Да будет так• Изменено 27 декабря 2022
Святкування нового року із захворівшою родиною.
Збирались святкувати новий рік за містом, у друзів.
Нас має бути 4 сім’ї
Одна пара і їх діти захворіли на грип…. І тим не менше збираються їхати.
Мовби до суботи відлежемося.
Сьогодні говорила з подругою, а вона взагалі ніяка - ледве повзає.
Наполягаю на тому, щоб ми не їхали.
Бо маю багато планів на дитячі канікули.
Дитина засмучена.
Чоловік каже, що я перегинаю.
Я у розпачі.
Дівчата, скажіть, ну чи може бути людина, котра має зараз 39 до суботи не заразна.
У них двоє діток 2 рочки і рочок. Я взагалі не розумію тих людей.
Нас має бути 4 сім’ї
Мовби до суботи відлежемося.
Наполягаю на тому, щоб ми не їхали.
Дитина засмучена.
Чоловік каже, що я перегинаю.
Я у розпачі.
Безпринципная• 27 декабря 2022
Ответ дляКнопус
2 роки дитина може бути засмучена, що кудись не поїде?
У автора дитині явно більше років
Ой, то дійсно, я прочитала через дупу. То у тих, що захворіли, такі діти маленькі.
ИграйМойГормон• 27 декабря 2022
як ви читаєте ? малюки в сім´ї що хворіють )))
і саме з ними хворими ця сімейка буде якось розважатись там
Кнопус• 27 декабря 2022
Ответ дляЕлиссавета
Ви ще й маєте 2 річну дитину.однозначно не їзати. А ці друзі просто козли.
В мене на роботі зараз так тяжко хворіють гриром.з пневмонією.з лікарнею. Воно вам треба??вони мають сидіти вдома...це має аирішувати хазяйка дому. Я б подзвонила і сказала щоб не їхали, мотивуючи уе тим, що я не зочу через них лежати всією родиною.якщо хазяйка мовчить..то ви не їдьте. Причину поясніть. В вас мала дитина..нахрєна вам грипозні?
де у автора 2-річна дитина?
Да будет так
• 27 декабря 2022
Ответ дляпышка_мышка
А как вы в принципе собирались отмечать праздник с детьми 2 года и год?
Це на мої діти. Нехай батьки їх переймаються ними. Будинок великий. Місця всім вистачить.
Помогалочка• 27 декабря 2022
Ответ дляКнопус
та прочитайте пост. Там ніде не написано, що дітям автора 2 роки і рік. У неї дитина, тобто одна
Я переплутала, про вік дітей інша дівчина ще писала. Після того, як прочитала її коментар, заплуталася.
Moon shine• 27 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
У мене старша дитина)) але це не міняє.
Я навіть не зважаючи ра дитину, болячок не хочу
Я би навіть без дітей не поїхала. Нахалєру мені грип???
Последний вагон• 27 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
Ну вона не дуже довольна, але свято вірить, що все буде Ок.
Чоловік її не переймається взагалі.
Вони з тим чоловіком працюють разом, типу якщо той захворів, то наш також захворіє.
Для мене це дивно, бо у них дуже слаба дитина.
Вони хворіють місяцями.
Моя не така і то мені це не треба
Чоловік її не переймається взагалі.
Вони хворіють місяцями.
Моя не така і то мені це не треба
Вона не свято вірить, а просто не взмозі відмовити.
КротоТо• 27 декабря 2022
Мы с сыном сейчас болеем, что Вам сказать.
Хорошо, если бутеры 31 сделаю .
Ни о каких гульках и речи нет. t 40 была, сейчас чуть меньше.
Хорошо, если бутеры 31 сделаю .
Да будет так
• 27 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
ну і чисто як мама не розумію новорічного свята з двома хворими малюками .Вони ж канючити будуть ,чи спати з температурою?
Ну то же не мої проблеми?
Нехай батькам канючать.
У них тато і мама є
Нехай батькам канючать.
У них тато і мама є
Moon shine• 27 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
Якщо вони всі вже хворі, то до суботи, хіба ще будуть заразні?
Так. 14 днів на грип заразні. Навіть якщо не ковід.
Запретный фрукт• 27 декабря 2022
Я бы не поехала. Мне здоровье МОЕЙ семьи важнее. Потом лежать с 39, потому что подруга обидится если мы не придем - бред.
КаваЗМолоком• 27 декабря 2022
Навряд... Я навіть не знаю, якби зробила. Діти, мабуть доканали до друзів йти але, б я хвилювалась потім, бо також не люблю хворіти на свята (більше через відсутність лікарів, а зараз так взагалі).
ИграйМойГормон• 27 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
Ну то же не мої проблеми?
Нехай батькам канючать.
У них тато і мама є
Нехай батькам канючать.
У них тато і мама є
та я розумію це )так просто дивуюсь людям
Да будет так
• 27 декабря 2022
Ответ дляПоследний вагон
В неї є таке, згодна.
Вона трохи безропотна
Я сьогодні їй дзвоню.
А вона «Ну шо я вдію»
Вона трохи безропотна
Я сьогодні їй дзвоню.
А вона «Ну шо я вдію»
пышка_мышка• 27 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
Весьма странный выбор компании для празднования нового года с вашей стороны).
Даже более странный, чем желание больных прийти на празднование)
Кнопус• 27 декабря 2022
я б не поїхала. Та я б вдома залишилась якщо захворіла, щоб не заразити всіх інших
А то одне дурко вирішило що вже одужають і їхати, а інщі як хочте.
Маурита• 27 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
Ну я на лікар.
Знаю тільки , що в усих висока температура і щемить голова.
У дитини старшої зелені соплі.
Ні ні і ще раз ні.хай святкують в такому стані самі
Анонимчик• 27 декабря 2022
А ті друзі, чий будинок, взагалі в курсі, що хвора сім‘ я до них збирається ?
Запретный фрукт• 27 декабря 2022
Автор, а нельзя чтобы вся компания уговорила ту подругу остаться дома, чтобы не заражать других?
Кнопус• 27 декабря 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
если сама не понимает, что творит
Безпринципная• 27 декабря 2022
Ответ дляАнонимчик
Ось і мені цікаво, що з цього приводу думають інші 2 родини
Да будет так
• 27 декабря 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Я сьогодні дзвонила до третьої подруги.
Думала може нам якось договоритися і разом з хворіючою поговорити
Полиэтиленовый привет• 27 декабря 2022
Ответ дляЕлиссавета
Боже,люди, вы как вообще читаете старпост????
Да будет так
• 27 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
З четвертої буде тільки чоловік.
Жінка вагітна на зберіганні у нього.
Йому мабуть пох…
Мужики взагалі за то не паряться. Горілки випив і ок
Жінка вагітна на зберіганні у нього.
Йому мабуть пох…
ИграйМойГормон• 27 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
Я сьогодні дзвонила до третьої подруги.
таке краще не робити ,бо потім вас винною будуть вважати .Тут люди самі повинні зрозуміти ,що мають лікуватися чи ті ,що приймають мають відмовити
Запретный фрукт• 27 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
Я сьогодні дзвонила до третьої подруги.
Дети, друзья.... Какого ты больная прешься? Что у тебя в голове?
Это так, мысли в слух...
Если бы я знала что эта ’подруга’ точно будет - я бы не пошла.
Это так, мысли в слух...
Запретный фрукт• 27 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
З четвертої буде тільки чоловік.
Жінка вагітна на зберіганні у нього.
Йому мабуть пох…
Жінка вагітна на зберіганні у нього.
Йому мабуть пох…
О, класс.
Ещё того мужчину заразит и он попрется потом к беременной жене.
Безпринципная• 27 декабря 2022
ІМХО, вони напиються флюколда якогось, відсвяткують з гарячковим блиском в очах.
А потім усі хворіти будуть.
Полиэтиленовый привет• 27 декабря 2022
Я бы просила их не приходить и лечиться, иначе просто не пошла бы на тот праздник