allakozicka• 27 декабря 2022
⚡В Энгельсе трэш! В городе паника, сирены, блокпосты и воздушная тревога
По городу стоят блокпосты. Оставшиеся самолеты перегоняют в Амурскую область.Люди в истерике.. Многие пытаются выехать из города, но их не выпускают. И в завершение этого безумия в городе сейчас опять объявлена воздушная тревога, ожидают новый удар ракет и беспилотников...а что такоє что случілась?
Coffee is Love• 27 декабря 2022
Ответ дляГл@ша
То вам так здається, можливо так і було б без паніки, якби не одне але.. а саме яка реакція в людини котра чує сильні вибухи , а потім вібрацію землі після них та повітряну тривогу? Людина для котрої це вперше або впадає в ступор, або несеться як навіжена сама не знаючи куди. Згадуючи себе і порівнюючи, самі найперші знайомства з вибухами ,які у мене відбулися за три роки до 24 лютого, тоді у нашому містечку рвалася воєнбаза і ті що були вже 24 лютого мої дії кардинально різні.тоді бігала неадекватна дурепа яка не знала як діяти, зараз вже ціленаправленні дії. Ось так і вони.
Та ніякі. Щось не пригадаю щоб я до війни лякалася сирен чи гучних звуків
Ответ дляCoffee is Love
Наваляли смачно, ніхто і не сперечається.
А про паніку, блокпости та тривоги переважно побрехеньки, про що я й написала. Вам чимось не подобається правда?
Не встречаю такой информации. В любом случае у каждого есть свой ум, чтоб им думать. Вижу, что наши девочки приободрились, и я, честно сказать, среди них.
А жителям энгельса чего стрематься? Они от линии фронта на том же расстоянии, что и жители Галичины, например. Им врут, что у них есть пво, что всё сбили, атаку отбили и это осколки. Так чего в очереди на выезд выстраиваться? Продолжают тешить себя ложью.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2022
Ответ дляFeel good
Меня больше ответка беспокоит.
То бишь, смысл это делать?
Если не обладаешь достаточной мощью.
То бишь, смысл это делать?
Если не обладаешь достаточной мощью.
Вибачайте, якою Такою? Ну такої в нас звичайно не аж, наші воїни все більше по сучасній зброї виступають, а до неї снаряди 20-х років ніяк не підходять. Тут ви праві… ТАКОЇ 🤣 потужності в нас дійсно немає.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2022
Ответ дляCoffee is Love
Мовчки. Зайти у будь який паблік і перевірити. Я он у твітер зайшла і за 10 хвилин мала інфо.
росто комусь важливіше плітки рознести першою, а комусь - впевнитися що це не плітки.
А в пабліках шо говорять? 3 загиблих з техперсоналу?