УлыбАчка• 30 декабря 2022

Опытные мамы, хелп! Или судорожные попытки беременного мозга шопиться

Стараюсь кратко: жил-был бессмертный пони, в работе которого не было места жизни. Посмотрел Бог на это чудо и такой: либо декрет, либо психушка. Психушкой удивить было сложно после стольких лет работы в дружном женском серпент...коллективе, а вот мытарства беременности для человека пережившего блокаду и много прочих интересностей в свои 30 с нормальным таким павлиньим хвостом (зато ещё не 40, бе-бе-бе, – ошалело утешаю себя, пытаясь осознать, шо ж я творю, когда о пенсии бы думать) – самое оно! И вот, как оказалось, человек с высшими образованием и учёной степенью не готов к элементарным сборам в роддом. Времени всё меньше, нервы всё шальнее, короче, девочки, направьте, пожалуйста, на путь истинный, а то шутки шутками, а истерика глушит жёстко. Подскажите, плиз, сайты или профили в инсте, где мне помогут не за все деньги мира нарядить наследника, который и так уже там понимает, что знатно попал )
Чёрти Шо• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Доброго ранку
А я вже стільки тих сторінок передивилась, що аж погано. Ночі не сплю – божеволію
Тепер хоч легше стало. Дякую за пораду
Я теж ночами не сплю)
Але вже надивилась різного, то вже сяк-так визначилась, що купувати.
Ще от тільки ліфчики для годування ніяк не знайду нормальні ціна-якість...
І ще відкрите питання конверт (ковдра,?) На виписку

автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Десь тут у відгуках бачила що гном не дуже. Також і авекстекс. Можливо краще щосб б/в купити, той же некст або картерс. Там класна якість, зі старшою тільки картерс і купляла,але тоді ціни були набагато приємніші.
Доречі, в інсті є комісійні магазини і там дівчата прям пачками продають одяг. Можна придивитись що саме вони продають і собі таке купити
От на комісійні натрапляла також, придивлюся)
Чёрти Шо• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Може бути, що таке собі. Але я там взяла тільки 50-й розмір. Невідомо, чи він нам згодиться, а як і згодиться, то зовсім на трошки... Думаю, перші пару тижнів протягнемо. Далі вже купуватиму шось ліпше, придивилась із нексту багато
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Я теж ночами не сплю)
Купіть пару але подорожче. Дешеві китайські на раз два і вже як тряпка(( жалкую що зекономила і довелось викинути.
Минулий рік в березні було холодно, мороз. Мала в комбінезоні єврозима + ковдра єврозима. Було тепло їй. Потім прибрала ковдру як потеплішало
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Я теж ночами не сплю)
О! Я їх теж шукаю ))))
Конверт мені подарували разом із підгузниками. А ще купу речей на старший вік і в...сумному стані.
А Вам коли народжувати, якщо не секрет? )
Щодо прозорих сумок, я зламалася і не знаю, чи варто на них витрачатися. Список мені ніхто не давав, мовляв, на сайті є. Дуже мене бентежить недосвідченість моя на фоні побарабанного якогось ставлення лікарки(
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
О! Я їх теж шукаю ))))
Не має сенсу брати ті сумки. Беріть пакети атб))) дешево, нічого не видно що там лежить, завжди можна викинути
Чёрти Шо• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
От ми на березень ніби орієнтуємося... Поки планую взяти теплий плед+комбез такий пухнастий, ведмежатко, демісезонний. Але ще не купувала нічого, думаю)
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Буде чудово) березень може бути різним, краще взяти вже демі чим щось зимове і дитинка буде пріти в одязі. А зверху ковдра, плед. Ну і сама ж люлька захищає від вітру, холоду
Чёрти Шо• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
О! Я їх теж шукаю ))))
Пдп - 19 квітня, але буде круто, якщо доношу до 1 березня, бо чекаємо на трійню
Тому шукаю, на якому етапі можна зекономити.. бо множити все на 3 - досить круто виходить)

автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую! Переконали Мене трохи та прозорість бентежила, чесно кажучи ))))
А тепер, реально, перейматися не буду. Тим більше, що ніхто про них не казав, а на сайті нема у списку)))
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Круто!
Легких пологів Вам!
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Ого го)) оце у вас джекпот
Доносите, все буде добре)))
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Ото ж і я так подумала що не хочу трусами світити, чи чимось ще. Я знала що в мене в якому пакеті, приїхала вранці з переймами, сама все дістала що потрібно. Я розумію що вони вже всяке бачили,але ті сумки реально на раз
Купіть ще крем з ланоліном для сосків, якщо плануєте годувати. В мене пурелан,але є і інші фірми
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Знайшла мій список в пологовий. В принципі все по ділу було і нічого зайвого
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ще брала з собою аквамаріс для немовлят,щоб носик мити, щипчики для нігтиків, соску. Прокладки брала для ночі та трусики котекс (зараз доречі не бачу їх в магазинах)
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую. Теж придивлялася до кремів
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую
На сайті мого пологового подібний)
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ой, я до тих трусиків цілу ніч придивлялася)))) Одні пишуть, що стегна понад 105 не влізуть, інші – що влізуть і 125)))
Кукусикиииииии• 30 декабря 2022
На сайтах пологових є список речей. Одяг малюку - Некст, всі інші дрібнички на Пампіку

автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Дякую
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
В мене були 100 і більше точно не влізуть. Вони просто репнуть по швах))) в інших брендах наче більші є,але не підкажк
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Я, правда, на нексті не замовляла ніколи. Звідти довго доставляють?
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую) Остаточно переконали)
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Останній раз за 7 днів в глухе село привезли) але бачу дівчата пишуть що і по 2-3 тидні чекають. Можливо мені повезло
Кукусикиииииии• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Днів 10. Нема нічого складного. Кур‘єр Міст принесе додому. Бодіки, чоловічки там супер. Подивіться ще Картерс з того, що в наявності є в продавалках. У Смік можете зайти - зараз знижки.
Трусики одноразові, бюстики для годування я купувала в Чікко й Мазакеа.
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Дякую
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
За 2–3 тижні я вибухну, бо й так переживаю, що довго тягну з усім цим
tarveldy• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Я пробувала – як сліпа ну не розумію я, що для цього віку краще, практичніше. Сподіваюсь, потім прозрію, бо зараз тільки паніка рулить ((((
І, певно, на другого не підпишуся
Ну-ну
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Ну-ну
Та я серйозно))) хіба в декреті так сподобається, що до пенсіі не вилазитиму
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Повірте, у вас все норм. Я вдруге тягнула до останнього) на початку лютого закупила основне, ще 20 числа посилки отримувала. А 24 самі знаєте,що почалось. Добре що все отримала, все було готове. А вже на початку березня народила