• 27 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Это не так. В вашем лифте на кнопках больше микробов чем в поликлинике. Еще в кинотеатр обычно много больных ходит, дома надоедает сидеть, идут развеется. Не там вы проблему ищите.
Єдина Країна• 27 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Ну у вас не все так погано, я, наприклад, також роблю більшість з того що і ви робите і не бачу в гігієні нічого поганого і телефони протираю і після майстра дверні ручки мию, бо я хочу жити в чистій квартирі, а шо тут такого. З яких пір норма бути свинотою і чого то свиноти мають диктувати правила прибирання)
Ну звісно тут треба без перегибів, попийте легкі заспокійливі, позаймайтесь медитаціями якимись з його, вам коротше треба регулярно розслаблятися, тоді воно попускає.
Конфиденциальность
• 27 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
В мене повно перегибів і це все реально не дає мені жити
Умею мерить лучше всех• 27 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Хочу розібратись сама.
Самі Ви з цим не розберетесь. Чим раніше звернетеся по допомогу, тим легше та скоріше видужаєте. Далі може прогресувати розлад, я серйозно. В цьому нічого такого немає соромного, від цього ніхто не застрахований. Зверніться до психіатра приватно, якщо остерігаєтесь держзакладів.
Вам треба лікувати причину, а не симптоми
Мастер Пис• 27 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Хочу розібратись сама.
Это сложно. Смотрели ’Помешанные на чистоте’?
Ответ дляКонфиденциальность
вам может процесс нравится? Вообще я вас понимаю, я тоже мыла упаковки магазинные с мылом, руки, телефоны и т.д. А потом началась война и я поняла, кака все фигня и стала пробовать еду на рынке. раньше, я даже представить такого не могла! антисанитария капец! но я жива, ничем не отравилась. Вам бы к психологу конечно.
Вероятненько• 27 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Так
таблетки не допоможуть, це треба самому щось читати розвиватися на цю тему, або психолог, я напр.не боюсь смерті бо всі ми помремо рано чи піздно, на кладовищах люблю гуляти й розмірковувати над життям, руки мию після вулиці хозмилом як для гігіени-навіть короною не хворіла ні я ні моя сім’я, ваша тривожність дуже впливає на дітей й чоловіка й робить з них невростеників, ще я точно знаю, що ваша тривожність знижує ваш імунітет-багато хробоб від нервивів
Єдина Країна• 27 декабря 2022
І шо стосується упаковок з магазинів, то я доречі лише тут прочитала, що виявляється деякі люди їх миють, подумала і теж стала мити. Ну а шо - воно ж там валяється по всьому магазину, падає з полиць, його викладають працівники брудними руками, перед цим складські працівники, на складі також не феї чистоти працюють, а ще й миші можуть бігати по тому товару, всі чхають кашляють на ті упаковки, соплі летять - і потім ми приходимо з магазину і на столєшніцу всю ту красоту викладаємо, ну такоє короче подумала я і стала мить упаковки)
Вероятненько• 27 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
а навіщо мити?якщо можа зняти та викинути,якщо так боїтесь
Булькаю• 27 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
Вы ручки должны протирать каждый раз когда приходите домой, а не после сантехника только. Вы пришли и грязными руками открыли дверь, там уже микробы. И так делать после каждого кто вошел.
Короче недорабатываете.
Хомяк с пастой• 27 декабря 2022
Ну, треба вже це лікувати. Не треба ставати пофігісткою, це не зменшить кількість проблем. Але не треба переходити межу. Я, наприклад, теж забороняю дитині торкатись немитими після вулиці руками обличчя чи чистих предметів в квартирі. Це нормально, мене так виховували ще 40 років тому, задовго до всіляких коронавірусів. Це такі основи санітарії та гігієни, які є нормою. Телефон протирати - також норма, всі знають, що це чи не найбрудніший предмет навколо нас. Мити упаковки після магазину - це перебор, так само, як повністю митися після поліклініки. Достатньо руки ретельно помити. Ще я наприклад, в дитячій поліклініці не дозволяю дитині гратися іграшками загального користування (не розумію, для чого вони там - щоб діти гарніше заразу один від одного чіпляли через іграшки?). Але у вас дійсно перебор, автор. Трохи з цим треба попрацювати.
Єдина Країна• 27 декабря 2022
Ответ дляВероятненько
шо зняти та викинути, баночку з горошку зняти та викинути?)))
ну якшо хліб то так-знімаю і викидаю)
Хомяк с пастой• 27 декабря 2022
Ответ дляГоловная
Полной стерильности в обычной жизни не бывает. Так что не обязательно не соблюдать гигиену, чтобы тренировать иммунитет.
Бриджит_Фрикандо• 27 декабря 2022
Я бы посоветовала книгу Роберт Лихи ’Свобода от тревоги’ - это как минимум, понять, что с вами происходит, как работает психика тревожного человека. У меня окр с детства, с ним я справилась сама (но это нужно себя немного ломать, выдерживать напряжение и желание срочно что-то делать, чтобы не тревожиться). Тревожность общую сейчас убираю с психологом.
Єдина Країна• 27 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
Короче недорабатываете.
я заходжу, роздягаюсь і відразу мию руки, а не бігаю по квартирі чіпаючи всі ручки на всіх дверях (лайфхак так би мовити, мийте руки приходячи до хати)))