Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022

Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!

Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
ПрипоРошенная• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У вас дуже підходящий нік…
Він їй «нахаміл, обозвав» а вона його по яйцям влупила аж до хірургічного втручання?
Цілком можу уявити таку ситуацію .
Якщо він спровокував ,вона могла вдарити куди дістала .
Чи просто так він ій телефонує ,а вона не відповідає
Є причина значить
Чай не пью, только кофе• 29 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
У меня коллега, главный бухгалтер очень крупной компании, в 18 уже родила. При этом выучилась, сын отличным мужиком вырос. Все ок у всех. С отцом ребенка она потом развелась, но в других браках детей не было. И она очень счастлива что много лет назад так рано все случилось иначе могло и не быть больше. По-всякому бывает.
так она залетела
и не в 18 же она главбух
Забыла что?• 29 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
здоров´я сину! але ваш вступ про плиту, прання і пил все ж таки говорить про те, що ви не дуже об´єктивна щодо своєї невістки. Я, до речі, теж всього цього не люблю, але це питання виключно моє та мого чоловіка, і аж ніяк його мами
Автор объективно рассматривает на роль невестки бытовую обслугу своему сыну. Это нормально. Возможно ее замуж тоже брали по тесту на качество уборки.
Мама Карло• 29 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
А ви з королівської родини?
Ну чесно) дуже дивно звучать такі фрази
Невістки тут люблять писати - я після кєсарєва, свекруха не допомагає, свекруха у нас двічі за п´ ять років була, свекруха все на себе записала...чому б це, не королева ж,...
ПрипоРошенная• 29 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Навигадувати можна що завгодно.
Ніби я своєї дитини не знаю.
Добрішого хлопця ще пошукати треба, навіть думки немає, що він може когось образить. Тимбільше вагітну наречену
А,так звісно .
Хіба ж може бути інакше.
Невістка- завжди винна,а синочка завжди найдобріший. А свекруха ,то взагалі свята жінка .
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Так але чесно, я навіть не говорила з нею. Як глянула на сина, то вже мене не цікавило нічого
Ясно.
Пробуйте потроху достукатись до сина. Поговоріть з лікарем хай налякає трохи, зробіть все можливе, щоб весіллі не відбулось. Хай іншу дату призначають. А там може щось і зміненься.
Люблю кетчуп• 29 декабря 2022
Вообще, конечно, очень интересная игра - ударить в живот.
Ситечко для мыслей• 29 декабря 2022
Ответ дляЗабыла что?
Прикольно. Жизнь матери и ребёнка поставить на одни весы со святой мотней. Он себе то помочь не смог, какой от него толк, в трубку мычать?
Интересно, женщины которые называют мужчин святой мотней)) Логично тогда их спутниц и детей назвать свиноматка и личинка(((Так будет правильно..
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 29 декабря 2022
Ответ дляБорисфенка
Чоловік знає про цей лютий писець? Батьки невістки знають чи алкаші, нема з ким розбиратися?
Та чоловіку ми і не розкажем про цю ситуацію.
Він ще не прийшов себе після новини про дідуся.
Йому і так нелегко там на службі, а характер не мед.
Іін би точно не змовчав
ПрипоРошенная• 29 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Він лежить, чекає вироку лікарів. Сподіваєтесь, що з вами такого не буде? Думайте, кому і що несете.
Якого вироку ! Автор сказала,що ікар сказав ,що не поганий прогноз.
І автору б думати перед тим як писати ’ ви своє отримаете ’ Бо вона очевидно отримала
sur_sur• 29 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Зубів ще достатньо ,не переживайте. а от значить за таке лупити чоловіка можна за вашими словами :)))
Ви не розглядаєте варіанту словами пояснити .
про ювінальну юстицію ви взагалі непритомна писати
Вона ще й ніс ломала бо намагалась повторити вправу з гімнастики вдома .
Ви б кидали пити серед тижня
Мушу вас розчарувати, не пила, бо не п,ю)
Ну, а вибитий дитині зуб точно не пробачила б.
Мама Карло• 29 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Вважаєте що невістка ’при схватках’ мамі буде телефонувати замісь швидкої?
Головне, якщо чоловік стане поруч і губи надує, то йго навіть тут проклянуть, а про неї скажуть - то гормони.
Ситечко для мыслей• 29 декабря 2022
Ответ дляЗабыла что?
Я так делаю, не хочу тревожить родителей. Всегда считала, что это признак уважение и любви. Но у меня нет драгоценных фаберже и охраняющего их цербера
Вам не повезло ((((
Не пью, не курю• 29 декабря 2022
Ответ дляАкукарача
Очень вряд ли, что она появилась и воспалилась так быстро. После удара бывают, но это больше, как недолечить. Но никак не об удар-больница-киста.
Почитайте літературу по цій темі і дуже здивуєтеся ))))))) Ніяких «больше как недолечить» там немає і вона виникає після нанесення травми там, де її ніколи не було.
Чики-брык• 29 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Ему врачи запретят.
Приму в дар• 29 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А она что-то говорила? Или просто стояла молча?
Оля_с_киркою• 29 декабря 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
якись маргиналы...в 19 лет уже ждет ребенка...подрались...невестка...
а что сына не знал про презервативы?
Нелин Е.П(кандидат педагогічних наук,
професор кафедри математики ХНПУ імені Г.С. Сковороди) . Автор учебников.
Его дочь родила в 16. Ей уже 40+. Удачный брак. Второй ребенок
Начальник Анонимов• 29 декабря 2022
Хорошо, что по здоровью решен вопрос и помощь оказали. Он сейчас у впс живет, а где невестп? И можно с самого начала, где они живут, кто содержит семью. Что говорят ее родители, что так скоропостижно семья создается.
Почему произошел конфликт, причина, не подошла же она ни с то ни с сего и ударила. Рано им конечно семью, сил вам не вмешаться, сами пусть решают а вы поддержите решение сына
Мама Карло• 29 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ні,я не буду переймати ваш досвід виховання дітей,я не плюю ні на малих,ні на дорослих.
Моя дитина звернеться до мене по допомогу тоді коли забажає і не буде вдавати з себе жертву ,а ще буде відповідати за свої вчинки ,і ще - вести себе к доросла людна в 19 років ,і ще багато чого іншого .
Мрійте.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 29 декабря 2022
Ответ дляКашпо
Автор, поговорите с сыном откровенно, как он видит дальнейшие отношения.
Просто слушайте его.
Ребенок еще не повод женится. Может, ему лучше будет, когда такие родители будут порознь жить.
Я переживаю, що я пророщу в ньому це зерно сумніву і своїми ж руками заберу шанс на нормальну повну сім´ю для малннького онука.
Нічого ж хорошого немає в вихованні порознь.
А може спробують і все вийде.
Просто ця ситуація підкосила мене, вже всередині неприязнь оселилась до дівчини
Оля_с_киркою• 29 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
І що він скаже йому? Кидай і тікай?! На козакУ нема знакУ?
Не лишить же він її вагітну. Та може для нього в його розумінні нічого страшного.
Просто мені як мамі обідно що все так складається
Иожет проще учавствовать в жизни ребенка, чем развестись через год врагами
Борисфенка• 29 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Іін би точно не змовчав
Ви робите велику дурницю.
Він би точно не змовчав і це було б правильно.
А ви своїми соплями доведете ситуацію до того, що син калікою залишиться від психопатки.
Мама Карло• 29 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Удалено администрацией...
А що, ні? Нікчема в невістках..горе родині.
Не пью, не курю• 29 декабря 2022
Ответ дляЧики-брык
Вы хоть знаете , от чего киста появляется ?
А вы?
Причины появления кист:
-инфекционные заболевания без правильного лечения
-закупорка выводных протоков желез
-травмы и повреждения мягких тканей
-гормональный дисбаланс
-переохлаждение и воспаления
-наличие опухолей
-паразиты в организме
-снижение иммунитета
Оля_с_киркою• 29 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
А він просив ?
Казав Люся,мені поагно - телефонуй лікарю,виклика швидку ?
Автор сама сказала,що він і сам не знав що все так серьозно,а от невістка гадіна мала знать !
А Люсі повилазило?
ПрипоРошенная• 29 декабря 2022
Ответ дляПриму в дар
Какая половина Америки и Европы? Вы прямо опрос всех женщин провели? Жила 3 года в Штатах, никто из моей компании такой дури не делал. В Европе живёт близкая подруга уже 14 лет, тоже такого не слышала. Если вы знаете такие истории, то дур везде хватает, вот вы про таких и узнали.
И ?
Там при схватках скорые вызывают ?
Очень и очень часто женщины едут сами в больницу,или такси вызывают,или родных.
Мужа сестра с обоими детьми ехала сама,так как уж был в командировке, и ? Коллега по работе - ей 67 она тоже ехала рожать 27 лет назад сама за рулем ( она из Англии ( Вы может сама не особо блещете умом азлбдей обзываете на ровном месте дурами ?

А тут уже написали ,что при схватках скорую не могут вызвать и вообще,даже при тонусе не могут обратиться сами за помощью.
Кукарачка• 29 декабря 2022
Надо как-то тему создать аля муж ударил и напухло.
Позвонила маме, поехали в больницу, там теряла сознание
Муж обиделся и не звонит

Почитать ответы))
побольшомусекретику• 29 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Це що допит?.
Живуть окремо,менший був з хресною
Цікаво за чий кошт банкет , от і спитала)
НеГолосую• 29 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ну, ваша думка про мене мені якось до одного місця,от правда ))
Я так,син в мене і правда самостіний ,що є то є .
Та так до одного місця, що строчите без упину й з теми вас копняками не випхаєш
Мама Карло• 29 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
Мені 32, а не 19, і я не вагітна (з усім цим шоком і гормонами), плюс за свої роки різні ситуації траплялись, тому я вже зможу зорієнтуватись
Чи змогла б у стресі зорієнтуватись у 19 - я вже просто не пам’ятаю
Добре. Не зорієнтувалась, розгубилась. Тепер чого дує губи, слухавку не бере? Виправдати можна будь яку тупість, а чи варто?