Таке питання...плануємо святкувати День народження доньки в ігровій кімнаті.Запросили 5 дітей ,але моя дитина категорично відмовляється від аніматорів(вона їх не боїться,але і не любить).Чи не буде скучно дітям ?
P.s.дітям по 6 років,одній дівчинці 9 років
Басноплетка• 29 декабря 2022
Якщо ви там годину - дві, то не треба
Годину бігають
Потім піца
Потім бігають
І торт за 10 хв як додому
Якщо більше - то коаще якогось клоуна фокусника запросити хочаби хв 40
Годину бігають
Потім піца
Потім бігають
І торт за 10 хв як додому
Ответ дляБасноплетка
Якщо ви там годину - дві, то не треба
Годину бігають
Потім піца
Потім бігають
І торт за 10 хв як додому
Годину бігають
Потім піца
Потім бігають
І торт за 10 хв як додому
Дякую,беру безліміт,але думаю більше чим 2-3 години всеодно не будуть бігати
Басноплетка• 29 декабря 2022
Ответ дляAnna Kil
ЗАЗвичай дитяче свято 3 год з головою
Якщо сидять дорослі пьють - то довше
Печальки.нет• 29 декабря 2022
Можна не аніматор, а якісь окремі цікавинки. Типу майстер клас з виготовлення слаймів, кріо шоу, шоу мильных бульбашок. Якщо у вас розважальний центр нормальний, то аніматор і не потрібен
Печальки.нет• 29 декабря 2022
Ответ дляAnna Kil
Рік тому сину святкували 7 років. Без аніматора але великий розважальний центр. Гуляли до закриття! Дітей на силу зпакували додому. Боже, які були щасливі часи
Самоучка• 29 декабря 2022
Всегда делали ДР с программой. Просто побегать поиграть можно в любой день.