Мама Карло• 29 декабря 2022
Ваші почуття та емоції дивлюсь по картах Таро (безкоштовно)
Всім привіт ;)
Пройшов навчання, та маю невеликий досвід.
Щоб перевірити свої знання пропоную питання: "Які почуття та емоції я відчуваю до нього?"
Можете запитувати за кого завгодно. За чоловіка, коханця, колегу, друга, батька, мамку, сина, доньку, брата, кума, сусіда, тощо...
Від вас імена, дата народження, хто ви йому, та хто він вам.
Приклад, як писати:
Оля 25.12.2000 (коханка) - Рома - 10.11.1998 (коханець)
Тобто я буду дивитись ваші почуття та емоції які ви відчуваєте саме зараз. НЕ майбутнє.
Після того як відповім вам, прошу вас відповісти, чи правильно я побачив по картах, чи ні, щоб я зміг зрозуміти наскільки вірно побачив інформацію по картах.
Інші питання поки що дивитись не буду. Можливо через декілька днів для цього створю нову тему, але це не точно.
Можу відповісти через деякий час, бо або занятий буду, або виключать світло.
Не гарантую що всіх зможу подивитись по картах.
Приклад, як писати:
Техпаспорт на медузу• 29 декабря 2022
Прикольно)))
Наталя 18.04.1981(дружина) - Сергій 05.01.1979(чоловік)
Янгол в камуфляжі• 29 декабря 2022
Света 28.11.1982 ( надеюсь любимая) Барт Ян 22.11.1981 ( партнёр)
Берегу и стерегу• 29 декабря 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Только на отношения можно?
А мене цікавить сумісніть з котом. Ніких теплих почуттів до мене, він арбузер якийсь, і нарцис
Мама Карло
• 29 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
Если знаю только год рождения мужчины?Без даты можно?
Так.
Мама Карло
• 29 декабря 2022
Ответ дляМини-бикини
Тобто ви бачите що ми відчуваємо краще ніж ми самі? То як?
Я бачу по картах ваші почуття та емоції, але мабуть не краще за вас.
Мини-бикини• 29 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Не можу зрозуміти навіщо для цього карти? Це зараз модно?
Мини-бикини• 29 декабря 2022
Ответ дляПеченюшка
21 век на дворе
Навіщо думати, аналізувати, просто кинь на карти і все. Всі проблеми вирішено.
Копирайторша• 29 декабря 2022
Ответ дляПеченюшка
Пишите пишите свои данные
Данные можно и придумать 🤣
Копирайторша• 29 декабря 2022
Ответ дляПеченюшка
Пишите пишите свои данные
Вы думаете все правду пишут? А всегда здесь вру🤭