Булку Дай• 29 декабря 2022

Розлучення за кордоном

В який спосіб проходе розлучення, якщо жінка в Польщі, а чоловік в Україні, є неповнолітня дитина. В Україну на даний момент не має можливості приїхати. З чоловіком в Україні були складні відносини, разом не проживали, тепер хоче розлучення, я думала зачекати і розлучитись, коли зможу приїхати до України. Але на зараз така ситуація, потрібне розлуч.
Я думаю, що тут є жінки, які через це пройшли, прошу поділитись досвідом.
Moon shine• 29 декабря 2022
через українське посольство. Зараз валом такого.

Moon shine• 29 декабря 2022
йдете в Посольство України в Польщі і питаєте всю інфу.
автор Булку Дай • 29 декабря 2022
Ответ дляЕлиссавета
Дізнавалась, але вони не займаються такими питаннями
ПоЗиТиВнАя• 29 декабря 2022
Погуглите есть юридические агенство ’підпиши та перешли’. Они могут помочь написать заявление в суд чтоб дело рассматривали без вашего присутствия. Присылают вам полный пакет документов, вы из только подписываете, и уже сами отправляете заказным письмом в суд, суд проходит без вас, если муж согласен то он тоже может подписать бумаги и разведут быстро
KaterionOK• 29 декабря 2022
Ви можете скласти заяву і подати через електронний суд. Або шукати адвоката з вашого міста, з яким укладете договір і адвокат подасть позов.
У мене зараз якраз всі позови подаються, коли дружини за кордоном.
автор Булку Дай • 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
дякую
автор Булку Дай • 29 декабря 2022
Ответ дляKaterionOK
дякую
Адвокатське бюро Сергія Пагера• 25 января 2023
Добрий день, ми можемо допомогти у вирішенні вашої проблеми Адвокатське Бюро Сергія Пагера 380635983674