Меряю линейкой• 30 декабря 2022
Годинник не працює, куди його? Творчі люди
Дівчата, розумію, що це не жіноча справа. Але є такий вуличний годинник. Не працює, зламався. Викинути жалко. Не знаєте, є можливість всередині замінити повністю механізм, чи вони одноразові?
Ще думаю про варіант вийняти середину і зробити якийсь декор з них для саду.
Порадьте.
Губка Боб• 30 декабря 2022
Там звичайний механізм, замініть з дешевого настінного годинника і все, але спочатку розберать щоб подивитись що ж там всередині )))
Кима_кепка• 30 декабря 2022
Я такий і в квартирі бачила, гарний.
Особисто в мене є годинник на батарейках який шумить як працює. Бісить! Але він гарний і підходить до інтер’Єру, тому витягла батарейки і так висить, прикрашає. У нас на кухні завжди 15:00 😆
Меряю линейкой
• 30 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Я такий і в квартирі бачила, гарний.
Він вже рік також прикрашав просто. На сьогодні подарунок отримали , такий самий взамін.
А викинути старий жалко. І розумію, що на вулиці десь в іншому місці прикріпити його не можна без накриття від дощу.
Тому роздумую, куди його
Кима_кепка• 30 декабря 2022
Ответ дляМеряю линейкой
Тому роздумую, куди його
Подаруйте комусь з знайомих у кого є будинок з терасою.
А можете собі на лоджію якщо є
Меряю линейкой
• 30 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
К мастеру часовщику обратитесь, если у Вас есть такая возможность.
Мені здається, там все китайське одноразове. Хоча годинник Юск, може й не китайський
Меряю линейкой
• 30 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
А можете собі на лоджію якщо є
Зламаний подарувати?
Неугомонная• 30 декабря 2022
Дуже гарний))) все ремонтується! Пошукайте ремонт годинників у вашому місті.
ШанельКуКу• 30 декабря 2022
Ответ дляМеряю линейкой
Тому роздумую, куди його
Це ж годинник з Юск? Він же наче не вуличний.
Аноним с кешбеком• 30 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Я такий і в квартирі бачила, гарний.
Часы, которые остановились, несут плохую энергетику
Меряю линейкой
• 30 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
Може. Але працював більше 10 років, не пам´ятаю точно. Був на терасі, тому норм себе вів. Але зробили помилку, тому що не витягували батарейки взимку, при морозах не витягнув механізм
Распутница• 30 декабря 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Тем, кто в это верит.
У комментатора они не остановились, она сама их выключила.
АБВГДэшница• 30 декабря 2022
Вам нужно просто поменять кварцевый механизм, это вообще легко, можете сами сделать. Эти механизмы очень дешёвые.
Меряю линейкой
• 30 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую. І чого я тему раніше не завела. Спробує чоловік відремонтувати. Тепер в мене їх буде 2. Хоча, я вже націлилася якийсь декор майструвати