Мама Карло• 29 декабря 2022

Ваші почуття та емоції дивлюсь по картах Таро (безкоштовно)

Всім привіт ;)
Пройшов навчання, та маю невеликий досвід.
Щоб перевірити свої знання пропоную питання: "Які почуття та емоції я відчуваю до нього?"
Можете запитувати за кого завгодно. За чоловіка, коханця, колегу, друга, батька, мамку, сина, доньку, брата, кума, сусіда, тощо...
Від вас імена, дата народження, хто ви йому, та хто він вам.

Приклад, як писати:
Оля 25.12.2000 (коханка) - Рома - 10.11.1998 (коханець)

Тобто я буду дивитись ваші почуття та емоції які ви відчуваєте саме зараз. НЕ майбутнє.
Після того як відповім вам, прошу вас відповісти, чи правильно я побачив по картах, чи ні, щоб я зміг зрозуміти наскільки вірно побачив інформацію по картах.

Інші питання поки що дивитись не буду. Можливо через декілька днів для цього створю нову тему, але це не точно.
Можу відповісти через деякий час, бо або занятий буду, або виключать світло.
Не гарантую що всіх зможу подивитись по картах.
автор Мама Карло • 02 января 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Вы самоучка или знания сами пришли ?)

Расскажите что выпало по отношению Дмитрия (1988) к Елене (1989) на данный момент. Если не сложно, можете написать что за карты выпали , я их тоже читаю неплохо (интересно сравнить) :))
Він відчуває страсть, хоче сексу, відчуває кохання, чудові перспективи. Взаємна довіра, відвертість.
(Карти: Диявол, 8 жезли, Ієрофант)

Дама_с_караваем• 02 января 2023
Ответ дляМама Карло
(Карти: Диявол, 8 жезли, Ієрофант)
Дякую! Впринципі так і є, але ми давно не разом, навіть не знаю де він зараз, але вірю що такі емоції з його боку можливі, він давно не міг мене відпустити. Про карту Диявол також , він дуже полюбляє секс))
Я б також, якщо б трактувала такий расклад , то 8 жезлів могла б трактувати як відновлення стосунків.
Подивимось ;)
Дякую вам! Зі святом!
Дама с собачкой• 02 января 2023
Ответ дляМама Карло
Заплутаність, хтивість, залежність, спокуса, пристрасть, секс, сварка, ревнощі, загроза, вам доводилось захищатись - це змінилось (чи можливо ви хочете щоб змінилось) на стабільність, сімейне щастя.
Есть вероятность развития серьёзных отношений?
Дама с собачкой• 02 января 2023
Ответ дляМама Карло
Фиона Шрековна• 02 января 2023
Елена 1989
Дмитрий 1988
Фиона Шрековна• 02 января 2023
24.11.1989 Елена
07.02.1988 Дмитрий
Телепузик• 02 января 2023
Ответ дляМама Карло
Холодні емоції. Ви згадуете те що було між вами. Сумуєте, розчаровані, втратили його, самотні.
100% влучання!! А чи зміниться щось? Чи вийде з нас родина?
автор Мама Карло • 08 января 2023
Ответ дляФиона Шрековна
24.11.1989 Елена
07.02.1988 Дмитрий
Туга і страх змінилися рівноправністю між вами. Нині міцні стосунки, впевненість у ньому.
автор Мама Карло • 08 января 2023
Ответ дляДама с собачкой
Нічого серйозного не може бути. Легкі стосунки без зобов´язань, без відповідальності, як гра.
Він не хоче відповідальності, труднощів, песимістично налаштований.
Будуть спокійні стабільні стосунки без розвитку. Стабільно, як зараз так і буде далі, якщо цього будете хотіти.
Значного зростання, розвитку стосунків не буде.

автор Мама Карло • 08 января 2023
Ответ дляТелепузик
Примирение, влюбленность, гармония, весенние чувства, счастливое время.
Очень даже могут быть благоприятные, перспективные отношения.
Но это будет тяжело, большая нагрузка, иногда неверие, угнетение. Итог зависит от вас обоих.
Дама с собачкой• 08 января 2023
Ответ дляМама Карло
Когда встречу свою судьбу?
автор Мама Карло • 08 января 2023
Ответ дляДама с собачкой
Когда встречу свою судьбу?
Ви боїтесь ризикувать, чіпляетесь за щось що вам знайоме, а на нове ви не готові, закриті, замкнуті дуже. Самі себе обмежуєте, все повторюється, бігаєте по кругу, а толку нуль.
Відчуваєте себе покинутою, незахищеною, хвилюєтесь.
Якщо залишите все як є, не вийдете зі своєї зони комфорту, будете сидіти на попі рівно та ніяк не діяти, то не буде зустрічі зі своєю долею.
Дама с собачкой• 08 января 2023
Ответ дляМама Карло
Подскажите пожалуйста Александр свободен? Выше о нем спрашивала
автор Мама Карло • 08 января 2023
Ответ дляДама с собачкой
Ви хочете від мене інформацію, яку показують карти, але нічого не відповіли на мої повідомлення. Чи зходиться те що між вами відбувається з тим, що показують карти?
Дама с собачкой• 08 января 2023
Ответ дляМама Карло
Мы не в отношениях, пока только общаемся поэтому,как развиваться будут отношения не знаю поэтому ничего сказать не могу
Фиона Шрековна• 08 января 2023
Ответ дляМама Карло
Спасибо.Все верно
Дама с собачкой• 08 января 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Більш для себе, подруг , родичей, так для чужих не часто, а так себе не рекламую ніде) давайте може напишу вам після свят ? Якщо питання про кохання, відносини.
Можно и мне?
Идущаяповолнам• 08 января 2023
Ответ дляМама Карло
Добрый вечер! Ещё можно задать вопрос?
Телепузик• 10 января 2023
Ответ дляМама Карло
І тут вірно!!!

автор Мама Карло • 12 января 2023
Всім велике дякую!
Скажіть як закрити тему?