Купила сумку за майже 3 тисячі гривень на наступний день зламалася одна сторона ,все полетіло зібрала,що могла ,але пружини не вистачає,як висновок з одного боку злітає і неможливо її так носити.
Гроші звісно не повернуть,хоча думала сходити туди,де купила її,провина ж не моя,що вона зламалася на наступний день і 2500 це не 500 гривень
Mamagovorila• 27 декабря 2022
Ответ дляПочемучка
Ужас, у меня есть Фурла, немаленькая, покупала в США за 80$, Корс кроссбоди за 77$ с офсайта, DKNY с офсайта за 150$, пару кожаных Vera Bradley, но любимая сейчас с али за 36$, кожа) Посмотрите бренд Foxer, на Амазоне они в два раза дороже)
На фото та шо з Алі, чи ні?
СноваЗдорова• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбчик
Регулярно передивляться сайт zalando lounge . Там щодня змінюються розділи розпродажу. Часто продають сумки Корс, Пінко, Валентино , Гесс та ін. Від 200-300 злотих можна купити пристойну сумку нормальної ТМ. Знайдіть посередника , що викупить і моніторте сайт . Фото для прикладу
ох как я тут этот сайт разрекламировала)) уже жалею))))) ахахаххаха,
СноваЗдорова• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Так піди туди і влаштувати їм ?
да навряд ли вам что-то вернут, это ж фоп, не официальный магазин, наверняка никакой гарантии не дают, но попробовать стоит, может повезет
в крайнем случае просите скидку, на ремонт ремня
Швабристка• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Якось вже настрою немає носити китайське гівно
Тоді викидайте і буде як в тій приказці:
Чого бідне - бо
Улыбчик• 27 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Кх.кх. Я шопоголік зі стажем . Цей сайт знаю давно і купую теж сама без проблем. Ще обожнюю офлайн аутлети
КвартираЧья• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Я пройшла по трц,не знайшла таких магазинів
Та ну, конкретно Майкл корм лише на розпродажах з інсайтів і до 100$. Вони не вартують більших грошей. За 3000 можна купити якісні та стильні шкіряні сумки наших брендів. Наприклад, pryanik
Швабристка• 27 декабря 2022
Ответ дляПопадалочка
Нет. У меня нет денег на оригинал, и я не покупаю ’аля’ за 3 штуки.
Если я не права, то объясните, других сумок вообще не нашли? Не реплик, а просто нормальную безымянную сумку на эти же 3000?
Мені це теж цікаво
КонФФетОшка• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Так,а що саме???
У мене є і мені подобаються Dekey, Level, Lovandbag. Зроблено в Україні.
Дерево береза• 27 декабря 2022
Так її реально вартість і є 500 грн, якщо не менше, то чому дивуватись
Дерево береза• 27 декабря 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
Купила недавно зубную пасту, подделку на Колгейт. В итоге, начали сильно кровоточить десна, как никогда раньше.
За 10 грн?, оригінал не так вже дорого, це ж колгейт
Лика-прилипка• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Та блін ні звісно не шкіра, Майкл корс
Чому не купити нрунейм за 2000 шкіряну?