У кого була така проблема що надійшов переказ але в приват 24 він забракований, я звернулась на гарячу лінію ООНс сказали виправлять, як довго ви чекали нової смс?
martusya1979• 28 декабря 2022
Вносили зміни до введених даних через гарячу лінію, смс з кодом отримали через місяць
Виплати були всього дві
Ответ дляmartusya1979
Виплати були всього дві
Цілий місяць чекали після звернення на гарячу лінію?
martusya1979• 28 декабря 2022
Ответ дляТетяна -d86b
Так
martusya1979• 28 декабря 2022
Ответ дляТетяна -d86b
Дякую😊
Через те, що довго опрацьовувалася заявка, сроки першої виплати пройшли і вона була повернута, так сказала оператор, тому отримали тільки другу і третю виплату
Ответ дляmartusya1979
Ну загалом же ви всю суму отримали? Просто пізніше?
martusya1979• 28 декабря 2022
Ответ дляТетяна -d86b
Ні, виплата надходила тільки два рази на протязі двох місяців
Першої виплати не отримали, поки вносилися зміни були втрачені її сроки
Там у них якісь затверджені терміни виплат)
Після прострочення виплата повертається в державу, так оператор пояснила🤷