Ламзак_сдутый• 30 декабря 2022
Чоловік накупив мені подарунків, я наче на світ народилась, дуже йому вдячна
Це як ковток свіжого повітря, я така щаслива навіть описати не можу. Такий стан - мені от наче крила виросли, прям таке святе відчуття що от все от от закінчиться чи закінчилось і я повернулась в життя без війни про яке я мрію весь цей час з 24 лютого. Мені весь цей час взагалі нічого не хотілось, я не купила собі нічого з того часу, ні крему, ні шампуню- нічого про речі взагалі мовчу. Навіть одягати з того що є нічого не хотілось- літо проходила в одному сарафані, майці і штанах. Зараз в двох прогулянкових костюмах- все.
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляДядя Жора
Можливо їй і не потрібно «стоящее», можливо вона на сейлі в Зарі закупилася і рада.
Вам що?
Від чого вас так коробить?
Якщо вона вам викладе зараз шаль Діор, то ви заберете слова назад, бо такому можна радіти, а якщо Зара то немає права?
Снобізм..
10 місяців війни!
Ми всі зрозуміли що щастя - це не діор!
Щастя - це мирне небо, своя рідна земля, домівка, живі і здорові рідні і близькі, свобода, воля, тепло і світло, бути поряд зі своїм чоловіком і сім‘єю.
А вас не навчило, вам якщо не «стоящее» то нічого і радіти? Серйозно?
Вам що?
Від чого вас так коробить?
Снобізм..
10 місяців війни!
Ми всі зрозуміли що щастя - це не діор!
Удалено администрацией...
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
Али експресс 5.1$ с доставкой из Китая
220В• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
Отлично, автор
Про подарок в заголовке, а фото подарка на седьмой странице
ФсеСама• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
Навіщо комусь,щось доказувати?
Ламзак_сдутый
• 30 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Удалено администрацией...
Не розказуєте бо вам немає кому щось дарувати ви ж самі це знаєте
А з чого ви взяли що це подарунки на НР?
Це подарунки щоб покращити мені настрій і ялинки у нас немає цього року. Тільки композиції святкові
Наизнанку• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Мені 40
Раз ви не розумієте сенсу, фото вам нічим не допоможе.
Особисто для вас - речі дорогі і брендові шаль, плаття, сережки, догляд для обличчя, піжама, білизна, ремінь, брюки
не зрозуміло навіщо без цього ковтка Ви стільки часу жили,
якщо за для щастя так небагато потрібно...
Кто крайний?• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
Зачем вы оправдываетесь? Щас набегут злостные жены айтишнегов и начнут кричать с пеной у рта, что ваш муж нищеброд купил ее по скидке за 66$?)))
Ламзак_сдутый
• 30 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Незнаю. Сама собі задала це питання, але я не спеціально, просто нічого не хотілось
ТрамвайGirl• 30 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Удалено администрацией...
Що ж вас так бомбить то? Ви заздрите?
Ламзак_сдутый
• 30 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Навіщо комусь,щось доказувати?
Я не доказую, мені подобається що її коробить, от думаю хай людина злиться весь день
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
Ламзак_сдутый
• 30 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Я не оправдовуюсь, я з іншою ціллю)))))
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Що ж вас так бомбить то? Ви заздрите?
Удалено администрацией...
Ламзак_сдутый
• 30 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Удалено администрацией...
В Нью Йорку немає секондів
Кто крайний?• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Ой, все, ухожу с этой клоаки, а то точно испорчу себе натроение с утра. Пойду выпью кофе с тортиком и начну украшать елку. Старшенький сынуля уже во дворе ее подгоняет под подставку.
Девочки, всех с наступающим! Давайте быть добрее.
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
В Нью Йорку немає секондів
Є
В районі E 5th Str
Ламзак_сдутый
• 30 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Дякую. Вас теж
Дядя Жора• 30 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Удалено администрацией...
Так і знала, що як побачите Гуччі, буде знову версія про коханку))))
Ламзак_сдутый
• 30 декабря 2022
Ответ дляДядя Жора
І про алі
Любавишна• 30 декабря 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ви голову з початку війни не мили? Як це шампуню не купили?
А ви по одній баночці купуєте?
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляДядя Жора
Можно подумать тяжело загрузить с Гугла фото шали Гуччи
База_птеродактилей• 30 декабря 2022
Ответ дляПаспортный стол
Ужас!
Одні заздрісні зміюки
И только вы не такая!
Губы_зубы• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Дякую. Вас теж
Автор, вы нашли где написать, что муж вам подарков надарил.
Камикадзе, ей богу))
Трусы с капюшоном• 30 декабря 2022
Ответ дляДядя Жора
Ви вважаєте що ЗСУ на війні наживаються?
Я б вам очі видерла попадись ви мені
А де було написано про ЗСУ? А на війні деякі таки наживаються, зокрема нечисті на руку ’волонтери’, ті, хто ганяв авто без мита з-за кордону нібито для ЗСУ, а насправді на продаж, ті, хто перепродає генератори з націнкою 200% і т.д.
ША все! я пришла• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
В Нью Йорку немає секондів
Так вы все тяготы и невзгоды в Нью-Йорке с мужем пересиживаете? Что аж шампунь не покупали?
Птица секретарь• 30 декабря 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Я тоже стала его смотреть вот недавно. До этого даже и слышать не хотела, хотя многие подружки смотрели. Интересно, что за эффект такой
Я за 4000 км от Украины тоже смотрю)))
В этот момент кажется ,что я дома и нет и не было никакой войны