Деякі з Херсонської області цієї осені відправили своїх дітей відпочити на Крим.
Ну тепер їх їм відмовляють повертати, когось позавозили в якісь адигеї чи ще кудись.
Ні, до росіян у мене жодних питань, там все зрозуміло, у мене питання до батьків
Чому? Навіщо? Це такі приколи? Запасні діти?
interior_designer• 29 декабря 2022
Тупе тупе , знаю не понаслышке, сначала отправила а теперь ноет. Как можно быть настолько безответственными 🤦♀️
Olga Zelenyak• 29 декабря 2022
Очевидно им не сказали, что потом детей будут отказываться вернуть. Повелись люди на возможность отправить детей на отдых в более безопасное место.
Татьяна-bfd8• 29 декабря 2022
Ответ для40ка
Там теж такі геніальні?
Из Козачьей лопани точно такие есть. Но думаю по селам остальным тоже соберутся еще несколько «одаренных»
Ответ дляOlga Zelenyak
в спорной зоне надо держать детей при себе. даже не так - в войну! или вместе уезжать, или вместе сидеть
Lady luck21• 29 декабря 2022
Соседка тварь помогала с референдумом. Херсон. В честь этого дали путёвку. Назад не хотели отдавать, сказали не можем так как она безработная. Поехала в Крым, нашла работу, сидит там
Lady luck21• 29 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Жили люди в окупаціі, їм казали, що Україна уже всьо… Росія навсєгда. По Конституції - вже Раша. Ну шо ж… хай діти оздоровляться… Тупо конєчно і дітей шкода.
Вообще не жалко. Думать нужно было. Так сразу довериться этим тварям
uhty_puhty• 29 декабря 2022
Як це відібрали дітей? Зміна закінчилася - дітей повертають. Куди їх забрали? В інтернат? Які підстави? Це якась страшилка. Навіть для Росії якось занадто.
Ответ дляLady luck21
Люди жили в окупацііі півроку чи більше… в інформаційній ізоляції, я не виправдовує але зрозуміти можу… діти точно ні в чому не винні. І якби наші дєятєлі не розмінували Чонгар і Перекоп і три роки витратили на підготовку а не самі знаєте на шо - окупаціі півдня б не було… тому їх це вина також.
Ответ для40ка
Я теж їм співчуваю, особливо самим дітям.
Ну просто хотіла зрозуміти, мами ж їхні теж якось думали, певно, розраховували на щось
Це, мабуть, риторичне питання. Думаю, в цій війні прихильники руцькаго міра постраждали не менше, ніж громадяни, що мають проукраїнську позицію. Москалям пофіг, кого нищити на наших територіях.
Lady luck21• 29 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Какая информационная изоляция?
Татьяна-bfd8• 29 декабря 2022
Ответ для40ка
Може, це з тих, хто чекали Росію?
Все может быть. Или недалекого ума люди
Ответ дляAdvoco
Дивно, що інші живуть в окупації з відкритими очима, і ніякої ізоляції немає, хоча є деякі труднощі. Просто через відсутність розуму таке зробили.
Ответ дляinna1313
Я вот не понимаю. Зачем они увозят детей? И интернаты целые и таким образом. Для какой цели?
Для подолання демографічної кризи в першу чергу. Діти - це майбутнє економіки. Нема дітей - економіка у регресі. Ми будемо мати величезні проблеми в економіці, старіння націі - після війни. Зараз сотні тисяч росіян виіхали з Росіі, в основному молодь. От вони і вирішують цю проблему. Варварство - але вони такі.
п-ч-ё-л-к-а-• 29 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Если бы да кабы. При чем тут это? Я выезжала в конце апреля через Давыдов Брод. Стояли колонны, в машинах битком дети, кошки, собаки, попугаи и минимум вещей. Кто хотел, выехал. Я содроганием вспоминаю эти пьяные рашисткие морды на блок постах, помню в Дарьевке обыскивали машину, там была молодая пара, у них нашли наш флаг. Мы наблюдали из своей машины. Ребят куда-то потянули, я молилась, что бы они остались живы.