Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022

Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!

Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
Утка_в_тапках• 28 декабря 2022
Ответ дляКашпо
Нет, ему не звонит в больницу и трубку не берет, когда он звонит.
Это их личное дело. В каждой избушке свои погремушки.
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Ото ви якраз і заслужили таку свекруху, яка вякає. В нормальних невісток і свекрухи адекватні
Та ви ж уже зайняті ))
Кашпо• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Автор, поговорите с сыном откровенно, как он видит дальнейшие отношения.
Просто слушайте его.
Ребенок еще не повод женится. Может, ему лучше будет, когда такие родители будут порознь жить.
Не пью, не курю• 28 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Ок, невестка покалечила сына. У сына есть претензии?
Так вы ж отошли от темы невестки )))
Лично я про покалеченность нигде не писала. Не считаю, что она виновата, если это произошло случайно. Тут скорее странно то, что происходит после.
А вот нападки местного населения на парня из-за того, что он попросил маму о помощи и на Автора из-за того, что помогла «здоровому лбу», а не послала нах, для меня крайне удивительны
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Та нічого він не говорить. Мовчить як риба відвернутий до стіни.
Я ж не буду його донімать, типу от бачиш що тебе жде і яке взагалі в тебе життя попереду з отаким раннім батьківством.
Він і так дуже важко це все переживає
Ось тут не чіпайте. Все це він має прийняти і передумати сам, і рішення буде його.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
якись маргиналы...в 19 лет уже ждет ребенка...подрались...невестка...
а что сына не знал про презервативы?
Чисто теоретично, а що з презервативами не всгітніють? 2 мої близькі подруги завагітніли.
А в статеве життя сина я не лізуі не питала чи використовували вони ррезевативи саме в ніч зачаття
Не пью, не курю• 28 декабря 2022
Ответ дляДА да да
Киста не от удара. Даже хорошо, что так вышло, что ее во время нашли!!!!
А остальное автор, вообще не обращайте внимание, сейчас все такие. Никто не готовит, и не планирует
Вы читали ответы автора? Диагноз - травматическая киста возникшая в результате удара. А не «диагностированная, давно существовавшая».
Кашпо• 28 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Понятно, что их. Но вы же оправдываете ее, что растерялась скорую вызвать, вот и написала, что уже несколько дней такая растерянная, что знать не хочет жив он или нет.
Ситечко для мыслей• 28 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Не каждая девушка в 18 (или сколько ей там) готова звонить посторонней тетке и рассказывать, что у ее мужа/парня писюн опух.
И люди в шоке ведут себя странно. Мой сын сломал руку, прыгая перед мужем, пока я спала в соседней комнате. Так муж его уговаривал ничего не говорить маме… давай подождём, может само пройдёт. Подозрительные приглушенные всхлипы из комнаты заставили меня проснуться . Чуваку было тогда уже 30…
А кому 30?мужу или сыну?
Кашпо• 28 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
А кому 30?мужу или сыну?
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви харкнули в обличчя людям, які зараз рятують купу життів, у тому числі й ціною свого власного життя. Фу.
Та ні, я кума жінки, чию 18 річну невістку заряятували до смерті. Сусідка жінки, чий онук 11 років помер під кабінетом, поки батько вертався по гроші. Донька жінки, яку чуть не зарізав п´ яний черговий хірург, мені тоді було 15.
Оля_с_киркою• 28 декабря 2022
Ответ дляДА да да
Если не от удара, то все еще интереснее:
кистозное новообразование всегда влияет на способность оплодотворять.
Утка_в_тапках• 28 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Так вы ж отошли от темы невестки )))
Я как раз не вижу ничего страшного в том, что парень обратился к маме. В 19 лет жизненного опыта ноль, лечиться нужно под контролем взрослых, особенно в наших реалиях.
А кто там кому звонит…сами разберутся.
Чавонадо• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Ви думаєте мені б цього не хотілося?
Чи я не хочу кращої долі для своєї дитини.
І так серце болить, що так у нього все складається, а тут ще й ця ситуація добила.
Ну що ж це за любов така у молодої пари?! Чоловік на службі, на душі так важко
Не хочу вас вчити, просто скажу свою думку. Мій син (однолітка вашого) помер у березні після 2х операцій. Чи наркоз, чи що- сказали серце зупинилось, лікарі свою сраку завжди прикриють. Його ніхто не бив, раптово запалення, кіста і т.д. Тому я как матір позумію вас. Але та дівчина теж має зараз що думати, ще й крепко. Молоді дуркують, не розрахували коли бісилися, не думаю що вона навмисно, просто вкладіть до голови це. Постарайтеся бути далекогляднішою, бо життя таке крихке, тим паче що зараз війна. У вас є син, буде онук чи онука,дівчина не з клубу 2 тижні тому узялась, а рік разом- тобто почуття все ж таки... постарайтеся бути мудрішою, палити мости легше ніж будувати.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Давайте отойдем от темы невестки и поговорим о кисте для начала. Киста в мошонке может лопнуть или перекруться в любой момент, даже если ему нежно и ласково помяли его яички или он сыграл пахом в футбол, покатался на велике по холмам и бровкам. Именно поэтому, когда кисту находят, то следят за размером и в случае, если растет или уже выросла, то планово удаляют. Вы передали невестке недообследованного юношу , ваш косяк.
Мой сын 18 лет на днях был прооперирован планово именно из-за кисты, обнаружили на плановом осмотре случайно, ничего не беспокоило. Операция проходит быстро, восстановление тоже. Не паникуйте.

Я была в обратной ситуации. Меня с разрывом кисты яичника привезла скорая в больницу. Через много лет муж признался, что мой отец орал на него и требовал пояснить что он со мной сделал. Муж же в жизни меня пальцем не тронул.. киста лопнула, когда 2-летний сын бросил в меня мячик , попал в живот и я потеряла сознание. Мужа даже рядом не было в тот момент. Но выгреб он… так что не гоните на невестку, она сама в шоке может быть.
Я відповідаю словами лікаря. Кіста від удару, вам пощастило, що не перекрутилася.
Все! Я не лікар.
Тільки переповідаю
Я_готова_ко_второму• 28 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Так вы ж отошли от темы невестки )))
Автор пишет «по її словам ’я хотіла вдарити його в живіт’». Похоже, что не случайно - и хотела, и место выбирала.
Ситечко для мыслей• 29 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Так вы ж отошли от темы невестки )))
Я тоже читаю,в шоке... Даже добавить нечего.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А хто скахав що я втручаюсь.
Я мовчу і тихенько плачу.
Виговоритись хоч комусь би. От і написала
Я вам напишу, що сталось в моїй сім’ї і що ми зробили з чоловіком
Донька почала зустрічатись з хлопцем. Справа йшла до весілля. Донці 21 хлопцю 26. Дізнаємось, що він займається гонками без правил, тими що по місту ганяють. Ще й пару разів доньку з собою в машину брав.
Приїхали ми з чоловіком. Зібрали речі дитини і додому забрали. Дома пояснили, що і до чого. Через 3 дні, хлопець стояв на порозі квартири. Мав розмову з чоловіком. Машина вже була продана і дана обіцянка ніколи в житті в гонках участь брати не буде. Живуть вже 8 років. Онучці 4 рочки.
З зятем чудові стосунки.
Це вам приклад, коли батьки втрутились в життя. І я б ще раз втрутилась. Бо життя моєї дитини мені дорожче всього.
Поговоріть з сином. Вам необхідно знати, що відбулось. Він ще дуже молодий. І думаю не може розібратись в своїх почуттях. Бо одночасно мабуть і кохає дівчину, і її зраду переживає
Детектор лжи• 29 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Она у вас конкретно шибанутая. Сочувствую.
Может она сдачи давала
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 29 декабря 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Прямо за 5 хвилин після удару кіста?
Яких 5 хвилин. Кількагодин пройшло
Утка_в_тапках• 29 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
А кому 30?мужу или сыну?
Мужу 🤷‍♀️
Мама Карло• 29 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
«В мою семью»…
Люди створюють свою, окрему сім’ю
Хорошу чи погану, але свою
Так. Але тій новій сім´ї можна допомагати, підтримувати, то що називають - родичатись. А можна - нехай десь живе, але щоб я її/ його не бачила.
Оля_с_киркою• 29 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Прямо мамО еще одно .
Ударила в ответ - неадекват ,главное не сыначка . Он то вообще золото и бусинка
У меня доця. А девушка неадекватна.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 29 декабря 2022
Ответ дляБорисфенка
Він незріла особистість, ще не виріс. Невістка взагалі психічно хвора, то його по яйцях лупить, то самогубством погрожує.
Нікому цей шлюб непотрібний і я б влаштувала люту роздачу слонів. А авторка тихенько плаче. То через місяць взагалі сина приріже чи вистрибне з вікна, а сина посадять.
Нахрен таке треба?
Яке самогубство, ви що? Де я таке писала?
Мама Карло• 29 декабря 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Від удара ви про неї дізналися, то ви такого народили, и хворого невiстки втюхали.
Ви лікар, чи так..по’’’ть?
Мяо мой мяо• 29 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Так але чесно, я навіть не говорила з нею. Як глянула на сина, то вже мене не цікавило нічого
Я невестка, но полностью вас поддерживаю. Мне кажется, что у них созависимые отношения.. может я и не права, но если вы переживаете за сына. Возможно стоит вам с ним сходить к психологу и поделиться своими опасениями, если сын захочет.
ПП-шница• 29 декабря 2022
В этом всем мне непонятно, как автор ночью приехала на такси в больницу, если комендантский час и такси не ездят
Мама Карло• 29 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
А Ви не думали, що проблема не в ’таких як я’, а в таких як син Автора?
Коли треба головою думати - щонайменше коли йому херово, то телефонувати до шкидкої, а не до мами, де + час щоб приїхала мама, а потім швидка?
Угу. Невістка коли буде народжувати, нехай теж сама дзвонить куди хоче, сама їде. А що? Рівноправ´ я.
Кашпо• 29 декабря 2022
Ответ дляПП-шница
Это смотря, где. Есть области, где и на своей можно ночью.
КаРаКаТиЦа• 29 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
19 років...злякався. там в штанах надуло як 2 кулаки. І погано стало.
Що він мав робити?
Не зрозуміють тут вас... тут в 18 вже музчіна), який має всіх содєржать)
Моєму 22, вже давно окремо живе в іншій країні, а для мене він завжди моя мала дитина.