Послушная• Изменено 29 декабря 2022

Постійно брудна підлога!!

Я вже просто не можу, я не розумію як люди можуть мити підлогу раз в тиждень, а то і два, я мию підлогу кожен день шваброю, та раз на тиждень миючим пилососом, і вона все одно брудна, все одно шкарпетки, тапки стають брудними, це просто жах. В мене чомусь складається відчуття, що у всіх навкруги все чисто, одна я така грязнуля. Я не запарююсь так сильно на рахунок прибирання загалом, в мене може бути пил, бруд, але підлогу я готова намивати по 5 разів на день, лиш би вона була чистою...
Доставучая• 29 декабря 2022
Не смотрю внизтогда чисто

ЖенаАйтишнеГа• 29 декабря 2022
Пил і бруд який є у інших місцях летить на вашу намиту підлогу
Аноним_Галя• 29 декабря 2022
Мию підлогу раз в місяць в кращому випадку ,якщо мова про всю оселю,а не про коридор
Главный котик• 29 декабря 2022
Якщо вам стане легше, у мене брудненька буває часто. Ну така, що прям в білих шкарпетках не походиш
КликОЛЬКА• 29 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
Мне кажется белые носки остаются белыми только в кино)))
ЯниЯ• 29 декабря 2022
Пилососьте, а потім мийте.
Подивіться на звички своїх домашніх. Наприклад, чи носять їжу в кімнату, чи трусять постіллю та одягом, чи розчісуються виключно у ванні, збираючи волосся. Ну і домашні тварини теж впливають.
Обращеница• 29 декабря 2022
Це мабуть психічне захворювання)) Я теж мию кожен день підлогу, і мене дратує будь яке сміття на підлозі і бруд. От порохи на меблях пох, а швабра не просихає.
Подтяжка• 29 декабря 2022
Вообще никогда не мою. Только пылесос раз в неделю и все.
100pudov• 29 декабря 2022
У меня тоже грязный пол, хотя пылесошу и мою шваброй каждый день. Ещё кот разносит наполнитель древесный по полу.
Знаете, как-то не парюсь.
Лучше резиновые тапки приобрести, их легко мыть, хоть каждый день и подошва чистая будет.

Яйцеголовая• 29 декабря 2022
Видимо, пол у вас сделан из материала, на котором хорошо видна грязь. В этом вся и проблема.
Яйцеголовая• 29 декабря 2022
Ответ дляОбращеница
Надо с таким заболеванием приглашать людей ко мне домой )) Будут помогать хозяйничать с уборкой
автор Послушная • 29 декабря 2022
Ответ дляЯниЯ
Пилососьте, а потім мийте.
Я пилосошу через день, на рахунок домашніх..так так і ще раз так, все це вони роблять, і скільки б я не говорила, це вже не виправити, напевно прийдеться змиритися
автор Послушная • 29 декабря 2022
Ответ для100pudov
Знаете, как-то не парюсь.
У меня они самые, и я очень рада что тапки можно взять помыть быстренько и все
автор Послушная • 29 декабря 2022
Ответ дляОбращеница
Дааа, ура, я не одна така)))
Брюлик в стразах• 29 декабря 2022
Мойте пароочистителем. Если регулярно ним мыть, полы аж до скрипа чистые
100pudov• 29 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Ахаха) это точно, когда поменяла коричневый тёмный ламинат на светлый древесный, поняла, какая чистота в квартире и рыже-белая шерсть кошачья на полу не видна и разбросанный наполнитель в глаза не бросается, как на тёмном полу))))
На тёмном полу любая крошка видна и вся пыль как на ладони.
Organic• 29 декабря 2022
Мене викумарює коли щось за ногами тягається. Ми біженці і бомжі на зйомі, але купили робота що одночасно сухе і вологе, бо мені й так вистачає стресів. Вдома теж був, мабуть вже якась рязанська пизда в ньому чайні пакетики зберігає.
миссДавеча• 29 декабря 2022
Я живу в великому промисловому місті, коли всі підприємства працюють — проводять акцію: не прибирай тиждень— збери в хаті рельсу(((
Лінолеум, темні шпаркетки , домашнє взуття і постійне нагадування собі, що не пам’ятаю наскільки чиста була підлога в моєму дитинстві
Organic• 29 декабря 2022
Продовжу думку. На квартирі ламінат та плитка і запускаю робіка кожного дня, з пилозбірника можна зібрати сміття на дитячу шкарпеку. Не уявляю щоб я вигрібала якби раз на тиждень прибирала- мабудь якусь чупакапру.

Под пытками• 29 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Дааа, ура, я не одна така)))
Беріть мене в компанію. В мене два поверхи і підвал, три швабри не просихають
ЦыбаФу• 29 декабря 2022
Бо гола підлога
Застеліть в можна раз в тиждень пилососити, все в килимі загубиться)))
Пиу!Пиу!• 29 декабря 2022
Ответ для100pudov
У меня тоже самое , только все полы белые и белые в разводы по причине наличия белого кота .
Ранее были под темное дерево , и это была котострофа)))
Теперь красота - ничего не видно .
Убираю пылесосом пару раз в неделю . Пол мою раз в неделю .
Раз в пару месяцев мою плитку в ручную с насадкой на дрель. И чистота идеальная
100pudov• 29 декабря 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Теперь красота - ничего не видно .
👍🏻
Главный котик• 29 декабря 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Це точно) А якщо уходити з дому зранку, а приходити пізно ввечері, то вдома буде завжди прибрано)
Под пытками• 29 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Бляха, співчуваю вам(((
Але ж як влучно сказали!
Главный котик• 29 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
Бо гола підлога
Порада від душі, а головне вирішує проблему підлоги
ЦыбаФу• 29 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
Та то жартую, але частково правда
В мене бруд з кухні розноситься, коли там було застелено, в інших кімнатах було чистіше
Тепер на кухні хоч 10 раз на день мий, толку мало, така я господиня + незручна кухня
Главный котик• 29 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
Та то жартую, але частково правда
Так а ви думаєте, в мене такої мислішки не пробігало? Я сама з себе була в шоці, коли думала чи не купити щось на кухню. Господиня від бога - щоб не прибирати, куплю килимок
ЦыбаФу• 29 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
Я мрію про ремонт і одразу куплю, вже вибрала який
Є такі тоненькі , на силіконі, можна прати легко, може навіть в машинці
Главный котик• 29 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
А верх який? У килимка