УлыбАчка• 30 декабря 2022

Опытные мамы, хелп! Или судорожные попытки беременного мозга шопиться

Стараюсь кратко: жил-был бессмертный пони, в работе которого не было места жизни. Посмотрел Бог на это чудо и такой: либо декрет, либо психушка. Психушкой удивить было сложно после стольких лет работы в дружном женском серпент...коллективе, а вот мытарства беременности для человека пережившего блокаду и много прочих интересностей в свои 30 с нормальным таким павлиньим хвостом (зато ещё не 40, бе-бе-бе, – ошалело утешаю себя, пытаясь осознать, шо ж я творю, когда о пенсии бы думать) – самое оно! И вот, как оказалось, человек с высшими образованием и учёной степенью не готов к элементарным сборам в роддом. Времени всё меньше, нервы всё шальнее, короче, девочки, направьте, пожалуйста, на путь истинный, а то шутки шутками, а истерика глушит жёстко. Подскажите, плиз, сайты или профили в инсте, где мне помогут не за все деньги мира нарядить наследника, который и так уже там понимает, что знатно попал )
Жена сантехника• 30 декабря 2022
вы сейчас пошутили? купите несколько комплектов для новорожденного и не морочьте голову... кого вы там сбирать собрались.

Раньше в роддоме этот список давали

База_птеродактилей• 30 декабря 2022
В роддоме, где вы будете ,есть список того, что Вам надо иметь при себе.

Причем в каждом разные. Узнавайте в своем именно .
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей

Так я же не спрашиваю, что, а спрашиваю, где лучше это все покупать.
tarveldy• 30 декабря 2022
Вам потрібно, 2 шапочки, шкарпетки, царапки, 2 чоловічки тонкі, ромпер теплий
Шапочки і шкарпетки і царапки можу вислать, в мене їх дофіга, випрані не разу не вдівані, є ще чоловічки, але їх носили і дуже прикольний флісовий ромпер
Ще додам прокладки після родові, якщо шо, пишіть у приватні
Борщичок• 30 декабря 2022
Вы уверены ...про учёную степень?
tarveldy• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Сайт пампік дуже зручний
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Сайт пампік дуже зручний
Дуже дякую
База_птеродактилей• 30 декабря 2022
Ответ дляБорщичок
Вы уверены ...про учёную степень?
Я тоже подумала про это
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляБорщичок
Вы уверены ...про учёную степень?
Вот теперь я точно уверена, что на советчице нахожусь))))) Ниче не меняется))))

автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я тоже подумала про это
Бесценное свойство! Крайне рада, что Вам оно присуще
takprosto555• 30 декабря 2022
Пампик и Панама сайты, там есть готовые сумки в роддом. Были)
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляtakprosto555
Благодарю!
tarveldy• 30 декабря 2022
Ответ дляtakprosto555
Вони безтолкові, багато зайвого
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Вони безтолкові, багато зайвого
Та я вже глянула на ціну тих сумок. Краще самій збирати)
Зяблик протестант• 30 декабря 2022
я мама трьох дітей, не знаю, що ви там збиралися нагрібати в сайті, підіть в любий дитячий мвгазин, почніть з чогось, мені було важливо вибирати потроху те, що подобається. Одяг дитини дуже швидко змінюється.
не знаю, чи є ще пакунок малюка , там всього багато. Я народила першу дитину, і чоловік привіз в пологовий одяг для сина, все було мале, навіть пвмперси, бо вага 4200 і 58 см, тож купували все більше.
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Особливо нагрібати не збираюся, бо розумію, які витрати попереду. Просто не так і легко, не маючи навіть елементарного досвіду,
обирати дитячі речі. Далека я була від усього цього...дуже...
Ходити по слизоті страшно, бо вже впала раз, тож виключно на руці чоловіка висіти можу, а в нього графік змінився, тому тільки інтернет

Дякую за пораду
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Магазин Антошка. Є багато де + сайт. Там від одягу до кроватки - є абсолютно все. Навіть підгузки і харчування
Зяблик протестант• 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
і ціна на все рази в 3 більша.
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляЗяблик протестант
і ціна на все рази в 3 більша.
Ну, хто на що вчився

автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую! У моєму місті, наче, також бачила. Зверну увагу
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляЗяблик протестант
і ціна на все рази в 3 більша.
Це вже гірше ((((
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Ви можете просто зайти і хоча б придивитись яке воно все дитяче) а потім вже замовити десь. Я з першою дитиною саме так і робила. З другою вже набагато легше виявилося
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Я пробувала – як сліпа ну не розумію я, що для цього віку краще, практичніше. Сподіваюсь, потім прозрію, бо зараз тільки паніка рулить ((((
І, певно, на другого не підпишуся
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
І, певно, на другого не підпишуся
Распашонки привіт совок не беріть) практично чоловічки (сліпи), бодік довгий рукав (або короткий коли тепло) + штанці і носочки, пару шапочок на зав´язках. Всього по 3 шт 56 та 62 розміру) на всякий випвдок щось і 50 розміру можна, бо в моєму випадку мододша донька народжена на 41 тижні носила 50 розмір і 56 був на неї як чохол для танку)))
Чёрти Шо• 30 декабря 2022
Доброго ранку)
Я теж вже починаю купувати все.
Сумки для пологового замовила пусті (на промі є різні комплекти, або поштучно різні розміри)
Одяг найменшого розміру замовила на сайті укр виробника Гном: дешево, але посилка ще не прийшла, по якості не скажу. Ще знайшла укр сайт із непоганими цінами на одяг demi baby.
На пампіку замовила підгузки, доглядову косметику.

Є в інста профілі, де можна зібрати сумку самому, але там продають той самий Гном, але значно дорожче...
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую дуже
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Підгузки на перший час мабуть 1 розмір, багато не закупайте бо діти швидко ростуть) ванночка для обох дітей мені не знадобилась, але зараз з відключеннями мабуть і потрібна була б. Комбінезони на розмір більше беріть, щоб вистачило на холода чи весну
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Доброго ранку)
Я теж вже починаю купувати все.

Доброго ранку
А я вже стільки тих сторінок передивилась, що аж погано. Ночі не сплю – божеволію
Тепер хоч легше стало. Дякую за пораду
автор УлыбАчка • 30 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую. Підгузків надавали, тож доки й не буду брати. Розумію, що треба більше теплих речей, бо в мене, коли світла нема, то й тепла теж (((
СноваЗдорова• 30 декабря 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Доброго ранку)
Я теж вже починаю купувати все.

Десь тут у відгуках бачила що гном не дуже. Також і авекстекс. Можливо краще щосб б/в купити, той же некст або картерс. Там класна якість, зі старшою тільки картерс і купляла,але тоді ціни були набагато приємніші.
Доречі, в інсті є комісійні магазини і там дівчата прям пачками продають одяг. Можна придивитись що саме вони продають і собі таке купити