Можливо у когось була вже така ситуація з олх доставкою, через Укрпошту.
Вчора дівчина з Запоріжжя та з Івано-Франківська отримали мої відправлення близько п’яти годин вечора, статус на Укрпошті змінився на «отримано» але гроші до сих пір не приходять.
Дзвоню до Укрпошти, там кажуть, що з нашої сторони проблем немає, дзвоніть до олх, пишу на олх, а вони відповідають звертайтеся до укрпошти.
Питаннячко, до кого ж звертатися?)
Налогообложу• 28 декабря 2022
А на карте нет? У меня не пришло в последний раз уведомление, а зачисление на карту было
Иванка Бур• 28 декабря 2022
Мені зазвичай зразу гроші приходять,години через 2,як забрали посилки.
А в цей раз теж чекаю зі вчорашнього вечора.
Але і на ОЛХ ще статус ’на відділенні’,хоча вже відслідковується,що вчора забрали ввечері,і людина відписала,що посилку забрала.
Просто чекаємо.Сьогодні-завтра мають зайти.
Здесь на минутку• 28 декабря 2022
Я чекала минулого тижня 4 дні. Вже писала в підтримку і на олх і на укрпошту. Прийшли кошти таки, і мені пояснили що через виключення світла часто вносяться дані пізніше.
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
а на олх у вас статус оновився?
якщо ні - то пишіть в підтримку олх - з скрінами трекеру УП - що посилка отримана
Первоклашка Я• 28 декабря 2022
Статуси на олх змінюються з запізненням,а гроші швидше заходять.Зателефонуйте 0800208888,це лінія з проблеми оплати,може і по отриманню допоможуть вирішити питання
Дую ветер• 28 декабря 2022
Ответ дляnastyastt
На олх не оновився
Тогда не доканывайте уже УП.
Ждите.
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляnastyastt
На олх не оновився
а згідно трекеру на сайті УП - вони торимані?
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляnastyastt
Так
ну то олх пишіть як я вище зазначила
УП свою справу зробили
Дую ветер• 28 декабря 2022
Ответ дляnastyastt
Бо відправлення здійснювалося укрпоштою
Статус у відділені
Если бы у них не было статуса о получении, тогда вопрос к почте.
Они ни какого отношения к деньгам не имеют.
Ждите изменения статуса на ОЛХ.
Дую ветер• 28 декабря 2022
Ответ дляnastyastt
Бо відправлення здійснювалося укрпоштою
Статус у відділені
Они свою работу выполнили.
bespe4na_mavpa• 28 декабря 2022
У меня уже 23 дня висят. Отвратительно работает сейчас УП олх. Вчера отменили сделку, которую я отправила в пт без света, она не трекнулась и теперь ищи свищи. Больше отправлять не буду уп
Ля-ля-ля• 28 декабря 2022
у меня на 5 день вернули,после того как написала в поддержку олх. Писанина и звонки в укр почту-не помогли
тупят они