УлыбАчка• 30 декабря 2022
Опытные мамы, хелп! Или судорожные попытки беременного мозга шопиться
Стараюсь кратко: жил-был бессмертный пони, в работе которого не было места жизни. Посмотрел Бог на это чудо и такой: либо декрет, либо психушка. Психушкой удивить было сложно после стольких лет работы в дружном женском серпент...коллективе, а вот мытарства беременности для человека пережившего блокаду и много прочих интересностей в свои 30 с нормальным таким павлиньим хвостом (зато ещё не 40, бе-бе-бе, – ошалело утешаю себя, пытаясь осознать, шо ж я творю, когда о пенсии бы думать) – самое оно! И вот, как оказалось, человек с высшими образованием и учёной степенью не готов к элементарным сборам в роддом. Времени всё меньше, нервы всё шальнее, короче, девочки, направьте, пожалуйста, на путь истинный, а то шутки шутками, а истерика глушит жёстко. Подскажите, плиз, сайты или профили в инсте, где мне помогут не за все деньги мира нарядить наследника, который и так уже там понимает, что знатно попал )
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Та я серйозно))) хіба в декреті так сподобається, що до пенсіі не вилазитиму
Як знати як знати))) я на другу дитину наважилася через 8 років. Щаслива))) як бог дасть то і тоетю хочу
Ответ дляЧёрти Шо
Я теж ночами не сплю)
Але вже надивилась різного, то вже сяк-так визначилась, що купувати.
Ще от тільки ліфчики для годування ніяк не знайду нормальні ціна-якість...
І ще відкрите питання конверт (ковдра,?) На виписку
Лт ліфчик раджу на пампіку ті шо по 314 грн, супер, бо я зв своїм 90 е попошукала
Конверт, ковдра треба у пологовий єю дитинку накриють поки вона буде лежати на вас , конверт беріть той що будете потім гулять, дуже зручна куртка конверт, флісові ромрери для дому , в мене він навіть замість ковдри дуже зручно
Ответ дляЧёрти Шо
Пдп - 19 квітня, але буде круто, якщо доношу до 1 березня, бо чекаємо на трійню
Тому шукаю, на якому етапі можна зекономити.. бо множити все на 3 - досить круто виходить)

Вау! В мене реально багато шапок, шкарпеток надарували-повіддавали, пишіть не соромтесь
УлыбАчка
• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Повірте, у вас все норм. Я вдруге тягнула до останнього) на початку лютого закупила основне, ще 20 числа посилки отримувала. А 24 самі знаєте,що почалось. Добре що все отримала, все було готове. А вже на початку березня народила
Боже, як же Ви витримали? ((((( увесь час, який прожила без світла, тепла та води, думала про вагітних, мам із немовлятами чи лежачими батьками. Уявляла, як їм складно ((((
УлыбАчка
• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Я й так переживаю, щоб не сприймали, як бабусю, а через 8 років, явно, мені пізно буде (
Ответ дляУлыбАчка
Хто б мені рік тому сказав, що в мене буде друга дитина, в 38 років та ще у війну)))) і це кайф, вже нема того переляку що зі старшим
Доречі у дикреті була аж 5 днів, три з них у пологовому
Ой, ще раджу не слухати брєд про обмивання пупка кип´яченою водичкою, а обробляти антисептичним засобом типу календула . В пологовий беріть 2 пачки пелюшок одноразових, ще раджу сати 3-4 фланелеві пелюшки (на пампіку дуже класні були по 79 грн) , флісовий плед то взагалі мастхев!
Ванночка таки треба в наших реаліях
В аптечку мати : судокрем, аквамаріс, інфакол (еспумізан) газовідвідну трубочку, соплевідсос, присипку, опрілості підступні дивитись не тільки щоб під підгузком не було, але і під пахвами
Крем для, сосків просто обов´язково!
Ванночка таки треба в наших реаліях
Крем для, сосків просто обов´язково!
УлыбАчка
• 30 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Ванночка таки треба в наших реаліях
Крем для, сосків просто обов´язково!
Ванночка таки треба в наших реаліях
Крем для, сосків просто обов´язково!
Ха. А в 39 першу дитину? Так отож. Я вже й не планувала у цей світ дітей пускати, аж отаке от)
Дякую Вам дуже за поради, бо зайвого й витрачати не хотеться, але й боюсь, щоб чого важливого не забути
Ответ дляУлыбАчка
У мене 112
Влізете спокійно, чи давацте я вам прокладки вишлю, ну чесно, воно мені не треба, а це все гроші, так по мєлочам набігають тисячі, вам буде куди ті гроші діть
Доречі з продавалкою гарна ідея, подивіться картес , некст теж гарні, але як на мене дорогувато, малеча дуже швидко росте
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Та норм все було) всю ніч з переймами вдома, як комендантська скінчилась в пологовиц поїхала))) перейми кожні 5 хвилин вже були. Тоді ж і світло і вода все було. Невизначеність лише була. Чоловіка війського вдома весь час не було, приїхав в пологовий з автоматом на 5 хвилин))) При кожній тривозі з дитиной до підвалу ходили((( оце мінус був. А так все добре) і у вас все буде добре
ТебеОноНадось• 30 декабря 2022
Покупайте тут на сайте. Я год назад тут одела ребенка на год вперед, включая верхнюю одежду. Берите по 1 комплекту ( 5-7 штук) первых размеров: бодики, человечки, ползуны и распашонки ( если хотите ими пользоваться, мне лично распашонки-ползуны очень нравились для 1 мес жизни). На сайте Джордж акции бывают, как раз будут в это время на такие комплекты, Примарк смотрите, они дешевле. В продавалке нужно хорошо поискать, люди свое новое- неоткрытое продают по очень доступным ценам, лишь бы не пропало. В магазинах это все будет намного дороже. Разве что в Смике на распродаже самые маленькие размеры идут с хорошими скидками.
Бавовна• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
О! Я їх теж шукаю ))))
Конверт мені подарували разом із підгузниками. А ще купу речей на старший вік і в...сумному стані.
А Вам коли народжувати, якщо не секрет? )
Щодо прозорих сумок, я зламалася і не знаю, чи варто на них витрачатися. Список мені ніхто не давав, мовляв, на сайті є. Дуже мене бентежить недосвідченість моя на фоні побарабанного якогось ставлення лікарки(
Я шизонута із валізою прийшла
Оті сумки ні до чого. А пакет, ще пакет, а потім іще один. А так все склала в одну валізу та пішла
Rocka Rolla• 30 декабря 2022
Для мами:
паспорт
обменная карта
халат
тапочки
ночная рубашка
постельное бельё
прокладки
пеленки впитывающие
бинты
полотенце
тарелка, чашка, ложка
бюстгалтер, трусы
носки
зубная паста, щётка
мыло, мочалки
расческа, резинки
бритва
туалетная бумага
влажные салфетки
ручка
зарядка для телефона
косметичка
еда
пакеты одноразовые
для малюка:
шапочки
носочки
царапки
человечки
пеленки
пеленки впитывающие
подгузники
туалетная бумага мягкая
жидкое мыло
диски ватные
градусник
куплатон
паспорт
обменная карта
халат
тапочки
ночная рубашка
постельное бельё
прокладки
пеленки впитывающие
бинты
полотенце
тарелка, чашка, ложка
бюстгалтер, трусы
носки
зубная паста, щётка
мыло, мочалки
расческа, резинки
бритва
туалетная бумага
влажные салфетки
ручка
зарядка для телефона
косметичка
еда
пакеты одноразовые
для малюка:
шапочки
носочки
царапки
человечки
пеленки
пеленки впитывающие
подгузники
туалетная бумага мягкая
жидкое мыло
диски ватные
градусник
куплатон
Сирожено_пирожено• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Я пробувала – як сліпа
ну не розумію я, що для цього віку краще, практичніше. Сподіваюсь, потім прозрію, бо зараз тільки паніка рулить ((((
І, певно, на другого не підпишуся
ну не розумію я, що для цього віку краще, практичніше. Сподіваюсь, потім прозрію, бо зараз тільки паніка рулить (((( І, певно, на другого не підпишуся
я все на мужа переложила, 40-летний за часов 5 справился на ура.
ребенок у нас первенец.
Вариант подороже - на нексте накупить человечков. Подешевле - на какомнибудь арлекине или авекстексе (только учитывафте что все укр производители конкретно маломерят)
Тонкую шапочку в роддом, 2 тонких шапочки дома после мытья одевать.
Носочков пары 3-4.
2-3 пеленки, подстилать если будет любитель срыгивать.
Себе 2-3 лифчика для кормления.
Ну и поверьте в то что даже если чего-то будкт не хватать всегда можно выкрутиться, докупить и тд. Держитесь.
Носочков пары 3-4.
Себе 2-3 лифчика для кормления.
Мая твая не панимать• 30 декабря 2022
Я бы сейчас заказывала через интернет. Джордж, Картерс, нм. Когда я собирала сумку в роддом, поехала на рынок Барабашова и все там купила. Красивое, но когда начала это перестирывать, часть кнопок тут же отлетела....может сейчас украинский производитель шьёт получше.
Зяблик протестант• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ну, хто на що вчився
Якщо вам подобається викидати гроші, то продовжуйте далі. А я на другу квартиру назбирала за 2 і 3 вагітність.
Зяблик протестант• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Це вже гірше ((((
нема ніякого сенсу там купувати, тоді краше на сайтах. Там чоловічки для новороджених 2. 5 роки назад були від 600 гривень, кращі від 900. Я хотіла друзям купити, але знайшла в місті кращі ціни. Я не готова викладати такі суми кожні 3 тижні (в мене старший син кожен місяць перші 4 місяці набирав 1.5 кг і виростав на 4-5 см. )
Зяблик протестант• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Я пробувала – як сліпа
І, певно, на другого не підпишуся
Всі так кажуть , я і першого не планувала, все чоловікові 5 років казала, шо може і не треба дітей, а потім за наступні 6 років троє.
Зяблик протестант• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Дякую. Підгузків надавали, тож доки й не буду брати. Розумію, що треба більше теплих речей, бо в мене, коли світла нема, то й тепла теж (((
пледи флісові, одіяла-це потрібно і надовго.
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Ви десь не там купували)))) позавчора в антошкє купила 2 бодіки по 200. Якість вогонь, а не оці всі гном і тд. Lenne тканинні зимові чобітки 470 грн, зі знижкою. Звичайний байковий сліп 300 чи біля того.
Скрін з їхнього сайту. Ну дуже дорого
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Зяблик протестант• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Скрін з їхнього сайту. Ну дуже дорого
я писала, що була більше 2 років тому, але коли купувала своїм дітям пару речей дуже давно, то попадали зі знижкою 40%, і це було доволі дорого.може щось помінялося або в Кривому Розі інші ціни?
Зяблик протестант• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Скрін з їхнього сайту. Ну дуже дорого
Так, нормально. Але я такого не бачила.
ПростоБелка• 30 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Дайте будь ласка ссилку на зручні ліфчики. Бо я помятаю з першою дитиною, що вони якесь жахіття були, груди в них страшної форми ставали
УлыбАчка
• 31 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Доброї ночі. Дякую дуже. Напишу ближче до ранку, якщо іще можна
УлыбАчка
• 31 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую за позитив
УлыбАчка
• 31 декабря 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Спасибо большое, присмотрюсь
УлыбАчка
• 31 декабря 2022
Ответ дляБавовна
Я шизонута із валізою прийшла
Ото і я не розумію танців з бубном довкола тих сумок прозорих. Значить буду також робити, як зручно мені)