Ламзак_сдутый• 30 декабря 2022
Чоловік накупив мені подарунків, я наче на світ народилась, дуже йому вдячна
Це як ковток свіжого повітря, я така щаслива навіть описати не можу. Такий стан - мені от наче крила виросли, прям таке святе відчуття що от все от от закінчиться чи закінчилось і я повернулась в життя без війни про яке я мрію весь цей час з 24 лютого. Мені весь цей час взагалі нічого не хотілось, я не купила собі нічого з того часу, ні крему, ні шампуню- нічого про речі взагалі мовчу. Навіть одягати з того що є нічого не хотілось- літо проходила в одному сарафані, майці і штанах. Зараз в двох прогулянкових костюмах- все.
Love_Love_Love_• 30 декабря 2022
Ответ дляsur_sur
А тим часом в окопах чекають донати..
Напишіть, що на таку саму суму)
Яке клмусь діло до чужих донатів і чому хтось повинен про це писати. Ви б подали приклад
Ответ дляLove_Love_Love_
Кому цікаві чужі подарунки та оця публічна хвальба в такі часи.
Для мене зараз це просто хлам. Ну, подарували, то й подарували. Бо тільки оті наші хлопці в грязюці перед очима, не говорячи вже про загиблих та поранених.
Можу вас заспокоїти, за мої донати можете не переживати.
Love_Love_Love_• 30 декабря 2022
Ответ дляsur_sur
Ну автор не написала про подарунки, а про відчуття після подарованого. Але кожен бачить те чим наповнений - ви побачили хлам.
Взагалі нікому не цікаво тільки 17 сторінок тема де з перших постів почали вимагати фото подарунків які вона не хотіла показувати
Love_Love_Love_• 30 декабря 2022
Ответ дляsur_sur
І на разунок донатів ваших я спокійна. Але виставие скрін! Чекаю
Автор, дякую за тему, фільтранула лише ваші відповіді, яду порадниць щось не хочеться)) . Посміялась, дякую, дуже гарна тема. Всім в наступаючому році добра та подарунків і від рідних і від долі, багато шампуні)) , ну і спільної величезної радості від перемоги над злом
Love_Love_Love_• 30 декабря 2022
Ответ дляMiroku
почему даже тема про подарки уже без анонимов

Теж цікаво
Марго_1427• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Мені 40
Раз ви не розумієте сенсу, фото вам нічим не допоможе.
Особисто для вас - речі дорогі і брендові шаль, плаття, сережки, догляд для обличчя, піжама, білизна, ремінь, брюки
Хороший у вас муж, автор ! Берегите и цените друг друга!
Марго_1427• 30 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Автор, щас вам расскажут что вы грязнуля, что голову не мыли ни разу без шампуня
тут люди вообще информацию не усваивают головой
Я как то написала, что сыро в квартире и даже трусы не сохнут, так столько про трусы наслушаоась, что я нищая и приехала в Европу без трусов
тут люди вообще информацию не усваивают головой Я как то написала, что сыро в квартире и даже трусы не сохнут, так столько про трусы наслушаоась, что я нищая и приехала в Европу без трусов
А я вчера здесь описала ситуации ,где муж плохо подарки спрятал и я их делом случая частично спалила. Так столько на меня г.... вылили. И что я ищейка и зануда, и какой бедный муж у меня, и как ему не повезло с женой. Вот что за женщины. Видит народ то, что хочет увидеть.
Оксана-004e• 30 декабря 2022
Ответ дляМарго_1427
Кто чем наполнен, из того то и плещет
Ответ дляLove_Love_Love_
Теж цікаво
І мені цікаво. А буває тут, що адміни дають пояснення нашій цікавості?
Щоб не втрапити в бан, треба ж розуміти за що анонімність знімають та бани роздають. На прикладі цієї теми не зрозуміла. Чи адміни запідозрили те, що вище хтось написав: автор, разом з чоловіком не знаходячись в Україні, зайшла познущатися?
А як люди знають, де автор знаходиться? вона ж під анонімом! Чи то треба читати пости нижче, а потім коммент вище. Я нижче не читала і мені не зрозуміло, звідки інфа.
Love_Love_Love_• 30 декабря 2022
Ответ дляlara75
Ну тут дуже цікаво. Автору написали що вона 10 місяців голову не мила, чекала поки подарують шампунь, що вони ніщі😂 що в неї немає подруг, що вона тронь бо в 4 ночі в інтернеті сидить, на зсу не донатить і в чоловіка коханка
Ответ дляsur_sur
Російською шампунь має чоловічий рід.
Нормально сприймаю, коли роблять помилки українською, бо люди вчаться. Коли суржик - теж))
А ось коли ’на какоязикехачунатакомразгаваріваю’ - то хоч вивчіть вже той свій язик)
Та я можу вам хоч китайською відповісти наступного разу, але що від того зміниться ? Не повірите, я знаю, що шампунь чоловічого роду, але чомусь щоразу хочеться написати, що це- вона. І, мабуть, я колись таки запам´ятаю в напишу правильно, а ось ви ввічливості навряд чи навчитесь і навряд чи колись зрозумієте, що виправляти граматичні помилки дорослих людей, коли того не просять - не доречно і не ввічливо !
Ответ дляNata2907
А я не можу втриматись від виправлення рашаговорящих, сама з дитинства була російськомовна ) то ж люди хоч свій один улюблений язик мають знати)