Дело было давно• 30 декабря 2022
Как вы относитесь к личным поздравлениям руководителя?
Девочки, какое ваше мнение по поводу людей, которые поздравляют руководителей лично от себя? Вот, например, весь коллектив поздравил от всех начальника, а потом человек идет и поздравляет лично от себя ещё. Это подлизывание? Или абсолютная нормальность? У вас на работе так делают? Как вы реагируете? Или вообще это личное дело каждого, хочет поздравляет, хочет нет и никого не должно это волновать?
Марічка• 30 декабря 2022
Ответ дляhealer09648293
та то ж особисті стосунки вже)
Особисті стосунки повинні бути в особистий час. А оці обнімашки на роботі зі сторони заміжньої жінки до керівника - це що попало. Особливо коли підходиш обговорити якесь робоче питання, а вона тут як тут. Причому я особистий простір людини поважаю, на шию не вішаюсь, просто підхожу з документами для вирішення питання.
healer09648293• 30 декабря 2022
Ответ дляМарічка
подхалімаш на лице, справді дуже дивно. може коханці якісь чи що..
Марічка• 30 декабря 2022
Ответ дляhealer09648293
Я теж так спочатку думала. Але дуже не схоже. Тут щось інше. Мені в принципі все одно, але трохи смішно її співчуття йому і осуд мене на мої зауваження, що стосуються роботи. Я прийшла працювати сюди з немалим досвідом у потрібній їм сфері. І іноді роблю зауваження стосовно роботи, бо мені важко погоджуватися з керівником, коли він не правий.
healer09648293• 30 декабря 2022
Ответ дляМарічка
тоді мабуть давно знайомі, типу вона має якийсь авторитет у нього.