Борисфенка• вчера в 20:22

Як мені пособіє цього місяця навпіл врізали

Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
автор Борисфенка • вчера в 22:15
Ответ дляАнютины ласки
Все б нічого, якби ця дама не називала ’сцуками’ тих, хто утримує її, дитину і її чоловіка (так-так, вона раніше писала, що пересилає чоловіку кошти. Воно і не дивно, він не працює). Я не розумію, як можна приймати щедру допомогу і поливати брудом німців.
Я їх не поливаю брудом. Я говорю, що Україна за 4 роки перетвориться на випалену пустелю, але їх це влаштовує, буфер-дике поле. А нас не влаштовує

Хлопаю ресницами• вчера в 22:15
Ответ дляЩепотка_совести
А там еще старший сын вояка был. Или я путаю? Она ж там копытом в грудь бьет всегда за продолжение мясорубки
Та не, теперь она против мобилизации )))
Да, есть сын вояка, пока видно ещё не погнали с теплого местечка как мужа)
Завтра не пью• вчера в 22:15
Ответ дляКонфиденциальность
У вас должна быть нычка с евриками, на чёрный день. Не можете же вы проквакивать все деньги. И в школу особо сразу ничего не надо. 20 евро на зошиты и хватит
У автора муж бестолковый
Она ему шлёт по 300 евро в месяц
В этом месяце не пришлёт
Проблема
Заставляличка• вчера в 22:16
Ответ дляА я з косою
Читаю, и фигею от доброты соотечественников. С такими друзьями и русских не надо...
Вы первый раз читаете тему Борисфенки? И ни разу не читали её комментов?
Конфиденциальность• вчера в 22:18
Ответ дляЗавтра не пью
У автора муж бестолковый
Она ему шлёт по 300 евро в месяц
В этом месяце не пришлёт
Проблема
Тоже жирно. Можно раз в два месяца слать
Кусюче сонечко• вчера в 22:18
Ответ дляJannyMoney
Девы, вы чего беситесь?
Автор не сделала ничего незаконного. Получает пособия, которые положены законом. Все в рамках системы соц. помощи, которую сами немцы выстроили и поддерживают.
А что касается пять лет не работать...
А тут все рабочие лошадки, я так понимаю?
Ни у кого нет перерывов в 5, 10,20 лет? И это в своей стране, где и образование подходит и язык родной.
Нет, мы не рабочие лошади, мы люди, женщины, которые работают и если и делаем перерыв , то за свой счёт, а не чужой страны.
Обнимашкина• вчера в 22:19
Ответ дляАнютины ласки
К - карма. Ви вчора німців ’сцуками’ тут обзивали. Сьогодні отримали менше ’пасобіє’. Якщо не переглянете свою поведінку - будете на оболоні раніше, ніж думаєте.
💯
Анютины ласки• вчера в 22:18
Ответ дляА я з косою
Да вроде знаю, но бесчеловечтности не понимаю
Я завжди захищала Борисфенку. Але дарма. Абсолютно невдячна і безпринципна людина. Яка однією рукою бере допомогу від Німеччини, а іншою тут же строчить на українському форумі, які німці сцуки і як вони хочуть продовження в Україні. Війна ж через німців, а не росію.
Це згідно Борисфенки.
Як її поважати?
Завтра не пью• вчера в 22:19
Ответ дляКонфиденциальность
Он к зиме готовится
Сейчас много расходов

хутряна володарка• вчера в 22:19
Ответ дляБорисфенка
Я вірю. Але, бляха, жити за щось треба, окуляри за 220 євро забрати і дитя в школу зібрати.
А Джоб-центр, сцуко, чарівний ’Ну колись повернуть’
Он взрослый у вас, что ему собирать? Карандаш и бутылку воды?
хутряна володарка• вчера в 22:19
Ответ дляНевгамовна Бу
Охрініваю із Польщі
Ви ніби писали що маєте чоловіка, він може купити окуляри дитині?
800+ получили? или в ожидании?
автор Борисфенка • вчера в 22:20
Ответ дляхутряна володарка
Одяг, куртку, штани, рюкзак. Звісно, тепер місяць почекає.
хутряна володарка• вчера в 22:20
Ответ дляБорисфенка
Зачем все сразу?
Конфиденциальность• вчера в 22:20
Ответ дляЗавтра не пью
Он к зиме готовится
Сейчас много расходов
А его зарплата
Дай подивлюся• вчера в 22:21
Ответ дляТаПрямТам
Оце тобі і найкращий генофонд України.
Говнофонд
Анютины ласки• вчера в 22:21
Ответ дляJannyMoney
давайте будем.
Торты с пельменями требуют сан. сертификата и оформления себя как фоп, иначе налоговая постучится рано или поздно.
На пельмешках даже если все сделать по закону не заработаешь чистыми 1500 евро, а это абсолютный минимум.
Мыть полы с больными ногами, человек с палкой ходит, ну какие полы.
Вы из тех кто ’чужую беду руками разведу’
Якщо людина не може/не хоче працювати, і її утримують разом з її сім´єю, то вона має дякувати державі, яка дала їй прихисток з дитиною і така щедра до них.
Але ж вдячність - це не про Борисфенку.
автор Борисфенка • вчера в 22:22
Ответ дляАнютины ласки
Але ж вдячність - це не про Борисфенку.
Це не означає, що ми маємо мовчки дивитися, як Європа дасть грошей, а українці десятиріччями воюватимуть до знищення всієї нації
Хлопаю ресницами• вчера в 22:22
Ответ дляБорисфенка
Не можна. У нього сильний астигматизм і болить голова без окулярів. Тому роблю дорогі, а куди подінешся?
В Україні дешевше, але до неї доїхати непросто на милицях, цьогоріч не їздили, і дорога в дві сторони на двох 500 євро.
А чего вы на костылях? Какой диагноз?
Завтра не пью• вчера в 22:22
Ответ дляБорисфенка
Он у вас голый ходил до того ?

автор Борисфенка • вчера в 22:23
Ответ дляхутряна володарка
Зачем все сразу?
Бо виріс з усього. І по магазинам ходити не любить, давно нічого не купували.
Для пристойного вигляду.
Анютины ласки• вчера в 22:23
Ответ дляJannyMoney
Если отцу нечем платить, то югендамт перенимает эту обязанность
Не вірю, що достатньо слів ’батькові нічим платить’. Очевидно, має бути довідка з виконавчої служби про розмір заборгованості. А у Борисфенки є позов про стягнення аліментів? А батьку дитини така допомога на дитину йде в борг? Вирахують?
Завтра не пью• вчера в 22:24
Ответ дляБорисфенка
Та я охреніла від реалій і в Україні, і ще й в Німеччині цирки.
І тимчасовий захист подовжили до 2028 року і вже відкрито заговорили про подовження до 2030-го.
Той випадок, коли плакати вже пізно, сміюся.
А вы же так расстроились 😂
Дай подивлюся• вчера в 22:24
Ответ дляКусюче сонечко
Бесчеловечность? К борисфенке? После того, как она насмехалась над теми кто остался в Украине и замерзал этой зимой, после того, как она назвала нас, замерзающими самками ?? Про то, как она рты затыкает в темах про обстрелы с особым цинизмом даже уже и писать не буду. Но этой зимой она себя проявила хуже рашистов.
Удалено администрацией...
Завтра не пью• вчера в 22:24
Ответ дляБорисфенка
Він участі не приймає, бо хворий і без грошей. Вже провоював і мабуть ще повоює.
Нас сказано назад не повертатися, виживайте, як хочете. Якось воно буде.
Вы хвора, чоловік хворий, діти хворі
Вы зачем размножаетесь ?
Дай подивлюся• вчера в 22:25
Ответ дляБорисфенка
Почему им не должно быть все равно?
автор Борисфенка • вчера в 22:25
Ответ дляХлопаю ресницами
А чего вы на костылях? Какой диагноз?
Операція була, поставили імпланти гомілковостопного суглобу торік. Сказали, через три дні бігати будеш. Рік пройшов, бігаю на милицях, але є надія.
хутряна володарка• вчера в 22:25
Ответ дляБорисфенка
Для пристойного вигляду.
Пару футболок и двое шорт в лидле купить можно
Завтра не пью• вчера в 22:25
Ответ дляКонфиденциальность
А его зарплата
В этой семье работать не принято
хутряна володарка• вчера в 22:25
Ответ дляБорисфенка
Для пристойного вигляду.
Если вы купите куртку сейчас-он до зимы может ее перерасти
Анютины ласки• вчера в 22:26
Ответ дляБорисфенка
Ви вчора називали німців сцуками... І звинувачували їх у продовженні війни.
Дуже ницо з вашого боку.