Тихомандражная• 30 декабря 2022

Всі хочуть свята, а я - нічого не хочу...

В моїй родині всі хочуть свято, планують хоч якесь меню, поставити дитині ялинку. А я нічого не хочу. Я не хочу щоб прийшли ті гості ( це найближчі родичі). Не хочу готувати, ні прибирати. Просто хочу щоб лишили мене в спокою.
Але мені через силу потрібно посміхатися, а настрій - хоч застрелися. Що робити? В кото таке саме?
Добра всем!• 30 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
Так, ми поговоримо. Але як пишете вище - готувати не стану як раніше. Приготую одну дві страви і все, зараз купимо торт та фрукти.
Повечеряємо і включу фільм з малою і будемо дивитися. Хоче, хай іде до мами та своєї сестри.
А як прийдуть ,,гості,, просто сама їм скажу все як є. Просто досить мовчати.
Я з ними мовчала довго, терпіла. Та недавно перестала і вони говорили моєму чоловікові, що я дуже на себе багато беру і їхня коронна фраза ,, в пір´я вбралася,,.
Ну и правильно. Все будет хорошо, не давайте им ездить на себе и сразу всегда говорите, что вам это или то, не нравится, давайте им всегда знать вашу точку зрения и мнение и пусть они с этим считаются! Вы живете свою жизнь и своей семьей , значити правила ваши!
Рюмка ДЗЫНЬ• 30 декабря 2022
А чому автору не ’захворіти’?
Як не бояться заразитись і прийдуть то чудово! Якраз на стіл накриють замість хворої...
Едимнаморе• 31 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
Та на таких гостей, потрібно відро олів´є, та куча всього. Такі люди не їдять, а вибачте що так напишу ,,жруть,,. Сестра його важить більше 110 кг, мама також десь до 90. Я навіть не уявляю скільки потрібно коштів, щоб купити готові страви. Те що вони їдять за день, ми б сім´єю тиждень їли.
А їм як мало, потім кричать - доставай там з того холодильнику, що там ще є. Або самі біжать і дивляться, що ми не поклали чи удостовіритися що там дійсно нічого не має.
Мені з ними соромно.
Був якось випадок, коли його сестра купувала взуття. То та себе вела так, що продавець знімав в неї взуття і взував. Вони високомірні, не поважають нікого.

Якщо розповісти які це люди - мені звісно не повірять. Подумають, що я вигадую. Їх знають добре тільки родина.
Ох, автор, в знаєте, у нас теж є такі родичі, що їм треба щоб 33 бляда було на столі, бабушка, мамина свекруха, і постійно ще коментувала раніше, що мало. Мама дуже нервувала, а потім якийсь раз на день народження замовила суші і приготувала гаряче і два салата. Ну покривилась бабушка, а на другий-третій раз звикла. Деруть хай вдома у себе тазіуами,я б як для нормальних людей стіл накрила. Бажаю вам приємно провести день, не звертайте на них занадто багато уваги, з прийдешнім Вас!