Ламзак_сдутый• 30 декабря 2022

Чоловік накупив мені подарунків, я наче на світ народилась, дуже йому вдячна

Це як ковток свіжого повітря, я така щаслива навіть описати не можу. Такий стан - мені от наче крила виросли, прям таке святе відчуття що от все от от закінчиться чи закінчилось і я повернулась в життя без війни про яке я мрію весь цей час з 24 лютого. Мені весь цей час взагалі нічого не хотілось, я не купила собі нічого з того часу, ні крему, ні шампуню- нічого про речі взагалі мовчу. Навіть одягати з того що є нічого не хотілось- літо проходила в одному сарафані, майці і штанах. Зараз в двох прогулянкових костюмах- все.
автор Ламзак_сдутый • 30 декабря 2022
Ответ дляГубы_зубы
Автор, вы нашли где написать, что муж вам подарков надарил.
Камикадзе, ей богу))
Я не розстроююсь абсолютно, навпаки, рада всім нормальним людям які відписались. Зміючки нехай злиють яд - це їм подарунок від мене

месяцкие• 30 декабря 2022
Ответ дляСмячиком
Муж на войне зарабатывает? Ну как пояснить что были нищими, а тут сразу боГатая стала с брендовыми шмотками? А никак.
Хм. Удивительно вы воспринимаете текст.
Блондинка в Законе• 30 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Удалено администрацией...
Даже если с перехода. Вам какая печаль?)
Ms. Dolly• 30 декабря 2022
автор Ламзак_сдутый • 30 декабря 2022
Ответ длямесяцкие
Хм. Удивительно вы воспринимаете текст.
Вона в кінці ж написала : а никак 😂
vihola• 30 декабря 2022
Кілька тижнів тому була тема, двадцять з лишнім сторінок автора гнобили за стакан води, зараз за подарунки стільки бруду понаписували.
Я в шоці…

Автор, не дуже зрозуміло чому не було настрою речі собі купувати і так раптово прорвало.
Але хочеться вас підтримати і порадіти разом.
Трусы с капюшоном• 30 декабря 2022
Прочитала коментарі автора. Якась дивна реакція на простісіньке прохання показати ті подарунки. Ми ж дівчатка) Звісно, хотілося б побачити. Чи що тут повинні обговорювати? Настрій авторки? Так ми ж не на форумі прсихотерапевтів!
Моє враження від прочитаного. Авторка прикрасила і трохи перебільшила, а може і не трохи. Тому така злість на коментаторів.
месяцкие• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
Ох, зря вы выставили. Противно от многих отписавшихся. Зависть или дурость. Вам желаю носить всю красоту и настроения. Хотя сама такая: настроя нет особого, думаю все время про страну и ситуацию. Шаль красивая) я, правда, такое не ношу. У меня кэжуал все. Но если носите, то 👏 супер
автор Ламзак_сдутый • 30 декабря 2022
Ответ для vihola
Я в шоці…

Не знаю, просто не було і все. Типу 0 . Дивишся на щось і навіть не відчуваєш жодної емоції, ні + ні -.
І вчора не було, чоловік просто затащив по магазинам і воно якось вдалось

Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Удалено администрацией...
Губы_зубы• 30 декабря 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
А что фото дадут? Повод для очередной порции говна?
автор Ламзак_сдутый • 30 декабря 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Типу я повинна хотіти показати подарунки бо вам так підходить?
Цікаво
Статус Ква• 30 декабря 2022
Ответ дляol_kin
Шампунь як і тюль чоловічого роду, він.
шо б я бІз вас дєлала?
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Цікаво
Удалено администрацией...
Идууу--уууу блин• 30 декабря 2022
Ответ дляГубы_зубы
Камикадзе, ей богу))
Уже давно поняла, что положительными новостями нельзя делиться ни с кем, кроме самых близких членов семьи
Иначе это надо иметь очень сильную защиту, что бы выдержать весь негатив и зависть.
автор Ламзак_сдутый • 30 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Мене якось веселить цей негатив щей такий тупий і примітивний
Губы_зубы• 30 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Особенно в кругу женщин, многие из которых в принципе не знают, что такое получать подарки от мужа. Реакция предсказуема.
Идууу--уууу блин• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Это хорошо, что веселит, значит маятник вас не цепляет
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ длямесяцкие
Удалено администрацией...

Трусы с капюшоном• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Цікаво
Та ні, мені не підходять Ваші вигадані подарунки.
Просто якщо Ви створили тему та ще й перелічили подароване, то Ви ж хотіли похвалитися, чи не так? Ну то будьте послідовною)
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
220В• 30 декабря 2022
Ответ дляША все! я пришла
Так вы все тяготы и невзгоды в Нью-Йорке с мужем пересиживаете? Что аж шампунь не покупали?
Вот именно
А форум, видите ли, не разделил ее радости. Одни ’завистливые гадюки’
Статус Ква• 30 декабря 2022
Ответ дляЯ_поехала
Ну я про шампунь тоже не поняла, т.е. поняла что у автора есть запас шампуней, но не поняла ее фразы навить шампуню не купила, не было б запасов, куда бы она делась, пошла бы и купила тот шампунь. Короче шампунем испортила всю суть поста.
а что здесь понимать? Автор про тот шампунь, который дорогой и классный и не для всей семьи)
Трусы с капюшоном• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Повірте, більшість тут пише заради того, щоб повеселитися з Вашої неадекватної реакції на коментарі.
vihola• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Мені хочеться завжди нові бажані, улюблені речі пошвидше вигуляти, підете кудись?)
ША все! я пришла• 30 декабря 2022
Ответ для220В
Вот именно
Хоть бы уже не писала, что с мужем сама не в Украине
Губы_зубы• 30 декабря 2022
Ответ для220В
Вот именно
А чью вы радость способны разделит? Того, кто последний хрен без соли доедал и тут вдруг соль появилась?
Местонахождение автора выяснилось ближе к последним страницами темы, а говна навалили с порога, так сказать)
пьЯНА• 30 декабря 2022
Авторе, тут обісрали добряче цей піст, а я розумію ваші почуття. Вони прекрасні, дійсно, як ковток свіжого повітря. Чудові емоції. Я така сама як і ви, тільки на пригнічений стан через війну наклалася пісояпологова депресія, стрес від того, що довелось повернутися до проживання з батьками, з якими я не жила більше 20 років. І чоловік поклав мені під подушку коробочку з сережками, на яку я неочікувано натрапила, коли впала у ліжко після чергового сірого насилу прожитого дня.
Зефирная попка• 30 декабря 2022
Ответ для220В
Вот именно
Удалено администрацией...
Губы_зубы• 30 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Удалено администрацией...
Ну и что?)