люблю_тортики• 29 декабря 2022
ВУЗи .Академічна стипендія
Дівчата, в кого діти студенти отримують академічну стипендію,...донці цього місяця прийшла якась дивна сума, у півтора раза вище , ніж звичайно ... чула, наче це по всій країні, а як у ваших навчальних закладах?
Закусенец• 29 декабря 2022
Це якась індексація була. Моїй лише 148 грн прийшло, а в багатьох там щось до 3000 грн. Не знаю, як воно все працює
люблю_тортики
• 29 декабря 2022
Ответ дляЗакусенец
теж не розуміємо, бо донька першокурсниця .... в минулому місяці 1980, у цьому 3459
Коник-стрибунець• 29 декабря 2022
Ответ длялюблю_тортики
Индексация с сентября